VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 22 oktober 2007 | door Redactie

0

Programma week 44 V.V.Irnsum en Stand 1e elftal

21-10-07 GAVC 1  Oldeboorn 1  3 – 1
21-10-07  Warga 1  Harkema Opeinde 1  1 – 4

Stand   

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Frisia 1 7 5 1 1 16 30 10
2. Franeker SC 1 7 5 1 1 16 17 8  
3. GAVC 1 7 5 1 1 16 14 5  
4. Harkema Opeinde 1 7 2 4 1 10 19 13  
5. Gorredijk 1 7 2 4 1 10 16 12  
6. Annaparochie St. 1 7 2 2 3 8 14 17  
7. Irnsum 1 7 2 2 3 8 5 10  
8. Warga 1 7 2 2 3 8 9 19  
9. Oldeboorn 1 7 1 4 2 7 12 14  
10. Stiens 1 7 1 3 3 6 12 13  
11. ONB 1 7 2 0 5 6 8 18  
12. Rood Geel 1 7 0 2 5 2 7 24

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
28-Oct-2007 14:00 Frisia 1 – Gorredijk 1 De Magere Weide
28-Oct-2007 14:00 GAVC 1 – Annaparochie St. 1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
28-Oct-2007 14:00 Harkema Opeinde 1 – Franeker SC 1 Sportpark De Bosk te Harkema
28-Oct-2007 14:00 Oldeboorn 1 – Warga 1 Sportcomplex Oldeboorn
28-Oct-2007 14:00 Rood Geel 1 – ONB 1 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
28-Oct-2007 14:00 Stiens 1 – Irnsum 1 Sportpark It Gryn
04-Nov-2007 14:00 Annaparochie St. 1 – ONB 1 De Waaie / st. Annap.
04-Nov-2007 14:00 Franeker SC 1 – Stiens 1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
04-Nov-2007 14:00 Gorredijk 1 – Oldeboorn 1 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
04-Nov-2007 14:00 Harkema Opeinde 1 – Rood Geel 1 Sportpark De Bosk te Harkema
04-Nov-2007 14:00 Irnsum 1 – Frisia 1 Sportcomplex Irnsum
04-Nov-2007 14:00 Warga 1 – GAVC 1 Sportvelden Warga

Wedstrijddatum Aanvangstijd Aanduiding Thuis team Uit team
27-10-2007 14:00 0232 B-Junioren Irnsum B1 Oeverzwaluwen B1
27-10-2007 10:30 0242 C-Junioren Irnsum C1 Berlikum SC C1
27-10-2007 10:00 0265 E-Pupillen (najaar) Irnsum E2 Renado E4
27-10-2007 9:00 0275 F-Pupillen (najaar) Irnsum F2 Joure SC F8
28-10-2007 12:30 0519 Mannen Zondag reserve Irnsum 3 FVC 4
28-10-2007 12:00 0519 Mannen  Zondag reserve Irnsum 5 Renado 5
28-10-2007 10:00 0519 Mannen  Zondag reserve Irnsum 6 Tijnje 4
Wedstrijddatum Aanvangstijd Aanduiding Thuis team Uit team
24-10-2007 22:00 1211 Mannen  Futsal Blauw Wit ’34 11 Irnsum 1
27-10-2007 9:00 0255 D-Pupillen (najaar) Heerenveen D2 Irnsum D1
27-10-2007 9:00 0255 D-Pupillen (najaar) Franeker SC D6 Irnsum D2
27-10-2007 15:00 216 Vrouwen Zaterdag AVC DA3 Irnsum DA1
27-10-2007 10:30 0265 E-Pupillen (najaar) Sparta’59 E2 Irnsum E1
27-10-2007 12:00 0275 F-Pupillen (najaar) Franeker SC F3 Irnsum F1
28-10-2007 14:00 0512 Mannen  Zondag standaard Stiens 1 Irnsum 1
28-10-2007 10:30 0518 Mannen  Zondag reserve FVC 2 Irnsum 2
28-10-2007 13:00 0519 Mannen  Zondag reserve Dronrijp 3 Irnsum 4




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑