Nieuws no image

Gepubliceerd op 15 juni 2014 | door Redactie

0

De geslaagden zijn bekend

Grou-Akkrum (Grou)
Burstumerdyk 5, 9001 ZC

Vmbo theoretische leerweg
Roy van den Berg; Klaske Bokma, Reduzum; Fedde Boonstra, Reduzum; Anke Damsma, Jirnsum; Linda van Dijk; Jorn Gerlofs; Wessel de Graaf; Machtelt Heeringa, Sneek; Fenna Hijlkema, Akkrum; Jan Hijlkema, Nes (H); Martijn Jassies; Esther de Leeuw; Sjoukje Lezwijn; Jentsje van der Meer, Friens; Marisca Mein; Tom van der Most van Spijk; Bente Okkema; Joash Riemersma; Willem Roelfsema, Jirnsum; Vera Snip; Armanda Sterling; Jelmer Talsma; Melvin Veenstra, Jirnsum; Maurits Veldman, Jirnsum; Sybrich Vis, Reduzum; Jeldou de Vries, Reduzum; Marc van der Wal; Rebecca van der Wijk; Hessel Zittema; Marcel van Zutphen, Weidum.

Geen plaatsnaam is Grou.

—–

Vakcollege Sevenwolden (Heerenveen)

Ds. Kingweg 8, 8446 KZ

Vmbo basisberoepsgerichte leerweg

Afdeling: Consumptief – Breed (Horeca, Toerisme en Voeding)
Janine Elsinga, Sintjohannesga; Mark Jellema; Danny aan de Kerk; Daniël Stolte, Scharnegoutum; Damiën van der Velde, Joure; Allard Vrije, Lemmer; Djordi Been, Sloten; Marten Huisman, Sintjohannesga; Ceyhun Yurdakul.

Afdeling: Elektrotechniek
Herman Bos, Vegelinsoord; Marc Nijland, Oudehaske.

Afdeling: Metaaltechniek
Marco van den Berg; Daniël Hammer; Dennis de Jong, Echtenerbrug; Henk Schotanus, Oosterzee; Bas van de Ploeg, Lemmer; Leroy de Vries, Sloten.

Afdeling: Voertuigentechniek
Jeffrey Boonstra, Joure; Wybren Brouwer, Gaastmeer; Arnee Elsinga, Sintjohannesga; Kayid Farag, Akkrum; Tim Hofstra, Tijnje; Fabian Nijholt, Wolvega; Maarthen Tuntler, Joure; Arjen Bijl, Woudsend; Remon Ferbeek, Heeg; Djarink Hoekstra, De Knipe; Rick Hoekstra; Yntze Hulzinga, Delfstrahuizen; Bas van der Meer, Katlijk; Mart Jacob Regts, Snikzwaag; Joeri van der Veen, Wolvega.

Afdeling: Bouwtechniek – Timmeren
Jesse van der Ploeg.

Afdeling: Bouwtechniek – Metselen
Wesley Boonstra, Lemmer.

Afdeling: Bouwtechniek – Fijnhoutbewerken
Martijn Mink.

Afdeling: Uiterlijke Verzorging
Shaymae Belâdel, Akkrum; Rommy van den Berg, Aldeboarn; Pé Dajantha, Oosterzee; Janine Hulzinga, Delfstrahuizen; Mariët Leemburg; Rada Senhaji; Marlou Carabain, Sint Nicolaasga; Cindy Huisman, Oudeschoot; Sugée Jacobs; Wendy Jonkers, Waskemeer; Adry Stan, Leeuwarden; Rosa Valk, Sint Nicolaasga; Lisa Visser.

Afdeling: Verzorging
Laura de Graaf, Joure; Maike de Vries; Anja Zeldenthuis, Joure; Jordy Bergsma, Nes (H); Iris Boonstra; Sandhya Kharag; Bettie van der Veen, Lemmer; Eline van der Vlis, Joure.

Afdeling: Zorg en Welzijn – Breed
Bregt Lageveen, Joure.

Afdeling: Handel & Administratie
Youssef Bouaicha, Lemmer; Lennart Wilbrink.

Afdeling: Sport, Dienstverlening en Veiligheid
Wander de Boer; Jesper Grupstra; Durk Lyklema, Balk; Orhan Medet; Niels Minnema, Wijckel; Rick Neef; Kylian van Oosting; Jorgen de Roos, Joure; Paul van Spaandonk, Oudeschoot; Liza Veenstra, Oudehaske; Kevin Visser, Joure; Chi Wing Yan, Sint Nicolaasga.

Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg

Afdeling: Consumptief – Breed (Horeca, Toerisme en Voeding)
Michelle van Dalen; Pier Holtrop, Mildam; Anna de Koning, Rohel; Anneke Mellema, Jubbega; Kyran Oostra, Joure; Stef Postma, Sint Nicolaasga; Thom Sloothaak, Joure; Remco van der Tol, Nijelamer; Rick Veenstra, Nijehaske; Sven der Weduwen, Joure.

Afdeling: Elektrotechniek
Sheddy Bosma; Robert Bouwmeester, De Knipe; Thomas Hooghiemstra, Joure; Glenn de Jong, Joure; Bauke Molenkamp, Scharsterbrug; Sander Post; André Vellinga, Oosterzee; Jesse Zondervan.

Afdeling: Metaaltechniek
Jabik Brouwer, Terherne; Jeroen Dijkman, Balk; Pascal Keulen, Sint Nicolaasga; Sven Libbenga, Nieuwehorne.

Afdeling: Voertuigentechniek
Ate Fokkens, Oldelamer; Nick Minnesma, Scharsterbrug; Sander Speelman, Haskerhorne; Rudolf van der Vegt, Munnekeburen.

Afdeling: Bouwtechniek – Timmeren
Bernard Jonkman, Sint Nicolaasga.

Afdeling: Uiterlijke Verzorging
Rhona Buitenga; Sagal Hassan Ahmed; Hester Hekkema, Joure; Demi Huisman; Petra van der Poel, Terband; Roos Portijk; Jetty Smink, Joure; Sabrina van der Veen; Lamenda van der Velde, Jirnsum; Priscilla Velkers, Rotsterhaule; Ellen van der Weide, Terherne; Salim Yalçin.

Afdeling: Verzorging
Aniek Bakker, Joure; Baukje Brouwer, Terherne; Shanne Drost; Gesina Fuchs, Oosterzee; Demi Koen; Roza Visser, Joure; Freya de Vries, Akkrum.

Afdeling: Zorg en Welzijn – Breed
Demi Bröselman, Joure; Sanne de Leeuw, Joure; Zenna Nauta, Echtenerbrug; Janouk Rijpma.

Afdeling: Handel & Administratie
Youssef Bouaicha, Lemmer; Lennart Wilbrink.

Afdeling: Sport, Dienstverlening en Veiligheid
Tim Dijkstra, Grou; Jolanda van Es; Patrick Hindriks, Oudehaske; Kevin Jannenga, Drachten; André de Jong, Wijckel; Ellen Jongsma; Tiemen Kroes; Zohair Labyad, Utrecht; Riemer van Loon, Balk; Marcel Melchers, Sloten; Jesse van der Meulen, Joure; Marten Pen; Niek Schreiber, Joure; Jildou Tuinier, Oldeouwer; Damian de Vries, Oosterzee; Jellyna de Vries, Oudehaske; Jeska van der Wal.

Geen plaatsnaam is Heerenveen.

—–

Kingcollege (Heerenveen)
Ds. Kingweg 10, 8446 KZ

Vmbo theoretische leerweg
llse Alstein; Arjen Andringa, Joure; Thijs van den Berg; Rico van der Berg; Sam Bergsma; Demi Blom; Jelmer Boersma, De Knipe; Gerben Boonstra, De Knipe; Wesley van der Dam; Jesse Dijkstra, Terband; Lars Dommerholt; Helga Drost, Akkrum; Lotje Duijker, De Knipe; Alwin Eizema; Niels Erkens, Echtenerbrug; Alex de Haan, Akkrum; Julia de Haan, Luxwoude; Jeroen Heemstra; Kim Heidema, Nes (H); Britt Herder; Jeroen Hof; Marije Huisman, Rotstergaast; Joanne Huizenga, Katlijk; Sylke Jansen; Brend de Jong, Aldeboarn; Mariska de Jong, Rotsterhaule; Yerold Klein, Bovensmilde; Laura Koet; Jelmer Kooistra; Wesley Kool, Gersloot; Hylke Kortstra, Delfstrahuizen; lrma Krijnsen; Rutger Kuiper; Marian Lageveen, Rotsterhaule; llona Leiker; Armano Leilis, Diemen; Bernard Liezenga, Joure; Björn Maris; Erik van der Meer; Chelsea Merfol, Apeldoorn; Lotte Minkema; Amber Monsma; Anouck Nijholt; Machiel van Oosten; Jaïr Anwar Oosterlen, Amsterdam; Femke Otter; Marnix Otter; lvanna Postma, Sintjohannesga; Saida Qoraishi, Akkrum; Anjuly Ramyad; Davita Romers, Wommels; Monica de Ruiter; Arjanne Sloothaak; Bartle Jan Speerstra, Bantega; Dirk Struik; Nynke Stuiver, Tjalleberd; Stefan Stuiver, Oosterzee; Anika Terpstra; Sanne Tuinstra, Oranjewoud; Jelle Vaartjes, Bantega; Niek van der Veen; Josanne Veenstra; Jorrit Visser, Oosterzee; Niels Visser; Robbie Voulon; Michel de Vries, Rottum fr; Jurjen van der Wal, Haskerdijken; Kim Wedema; Mira Wenzler; Stijn Wille, Gersloot; Maurice de Wit; Dani Yousif; Claire Zuid, Oranjewoud; Joey Zwart; Jasper Zwerver.

Geen plaatsnaam is Heerenveen.

—–

Fedde Schurer (Heerenveen)
Schans 100, 8441 AE

Havo
Wilma Aarsen, Haskerdijken; Ilja Abel, Grou; Elida Abma, Gorredijk; Mezdi Al Shekhly; Rima Arojan; Andrea Baarda, Joure; Hadewey Bakker, Oudehorne; Raijsa Balasingham, Joure; Tom Banga; Rixt Baron, De Knipe; Wijtske Betten, Nieuwehorne; Friso de Boer; Tim Boers, Grou; Marije Boonstra; Almer Bootsma, Grou; Femke Bosch; Kevin Braad, Gorredijk; Jesse Braaksma; Esther Brals, Haskerhorne; Mare Bron, Akkrum; Benny Brouwer, Oudehorne; Maria Bruinsma, Oranjewoud; Marije Bruinsma, Grou; Jeremy Buma, Echtenerbrug; Doede Deen, Joure; Nada Dhahir, Joure; Selwyn Dijkstra, Joure; Kirsten Dijkstra, Grou; Yara Dijkstra, Joure; Margriet Dijkstra, Joure; Esmee Eijzenga; Nynke Eppinga, Lippenhuizen; Odille Fischer, Mildam; Hielke Fokkinga, Akkrum; Quincy Franca, Lemmer; Daphne Geveke; Joy Goedkoop, Raalte; Jodie de Haan, Oosterzee; Loes Hainje, Akkrum; Niels Hartlief, Tijnje; Marrit Heida, Mildam; Nicky den Heijer; Aniek van Hes, Sintjohannesga; Jildou Hoekstra, Joure; Myra Hoekstra, Joure; Brenda ten Hoeve; Jelle Hof, Terwispel; Marlies Hofstra, Gorredijk; Ryan Hogan, De Knipe; Arjen Hooghiemster, Grou; Vera Jager, Scharsterbrug; Jordi Jansen, Joure; Adnan Jarjour, Oosterbierum; Anke de Jong, Jonkersland; Luc Jongsma; Monique Jonker, Oudeschoot; Jildou Jousma, Oosterzee; Lars Klijnstra, Gorredijk; Mireille Knopp, Nieuwehorne; Roelof Koning, Terwispel; Glen Koning, Haskerhorne; Kenn Kooistra; Roza Kooijstra, Luinjeberd; Durk Kornelis, Oudehaske; Daniëlle Koster, Easterwierrum; Jildou Kracht, Nieuwehorne; Tim van Kranenburg, Katlijk; Marco van der Krieke, Terband; Lucas Kuipers, Joure; Arjen de Lange, Haskerhorne; Naomi Leemburg; Gosia Marska; Hotse van der Meer, Terherne; Rixt Meijer; Vivianne Miedema; Judith Moet; Patrick van der Molen, Joure; Ellen Moll, Jonkersland; Top Mueanmee, Gorredijk; Nikkie Nassette, Terherne; Sigrid Nijenhuis, Haskerdijken; Wessel Peckelsen, Katlijk; Anne Peters, Joure; Laura Plat, Oranjewoud; Carolien Post, Nieuwehorne; Jelmer Posthumus, Gorredijk; Ruerd Postma, Tijnje; Roely Postma, Gorredijk; Myrthe Procee, Luxwoude; Lisa Pulignano; Lex Punter, Gorredijk; Niek Put; Frédérique Regtop; Frank Rietdijk; Floris van Rijn, IJlst; Lisa Ris, Oudehaske; Marije van Roeden, Gorredijk; Inge Rooks, Terwispel; Desirée Rooks, Jubbega; Ingeborg de Roos, Joure; Femke van Roosendaal, Gorredijk; Evelien van Ruiten, Leeuwarden; Chanté Sancho, Tijnje; Michiel Sickler, Joure; Cor-Reitze Sijbesma, Akkrum; Harm Sikkes, Joure; Myrthe Sikma; Lisanne Slot, Nieuwehorne; Eline van Sluijs; José Smith, Gorredijk; Michael Snijder; Ivar Span, Tijnje; Thys van der Tempel; Dennis Terpstra; Emilie Tuinstra; Geert Varela Put, Terwispel; Sanne van der Veen, Tjalleberd; Froukje van der Veen, Haskerhorne; Inez van der Velde, Haskerhorne; Sanne Velkers, Joure; Johanna Velstra, Reduzum; Steffan Venema; Tiemen Visser, Gorredijk; Danyck Visser, Mildam; Koen Visser, Oudehaske; Tim Visser; Femke Vleeshouwer, Gorredijk; Jorrit Vos; Rianka Vos; Ingrid de Vries, Oudehaske; Fardou de Vries, Gorredijk; Pier de Vries, Terwispel; Marco de Vries, Jubbega; Lianne Wagenaar; Sverre Wagenaar, Tjalleberd; Esther Walstra, Tijnje; Hilde Waterlander; Jouke Wedman; Jarno van der Weg, Ouwsterhaule; Lars Welling; Demi Westra, Nes (H); Femke Wielenga, Joure; Alieke Wijnja, Joure; Bauke de Wolff, Scharsterbrug; Rens Ydel, Joure; Jeske Zweering, Joure; Maikel Zwerver, Jubbega; Sander van Zwol, Terwispel.

Atheneum
Hiske Akkerman; Nicole Biesma; Koen Boersma; Duco Boonstra; Lisa Bosma, Langezwaag; Caroline Bot; Marianna Brandsma, Echtenerbrug; Timo Bruinenberg, De Knipe; Eva ten Cate; Jente Damm; Ante Fokkema, Akkrum; Bas Heikens; Wilco Heikens, Tjalleberd; Lisa Hensen; Gerk Hijlkema, Nes (H); Jeroen van den Hoogen, Oranjewoud; Max IJzerman; Tim Jetten, Langezwaag; Paula de Jong; Hielke de Jong, Haskerhorne; Niek Jonker, Luinjeberd; Alan Kalt, Gorredijk; Irene Kisjes; Thijs Klooster, Langezwaag; Sake Kolhoff; Lisanne Krom, Mildam; Marit Kroon, Scharsterbrug; Jens Leiker; Froukje Molenkamp, Scharsterbrug; Mirthe de Muinck Keizer, Nes (H); Dennis Nieman; Marthe Oldenhof, Tijnje; Jesper Pollmann, Joure; Astrid de Ridder, Oudehaske; Wytse Roosjen, Joure; Nikita La Rose; Ryanne Schiere, Jubbega; Reinder Schoonen, Terband; Ilse Schoot, Joure; Jaenet ter Schure, Oosterzee; Marte Siebinga, Gorredijk; Mark Siemensma, Joure; Daan Smit, Sneek; Marijn Snels, Haskerhorne; Fenna Sopamena, De Knipe; Eva Spaander, Oudehorne; Dawn Spruijtenburg, Terwispel; Anna Strikwerda; Nino Tabak; Mira Valk, Tjalleberd; Elsa Varela Put, Terwispel; Hieke Veenema, Joure; Lars Veenhuijsen, Terwispel; Michelle Veldkamp, Jubbega; Jasper Venema; Kai Verbij, Hoogmade; Jens Verkerk, Rottum fr; Suzan Vlaming, Goes; Julian Voet; Remco de Vries, Bontebok; Lydwin Wagenaar, Bontebok; Imke Zijlstra; Koen Zijlstra.

Gymnasium
Floor Bijsterbosch, Echtenerbrug; Lulu Chao; Vincent Donker; Emmy Hartog; Rolf de Jong, Lippenhuizen; Thomas Jorna; Reinier Koet; Emmi Kraan, Katlijk; Itzhak de Laat, Leeuwarden; Marijke Lijzenga, Nes (H); Suzanne Maquelin, Oranjewoud; Sander Miedema; Iris Mimpen; Phylyne van Rijs, Rottum fr; Iris Smit; Imke Smits; Esmée van Veldhoven; Violet Zagt; Julia Zwertbroek.

Geen plaatsnaam is Heerenveen.

—–

Praktijkschool de Compagnie (Heerenveen)
Buitenbaan 3, 8441 HB

Praktijkonderwijs
Louke Achtien, Jubbega; Melanie Bijlsma; Edwin Bosma, Gorredijk; Kadir Dayan; Stefamie Dekens; Jessica van Dijk; Ubeydullah Ersoy; Kimberley Geertsma; Hoeda Ibrahim; Paul Ista; Djurre de Jong, Joure; Wouter de Jong, Akkrum; Rinze Mulder, Rotsterhaule; Thycho Persoon, Luxwoude; Rick van Sluys, Gorredijk; Jessica Stoelwinder, Langezwaag; Judith Veenstra, Rotsterhaule; Sander Visser; Wietse Visser; Dennis de Vries, Jubbega; Marlies de Vries, Ter Idzard.

Geen plaatsnaam is Heerenveen.

—–
Joure (Joure)
Pasteurweg 1, 8503 AB

Vmbo theoretische leerweg
Silvana Allouche, Scharsterbrug; Sido Bos, Terherne; Wieneke Braaksma, Scharsterbrug; Haye Brandsma; Karin Corbier; Wesley Fakkeldij, Teroele; Leah Gerbers; Ankie de Haan, Haskerhorne; Jitske Hoekman, Oudehaske; Lize Hoekstra, Scharsterbrug; Jimmy Jansen van ’t Land; Mariska de Jong, Haskerhorne; Aukje Knol; Jille de Lange, Haskerhorne; Jildert Leemburg, Terherne; Luitzen de Leeuw; Tim List; Emma Meester; Bente Minnema, Haskerhorne; Menno Pebesma, Terherne; William Vermaning, Scharsterbrug; Mariska de Vries; Esther van der Werf; Debby van de Wetering.

Geen plaatsnaam is Joure.

—–




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑