Enerzjy Koöperaasje (JEK) junior_energiecoach

Gepubliceerd op 12 mei 2022 | door Redactie

0

Jirnsum vol energie op Energiedag 18 mei

Op 18 mei organiseren de Jirnsumer Enerzjy Koöperaasje (JEK), de Sint Radboud school en de Tredde Sté school in Jirnsum de Energiedag in Jirnsum. Daar krijg je energie van. Kom allen vooral langs! Deze dag laten alle kinderen uit Jirnsum zien hoe zij de afgelopen periode thuis en op school bezig zijn geweest met het verkleinen van hun ecologische voetafdruk.

Er zijn kunstwerken te bewonderen, Mad Science geeft een energieke show en proefjes labs voor kinderen en het geheel wordt feestelijk begeleid door optredens. De prijswinnaars van de Junior Energiecoach kleurwedstrijd worden ook bekend gemaakt.

Ook is een Energiecoach van gemeente Leeuwarden aanwezig. Tijdens dit inloop spreekuur kan iedereen vragen stellen en tips krijgen over hoe je thuis om gemakkelijke manier energie kan besparen.

Het programma

12:00 – 12:15
uur Beide scholen openen de ‘Energiebraderie’
Dit door een gezamenlijk lied (zomertroep van kinderen voor kinderen) en
het openen van een kunstwerk dat door beide scholen is gemaakt.

12:15 – 14:00 uur
De Energiebraderie voor het dorp is geopend
– Proefjeslabs van Mad Science,
– Diverse workshops van bijv. slow fashion
– Inloopspreekuur Energiecoach
– Verkoop biologisch eten en drinken, potjes met jam, kunstwerkjes van
afval, plantjes e.d. en gezellige muziek.

14.00 uur
Einde Energiedag




Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen