VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 7 april 2008 | door Redactie

0

Programma V.V.Irnsum

   WEDSTRIJD PROGRAMMA VV JIRNSUM  WOENSDAG  d.d. 9 april 2008 versie: 10-4-2008
Klasse tijd Wedst.nr WEDSTRIJD scheidsrechter Velddienst Kantinedienst  
      THUIS UIT        
                 
2e klasse AL 18:30 90227 ONS Sneek D2 Irnsum D1        
    WEDSTRIJD PROGRAMMA VV JIRNSUM  ZATERDAG d.d. 12 april 2008
Klasse tijd Wedst.nr WEDSTRIJD scheidsrechter Velddienst Kantinedienst  
      THUIS UIT        
                 
2e klasse C          14:00    43671 Irnsum B1  Read Swart B1 Jetze Paulusma 13:00 Henk 13.15 – 16.15 Agatha Vermeulen
3e klasse AJ          11.00    50555 Irnsum C1  CSC C2 Jaring Brunia    
2e klasse AL 11:00    90961 Irnsum D1 Read Swart D1 Sjirk de Groot 08:00 Joop 08.30 -10.45 Sietske de Jonge 
3e klasse BR 9:00    90826 SDS D2 Irnsum D2   10:00 Eric 09.45 –  12.30 Jantsje Smid
3e klasse BV 10:00    96735 Zeerobben E4 Irnsum E1        
4e klasse AW 10:00    97186 Irnsum E2 VVI E2 Johannus v.d. Veen      
3e klasse BR 9:00    104177 Irnsum F1 Rood Geel F3 Klaas de Vries      
4e klasse CR 9:00    104305 ONS Sneek F6 Irnsum F2   aanvangstijd gewijzigd    
4e klasse  AO 9:00    104044 Irnsum F3 BergBCVComb F10 Albert Buursma      
   
   
4e klasse E 12:45  51761  Blauw Wit ’34 DA1  Irnsum DA1         
    WEDSTRIJD PROGRAMMA VV JIRNSUM  ZONDAG d.d. 13 april 2008
Klasse tijd Wedst.nr WEDSTRIJD scheidsrechter Velddienst Pupil v.d. Week
      THUIS UIT        
                 
3e klasse A              
2e klasse A           Bernhard    
5e klasse H 14:00   23582 Irnsum 3 Robur 4         
6e klasse AJ 11:00   23630 Jacob St. 2  Irnsum 4         
6e klasse AI 12:30   23581 Irnsum 5  Read Swart 5         
6e klasse BF 10:30   78137 Irnsum 6  Aengwirden 3         
 
 
    WEDSTRIJD PROGRAMMA VV JIRNSUM  WOENSDAG d.d. 16 april 2008
Klasse tijd Wedst.nr WEDSTRIJD scheidsrechter Velddienst Kantinedienst  
      THUIS UIT        
2e klasse C                
3e klasse AJ                
2e klasse AL 18:30  89180 Irnsum D1 Heerenveen D2 Jan Buwalda Jacob 18:00 Annet Douma  
3e klasse BR    18:30   89181 IJVC D2 Irnsum D2               Antsje Weiland
3e klasse BV                
4e klasse AW 18:30  93385 Irnsum E2 Heerenveen E9 Sietse Piet Hellinga      
3e klasse BR                
4e klasse CR 18:30  99918 Oldeboorn F2 Irnsum F2        
4e klasse  AO 18:30  99202 Irnsum F3 Lwd. Zwaluwen F7 Ruerd Haringa      




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑