VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 13 september 2007 | door Redactie

0

Programma V.V.Irnsum

Tijd Wed.nr. Wedstrijd Scheidsrechter
Datum                                                         Zaterdag  29 september
 
2e klasse C     Irnsum B1  Vrij  
3e klasse AJ 10:30 46314 Irnsum C1 – Nicator C1  
2e klasse AF 9:00 65392 Tijnje D1 – Irnsum D1  
3e klasse AV 9:00 65370 Irnsum D2 – Franeker SC D5  
3e klasse BB 10:00 71085 Irnsum E1 – Leeuwarder Zwaluwen E3  
4e klasse AM 11:15 71021 Heerenveen E9 – Irnsum E2  
3e Klasse BA 9:00 61120 Warga F1 – Irnsum F1  
4e klasse BP 9:00 60900 Irnsum F2 – DWP F2  
         
4e klasse E 14:00   Irnsum da1  -Nicator da1    
         
Datum                                                         Zondag 30  september
3e klasse A 14:00 13384 Irnsum 1 (zon) – Rood Geel 1 (zon) Hoekstra , G
2e klasse A 11:00 15969 Irnsum 2 (zon) – Leeuwarden 3 (zon) Groot, J de
5e klasse H 10:00 18886 Trynwalden 3 (zon) – Irnsum 3 (zon)  
6e Klasse  AJ 10.30  78493  Irnsum 4 (zon) – Jubbega 7  
6e klasse AI 10:30 18909 Joure SC 6 (zon) – Irnsum 5 (zon)  
6e klasse BF 10:00 18911 GAVC 4 (zon) – Irnsum 6 (zon)  
Tijd Wed.nr. Wedstrijd Scheidsrechter
Datum                                                         Zaterdag   6 oktober
2e klasse C 14:00 41146 Irnsum B1 – Heerenveen B3  
3e klasse AJ 10:30 46691 Foarut C2 – Irnsum C1  
2e klasse AF     Irnsum D1  Vrij  
3e klasse AV 9:00 65584 GAVC D3 – Irnsum D2  
3e klasse BB 10:00 71827 Nicator E1 – Irnsum E1  
4e klasse AM 10:00 71932 Irnsum E2 – WWS E2  
3e Klasse BA 9:00 61720 Irnsum F1 – Leeuwarden F2  
4e klasse BP 12:05 61853 GAVC F5 – Irnsum F2  
         
4e klasse E 14:00 53178 Robur DA1 (zat) – Irnsum DA1 (zat)  
         
Datum                                                         Zondag  7 oktober
3e klasse A 14:00 13508 Franeker SC 1 (zon) – Irnsum 1 (zon) Modderman, M
2e klasse A 10:00 16049 Trynwalden 2 (zon) – Irnsum 2 (zon) Meer (0), S.P. v.d.
5e klasse H 12:30 19065 Irnsum 3 (zon) – Beetgum 3 (zon)  
6e Klasse  AJ 10:00 19238 Bergum 4 (zon) – Irnsum 4 (zon)  
6e klasse AI 11:00 19064 Irnsum 5 (zon) – Gersloot 1 (zon)  
6e klasse BF 10:00 19063 Irnsum 6 (zon) – Sweach De 2 (zon)  




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑