Meester en Juffendag
De rit gaat naar Oudemirdum in een super de luxe bus + busje voor groep 8 inclusief meester Jan want ja, verschil moet er zijn….
We gaan naar het bos van Elfbergen waar groep 1&2 een kabouterpad loopt, groep 3&4 een spechtenpad en groep 5 t/m 8 een speurtocht over het geheim van Elfbergen. Deze tochten zijn geregeld via het informatiecentrum "Mar en Klif", een aanrader !
Eerst zingen alle kinderen de meesters en juffen toe waarna we vol goede moed op pad gaan. Daarna is het tijd voor drinken en koek met een slagroomsoesje want we zijn tenslotte bezig met een verjaardagsfeestje. Juf Aukje moet de soesjes bijna bewaken want ze verdwijnen wel heel snel van de picknickbank. De bussen staan weer keurig klaar waarna we weer richting Jirnsum gaan. Natuurlijk allemaal met de koppies onder de banken om bij school weer tevoorschijn te komen. Wat een gezellige morgen hebben we gehad met z’n allen, echt een feestje voor de hele school !