VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 5 oktober 2007 | door Redactie

0

Programma V.V.Irnsum

  Tijd Wed.nr. Wedstrijd Scheidsrechter
           
Zaterdag                                                                  27  oktober 2007
           
2e klasse C   14:00 41529 Irnsum B1 – Oeverzwaluwen B1
3e klasse AJ   10:30 47038 Irnsum C1 – Berlikum SC C1  
2e klasse AF   9:00 66276 Heerenveen D2 – Irnsum D1  
3e klasse AV   9:00 66136 Franeker SC D6 – Irnsum D2  
3e klasse BB   10:30 72930 Sparta’59 E2 – Irnsum E1  
4e klasse AM   10:00 73364 Irnsum E2 – Renado E4  
3e Klasse BA   12:00 63178 Franeker SC F3 – Irnsum F1  
4e klasse BP   9:00 62808 Irnsum F2 – Joure SC F8  
   
4e klasse E   15:00 53419 AVC DA3 (zat) – Irnsum DA1 (zat)  
           
Datum                                                         Zondag 30 oktober
3e klasse A   14:00 13733 Stiens 1 (zon) – Irnsum 1 (zon) Gerbrandy, H.M.
2e klasse A   10:30 16217 FVC 2 (zon) – Irnsum 2 (zon) Prins (BGFH415) (0), H.
5e klasse H   12:30 19749 Irnsum 3 (zon) – FVC 4 (zon)  
6e klasse AJ   13:00 19859 Dronrijp 3 (zon) – Irnsum 4 (zon)  
6e klasse AI   12:00 19748 Irnsum 5 (zon) – Renado 5 (zon)  
6e klasse BF   10:00 19747 Irnsum 6 (zon) – Tijnje 4 (zon)  

Zaterdag                                                                  3 november 2007
         
2e klasse C 10:15 41702 Read Swart B1 – Irnsum B1  
3e klasse AJ 11:30 47301 CSC C2 – Irnsum C1  
2e klasse AF 10:30 65878 Irnsum D1 – Joure SC D3  
3e klasse AV 9:00 65961 Irnsum D2 – Beetgum D2  
3e klasse BB 10:00 72281 Irnsum E1 – Warga E1  
4e klasse AM 9:00 72571 Sport Vereent E2 – Irnsum E2  
3e Klasse BA 9:00 62264 Irnsum F1 – GAVC F3  
4e klasse BP 11:00 62154 Nieuweschoot F2 – Irnsum F2  
 
4e klasse E 14:00 53276 Irnsum DA1  – Blauw Wit ’34 DA1   
         
Datum                                                         Zondag  4 november
3e klasse A 14:00 13891 Irnsum 1 (zon) – Frisia 1 (zon) Velema, JR
2e klasse A 11:00 16314 Irnsum 2 (zon) – Frisia 2 (zon) Bekkema (0), S.
5e klasse H 10:00 20281 Robur 4 (zon) – Irnsum 3 (zon)  
6e klasse AJ 10:30 20222 Irnsum 4 (zon) – Jacob St. 2 (zon)  
6e klasse AI 10:00 20275 Read Swart 5 (zon) – Irnsum 5 (zon)  
6e klasse BF 12:00 78126 Aengwirden 3 (zon) – Irnsum 6 (zon)  




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen