Nieuws no image

Gepubliceerd op 6 januari 2009 | door Redactie

0

Schaatswedstrijd Schooljeugd en uitslagen

../images/nieuws/1-2008/jeugdriden1.jpg

In grote rijen togen alle kinderen van de obs It Tredde Sté en de rkbs Sint Radboud naar de Jirnsumer ijsbaan, gevolgd door helpende, ‘oanfiterjende’, meeschaatsende en genietende ouders…
Met stoeltjes, houtjes, easy gliders, kunstschaatsen en noren werd er heel wat heen en weer gereden, voor de lol of voor de medailles. 

../images/nieuws/1-2008/jeugdriden2.jpg

../images/nieuws/1-2008/jeugdriden3.jpg

../images/nieuws/1-2008/jeugdriden4.jpg

../images/nieuws/1-2008/jeugdriden5.jpg

../images/nieuws/1-2008/jeugdriden7.jpg ../images/nieuws/1-2008/jeugdriden8.jpg
../images/nieuws/1-2008/jeugdriden6.jpg

Tussendoor werd er warme chocolademelk geschonken in de kantine van de Atje Keulen-Deelstra baan. 
Een enorm geslaagde middag, met een erg lange maar leuke gymnastiekles!!

Er deden maar liefst  115 kinderen mee. Er werd geschaatst in 8 categorieen, vier voor zowel de jongens als de meisjes 
De uitslag was als volgt:
 
 
 
MEISJES GROEP 1 EN 2                                     JONGENS GROEP 1 EN 2
 
1. MARIJKE DE VOS                                             1. LUKE NIEMARKT
2. MARIJE ROTTEVEEL                                       2. BJORN TERRA
3. NICKY HARINGSMA                                       3. DANICK RINSMA
 
 
MEISJES GROEP 3 EN 4                                     JONGENS GROEP 3 EN 4
 
1. ELINE DE JONG                                                1. FOLMER DE VRIES
2. ESTHER BIJLSMA                                             2. MART HOMMES
3. IMME KOSTER                                                   3. JARNO WIJTSMA
 
 
MEISJES GROEP 5 EN 6                                     JONGENS GROEP 5 EN 6
 
1. WYBRIG BAKKER                                            1. JACCO EFDE
2. BERBER BANGMA                                           2. MARIN DE VOS
3. JOSE MEINTEMA                                              3. ANDRIES DE VRIES
 
 
MEISJES GROEP 7 EN 8                                     JONGENS GROEP 7 EN 8
 
1. KIMBERLY KEULEN                                       1. HIDDE V/D VEEN
2. ANKE DAMSMA                                                2. STEFAN POORT
3. JILDOU SMIT                                                     3. MILAN KEULEN




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑