VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 3 juli 2008 | door Redactie

0

competitie programma Irnsum 1 2008/2009

competitie programma Irnsum 1 2008/2009
ronde 1: 7 september ronde 12: 7 december
SC Franeker – Harkema Op.                       Harkema Op. – SC Franeker
Harlingen – Oerterp                                                  Oerterp – Harlingen
Stiens – ONB                                                      ONB – Stiens     
Geel Wit – Oldeboorn                                            Oldeboorn – Geel Wit         
DIO Oosterw. – Irnsum                                    Irnsum – DIO Oosterw.
GAVC – Warga                                    Warga – GAVC           
ronde 2: 14 september                    ronde 13: 14 december
Oerterp – SC Franeker                          SC Franeker – Oerterp                             
ONB – Harlingen                              Harlingen – ONB                       
Oldeboorn – Stiens                                    Stiens – Oldeboorn           
Irnsum – Geel Wit                                Geel Wit – Irnsum       
Warga – DIO Oosterw.                        DIO Oosterw. – Warga       
Harkema Op. – GAVC                                    GAVC – Harkema Op. 
ronde 3: 21 september                    21 december/18 januari: inhaal
Oerterp – Harkema Op.                           
SC Franeker – ONB                                                      ronde 14: 8 februari
Harlingen – Oldeboorn                                            Harkema Op. – Oerterp                             
Stiens – Irnsum                                    ONB – SC Franeker
Geel Wit – Warga                                    Oldeboorn – Harlingen
DIO Oosterw. – GAVC                                    Irnsum – Stiens     
Warga – Geel Wit         
ronde 4: 28 september                    GAVC – DIO Oosterw.
ONB – Oerterp                                                   
Oldeboorn – SC Franeker                          22 februari: inhaal/beker
Irnsum – Harlingen                             
Warga – Stiens                                    ronde 15: 1 maart
GAVC – Geel Wit                                Oerterp – ONB                       
Harkema Op. – DIO Oosterw.                        SC Franeker – Oldeboorn           
Harlingen – Irnsum       
ronde 5: 5 oktober                          Stiens – Warga       
ONB – Harkema Op.                            Geel Wit – GAVC           
Oerterp – Oldeboorn                              DIO Oosterw. – Harkema Op. 
SC Franeker – Irnsum                                   
Harlingen – Warga                                    ronde 16: 8 maart
Stiens – GAVC                                    Harkema Op. – ONB                       
Geel Wit – DIO Oosterw.                        Oldeboorn – Oerterp                             
Irnsum – SC Franeker
ronde 6: 12 oktober                        Warga – Harlingen
Oldeboorn – ONB                                                      GAVC – Stiens     
Irnsum – Oerterp                                                  DIO Oosterw. – Geel Wit         
Warga – SC Franeker                         
GAVC – Harlingen                              ronde 17: 15 maart
DIO Oosterw. – Stiens                                    ONB – Oldeboorn           
Harkema Op. – Geel Wit                                Oerterp – Irnsum       
SC Franeker – Warga       
19 oktober: inhaal/beker Harlingen – GAVC           
Stiens – DIO Oosterw.
ronde 7: 26 oktober                       Geel Wit – Harkema Op. 
Oldeboorn – Harkema Op.                         
ONB – Irnsum                                      22 maart: beker/inhaal
Oerterp – Warga                                     
SC Franeker – GAVC                                    ronde 18: 29 maart
Harlingen – DIO Oosterw.                        Harkema Op. – Oldeboorn           
Stiens – Geel Wit                                Irnsum – ONB                       
Warga – Oerterp                             
ronde 8: 2 november                      GAVC – SC Franeker
Irnsum – Oldeboorn                                            DIO Oosterw. – Harlingen
Warga – ONB                                                      Geel Wit – Stiens     
GAVC – Oerterp                                                 
DIO Oosterw. – SC Franeker                          ronde 19: 5 april
Geel Wit – Harlingen                              Oldeboorn – Irnsum       
Harkema Op. – Stiens                                    ONB – Warga       
Oerterp – GAVC           
ronde 9: 9 november                     SC Franeker – DIO Oosterw.
Irnsum – Harkema Op.                        Harlingen – Geel Wit         
Oldeboorn – Warga                                    Stiens – Harkema Op. 
ONB – GAVC                                     
Oerterp – DIO Oosterw.                          ronde 20: 12 april
SC Franeker – Geel Wit                                Harkema Op. – Irnsum       
Harlingen – Stiens                                    Warga – Oldeboorn           
GAVC – ONB                       
ronde 10: 16 november                  DIO Oosterw. – Oerterp                             
Warga – Irnsum                                    Geel Wit – SC Franeker
GAVC – Oldeboorn                                            Stiens – Harlingen
DIO Oosterw. – ONB                                                     
Geel Wit – Oerterp                                                  19 april: inhaal
Stiens – SC Franeker                         
Harlingen – Harkema Op.                        ronde 21: 26 april
Irnsum – Warga       
23 november: inhaal/beker Oldeboorn – GAVC           
ONB – DIO Oosterw.
ronde 11: 30 november                  Oerterp – Geel Wit         
Harkema Op. – Warga                                    SC Franeker – Stiens     
Irnsum – GAVC                                    Harkema Op. – Harlingen
Oldeboorn – DIO Oosterw.                       
ONB – Geel Wit                                ronde 22: 3 mei
Oerterp – Stiens                                    Warga – Harkema Op. 
SC Franeker – Harlingen                              GAVC – Irnsum       
DIO Oosterw. – Oldeboorn           
Geel Wit – ONB                       
Stiens – Oerterp                             
Harlingen – SC Franeker




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen