KV Irnsum no image

Gepubliceerd op 11 juli 2007 | door Redactie

0

KNKB wedstrijden uitslagen

….. waarvan de uitslagen gebundeld worden in dit verslag. Dit zal dan ook regelmatig aangepast worden. 

Zondag 26 augustus 2007
Pupillen meisjes:
3de prijs: Atjella Keulen

Zaterdag 25 augustus 2007
Pupillen meisjes:
3de prijs: Martine Keulen

Zondag 19 augustus 2007
Pupillen meisjes:
1ste prijs: Atjella Keulen

Zaterdag 18 augustus 2007
Meisjes:
3de prijs: Lucy IJsselmuiden

Zondag 12 augustus 2007
Pupillen meisjes:
3de prijs: Robin v/d Meulen

Schoolmeisjes A klasse:
1ste prijs: Anita Kant

Zaterdag 11 augustus 2007
Pupillen meisjes:
1ste prijs: Jannette Smits

Zondag 29 juli 2007
Meisjes:
3de prijs: Lucy IJsselmuiden

Zondag 15 juli 2007
Welpen jongens (B-klasse):
Verliezers ronde:
1ste prijs: Milan Keulen

Zondag 8 juli 2007
Welpen jongens (B-klasse):
1ste prijs: Milan Keulen

Welpen meisjes (A-klasse)
1ste prijs: Atjella Keulen

Pupillen meisjes:
2de prijs: Jannette Smits

Zaterdag 30 juni 2007
Welpen jongens:
3de prijs: Wilco v/d Veen 

Zondag 24 juni 2007
Jongens:
2de prijs: Wibe Nicolai

Zondag 17 juni 2007
Welpen meisjes:
1ste prijs: Atjella Keulen en Robin v/d Meulen 

Welpen jongens:
Verliezers ronde:
1ste prijs: Milan Keulen

Schoolmeisjes:
1ste prijs: Anita Kant
3de prijs: Joyce Stoker 

Zaterdag 16 juni 2007 (Jubileum partij KNKB)
Welpen:
3de prijs: Atjella Keulen

Pupillen meisjes:
1ste prijs: Jannette Smits

Schoolmeisjes:
1ste prijs: Anita Kant

Zondag 10 juni 2007
Pupillen meisjes d.e.l.:
3de prijs: Robin v/d Meulen

Jongens A-klasse:
2de prijs: Focko Smits

Zaterdag 9 juni 2007
Afdeling schoolmeisjes:
3de prijs: Anita Kant, Jildou Wijtsma, Joyce Stoker 

Zaterdag 2 juni 2007
KNKB Welpen afdelingswedstrijd
1ste prijs: Atjella Keulen en Robin v/d Meulen 

Zaterdag 26 mei 2007
Welpen meisjes:
2de prijs: Atjella Keulen

Schoolmeisjes A klasse:
2de prijs: Anita Kant

Jongens:
1ste prijs: Focko Smits

Zaterdag 19 en Zondag 20 mei 2007
Welpen meisjes:
1ste prijs: Atjella Keulen

Pupillen meisjes:
2de prijs: Martine Keulen

Jongens:
2de prijs: Focko Smits 

Zondag 13 mei 2007
Pupillen meisjes:
3de prijs: Jannetta Smits

Schoolmeisjes A klasse:
2de prijs: Anita Kant

Jongens:
1ste prijs: Focko Smits

Zaterdag 12 mei 2007
Welpen meisjes:
2de prijs: Atjella Keulen

Schoolmeisjes d.e.l.:
1ste prijs: Anita Kant




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑