Irnsum 1 speelt nacompetitie
De stand van zaken:
-Stiens is winnaar van de 1e periode;
-Warga de winnaar van de 2e periode;
-De 3e periode is gewonnen door Stiens; 2e in deze periode is: Warga, dus wordt de club op de 3e plaats vervangend periodekampioen: in dit geval LVV Friesland, ondanks dat deze met Irnsum en Robur in punten(11) gelijk eindigt. Het doelsaldo is + 6(Irnsum +3)(Robur +2).
In de eindrangschikking is Stiens kampioen; Warga is 2e PK , Friesland 3e PK en daardoor neemt Irnsum de 1e periode van Stiens over.
Het wedstrijdschema:
-zondag 15 mei: 14.30 uur Irnsum-Warga;
-woensdag 18 mei 19.00 uur: bij verlies van Irnsum of gelijkspel: Friesland – Irnsum; OF
-woensdag 18 mei 19.00 uur: bij winst(dus verlies Warga) van Irnsum: Warga-Friesland;
-zondag 22 mei 14.30 uur:bij verlies van Irnsum of gelijkspel: Warga-Friesland; OF
-zondag 22 mei 14.30 uur:bij winst(dus verlies Warga) van Irnsum: Friesland-Irnsum;
-zondag 29 mei 14.30 uur: klasseperiodekampioen 4A – Klasseperiodekampioen 4C(dit kan worden: Jubbega(1e PK), THOR(Lippenhuizen) of Old Forward(Vledder): deze 2 clubs spelen een beslissingswedstrijd om het kampioenschap van 4C, de verliezer is 2e PK en Read Swart(3e PK) uit De Knipe) op neutraal terrein. De winnaar promoveert naar de 3e klasse.
De bovengenoemde aanvangstijden kunnen – b.v. in onderling overleg of de KNVB nog worden gewijzigd.