VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 18 juli 2008 | door Redactie

0

Definitieve competitie programma Irnsum 1

Wedstrijd 1                                   7 sept.
Irnsum 1 – ONB 1 Oldeboorn 1 – Harlingen 1
Stiens 1 – DIO Oosterwolde 1 Harkema Opeinde 1 – Oerterp 1
Geel Wit 1 – Warga 1 Franeker SC 1 – GAVC 1
Wedstrijd 2                                  14 sept.
GAVC 1 – Geel Wit 1 Warga 1 – Harkema Opeinde 1
Oerterp 1 – Stiens 1 DIO Oosterwolde 1 – Oldeboorn 1
Harlingen 1 – Irnsum 1 ONB 1 – Franeker SC 1
Wedstrijd 3                                  21 sept.
Irnsum 1 – DIO Oosterwolde 1 Oldeboorn 1 – Oerterp 1
Stiens 1 – Warga 1 Harkema Opeinde 1 – GAVC 1
Geel Wit 1 – Franeker SC 1 Harlingen 1 – ONB 1
Wedstrijd 4                                  28 sept.
Franeker SC 1 – Harkema Opeinde 1 GAVC 1 – Stiens 1
Warga 1 – Oldeboorn 1 Oerterp 1 – Irnsum 1
DIO Oosterwolde 1 – Harlingen 1 ONB 1 – Geel Wit 1
Wedstrijd 5                                  5 okt.
Irnsum 1 – Warga 1 Oldeboorn 1 – GAVC 1
Stiens 1 – Franeker SC 1 Harkema Opeinde 1 – Geel Wit 1
DIO Oosterwolde 1 – ONB 1 Harlingen 1 – Oerterp 1
Wedstrijd 6                                  12 okt.
Geel Wit 1 – Stiens 1 Franeker SC 1 – Oldeboorn 1
GAVC 1 – Irnsum 1 Warga 1 – Harlingen 1
Oerterp 1 – DIO Oosterwolde 1 ONB 1 – Harkema Opeinde 1
Wedstrijd 7                                   26 okt.   
Irnsum 1 – Franeker SC 1 Oldeboorn 1 – Geel Wit 1
Stiens 1 – Harkema Opeinde 1 Oerterp 1 – ONB 1
DIO Oosterwolde 1 – Warga 1 Harlingen 1 – GAVC 1
Wedstrijd 8                                   2 nov.
Harkema Opeinde 1 – Oldeboorn 1 Geel Wit 1 – Irnsum 1
Franeker SC 1 – Harlingen 1 GAVC 1 – DIO Oosterwolde 1
Warga 1 – Oerterp 1 ONB 1 – Stiens 1
Wedstrijd 9                                   9 nov.
Irnsum 1 – Harkema Opeinde 1 Oldeboorn 1 – Stiens 1
Warga 1 – ONB 1 Oerterp 1 – GAVC 1
DIO Oosterwolde 1 – Franeker SC 1 Harlingen 1 – Geel Wit 1
Wedstrijd 10                                 16 nov.
Oldeboorn 1 – ONB 1 Stiens 1 – Irnsum 1
Harkema Opeinde 1 – Harlingen 1 Geel Wit 1 – DIO Oosterwolde 1
Franeker SC 1 – Oerterp 1 GAVC 1 – Warga 1
Wedstrijd 11                                30 nov
Irnsum 1 – Oldeboorn 1 Warga 1 – Franeker SC 1
Oerterp 1 – Geel Wit 1 DIO Oosterwolde 1 – Harkema Opeinde 1
Harlingen 1 – Stiens 1 ONB 1 – GAVC 1
Wedstrijd 12                                7 dec.
GAVC 1 – Franeker SC 1 Warga 1 – Geel Wit 1
Oerterp 1 – Harkema Opeinde 1 DIO Oosterwolde 1 – Stiens 1
Harlingen 1 – Oldeboorn 1 ONB 1 – Irnsum 1
Wedstrijd 13                                14 dec.
Irnsum 1 – Harlingen 1 Oldeboorn 1 – DIO Oosterwolde 1
Stiens 1 – Oerterp 1 Harkema Opeinde 1 – Warga 1
Geel Wit 1 – GAVC 1 Franeker SC 1 – ONB 1
Wedstrijd 14                                 8 feb.
Franeker SC 1 – Geel Wit 1 GAVC 1 – Harkema Opeinde 1
Warga 1 – Stiens 1 Oerterp 1 – Oldeboorn 1
DIO Oosterwolde 1 – Irnsum 1 ONB 1 – Harlingen 1
Wedstrijd 15                                 1 maart
Irnsum 1 – Oerterp 1 Oldeboorn 1 – Warga 1
Stiens 1 – GAVC 1 Harkema Opeinde 1 – Franeker SC 1
Geel Wit 1 – ONB 1 Harlingen 1 – DIO Oosterwolde 1
Wedstrijd 16                                 8 maart
Geel Wit 1 – Harkema Opeinde 1 Franeker SC 1 – Stiens 1
GAVC 1 – Oldeboorn 1 Warga 1 – Irnsum 1
Oerterp 1 – Harlingen 1 ONB 1 – DIO Oosterwolde 1
Wedstrijd 17                                15 maart  
Irnsum 1 – GAVC 1 Oldeboorn 1 – Franeker SC 1
Stiens 1 – Geel Wit 1 Harkema Opeinde 1 – ONB 1
DIO Oosterwolde 1 – Oerterp 1 Harlingen 1 – Warga 1
Wedstrijd 18                                 29 maart
Harkema Opeinde 1 – Stiens 1 Geel Wit 1 – Oldeboorn 1
Franeker SC 1 – Irnsum 1 GAVC 1 – Harlingen 1
Warga 1 – DIO Oosterwolde 1 ONB 1 – Oerterp 1
Wedstrijd 19                                 5 april
Irnsum 1 – Geel Wit 1 Oldeboorn 1 – Harkema Opeinde 1
Stiens 1 – ONB 1 Oerterp 1 – Warga 1
DIO Oosterwolde 1 – GAVC 1 Harlingen 1 – Franeker SC 1
Wedstrijd 20                                12 april
Stiens 1 – Oldeboorn 1 Harkema Opeinde 1 – Irnsum 1
Geel Wit 1 – Harlingen 1 Franeker SC 1 – DIO Oosterwolde 1
GAVC 1 – Oerterp 1 ONB 1 – Warga 1
Wedstrijd 21                                 26 april
Irnsum 1 – Stiens 1 Warga 1 – GAVC 1
Oerterp 1 – Franeker SC 1 DIO Oosterwolde 1 – Geel Wit 1
Harlingen 1 – Harkema Opeinde 1 ONB 1 – Oldeboorn 1
Wedstrijd 22                                3 mei
Oldeboorn 1 – Irnsum 1 Stiens 1 – Harlingen 1
Harkema Opeinde 1 – DIO Oosterwolde 1 Geel Wit 1 – Oerterp 1
Franeker SC 1 – Warga 1 GAVC 1 – ONB 1




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen