VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 16 juli 2009 | door Redactie

0

SELECTIES SENIOREN SEIZOEN 2009/2010


1e selectie 2e selectie
1 Auke Huistra (k) 1 Ramon van den Berg
2 Michel Schippers (k) 2 Jaring Brunia
3 Atze Achtien 3 Jan Buwalda
4 Evert Boersma 4 Bernard Dijkstra
5 Bennie van Dijk 5 Jeroen van der Gulik
6 Remco den Dulk 6 Dick Hellinga
7 Douwe Elzinga 7 Hielke Hoeksta
8 Jonathan Heeremans 8 Dirk Kooistra
9 Peter Hotttinga 9 Fokko Kooistra
10 Iwan de Jong 10 Barry Logger
11 Alex Keskin 11 Anne Bertus van der Meulen
12 Tarek Laarif 12 Tjalling Paulusma
13 Rogier Nugteren 13 Jouke Riemersma
14 Theo Terra 14 Pieter Siesling
15 Petrus Tiemersma 15 Engbert van der Weide
16 Johannes van der Veen 16 Wim de Wit
17 Sjouke Pieter Visser
18 Doeke van der Weide
Trainer Koos van Dijk 0566-602059 Sije Bennie Dijkstra 0566-601300
06-14264196
Leiders Henk Karsten 06-11340123 ?
Arjen Terra 0566-601174 ?
Grensrechter Klaas de Haan 0566-601517
Verzorger/ster ?
Keeperstrainer Johan de Jong 0566-602829
Wasvrouw ? ?
Trainingstijden Di.: 20.00 – 21.30 uur Di.: 19.15 – 20.30 uur
Vr.: 20.30 – 22.30 uur Vr.: 19.15 – 20.30 uur
Kleedkamer 1 2
Start trainingen vanaf 30 juli. Start competitie: zondag 6 september

 

3e selectie 4e selectie
1 Patrick Bron 1 Sippie v/d Berg
2 Piet Brouwer (k) 2 Peter de Borst
3 Willem Brunia 3 Tjeerd Buursma
4 Alex Dijkstra 4 Koos van Dijk
5 Cor Dijkstra 5 Sije Bennie Dijkstra
6 Frans Dooper 6 Sjoerd Donker (k)
7 Luuk Elzinga 7 Roel Elzinga
8 Dicky Grovestein 8 Sjirk Groot
9 Durk Haringsma 9 Sipke Haan
10 Ruurd Haringsma 10 Gert Jan Heeremans
11 Christiaan Hiemstra 11 Sietse Piet Hellinga
12 Laurens Hiemstra 12 Paul IJsselmuiden
13 Pieter Huistra 13 Evert de Jong
14 Yke Jongbloed 14 Kees Keulen
15 Richard Kant 15 Frans Kingma
16 Sander Karsten 16 Wobbe Peter Kooistra
17 Egbert Keizer 17 Peter Posthumus
18 William Niemarkt 18 Cornelis Timersma
19 Mient Noordraven 19 Jelle v/d/ Velde
20 Sebastiaan Nugteren
21 Ruurd Schaap
22 Gretinus Talsma
23 Johan Schreuder
24 Roelof Keizer
Trainer Goos Keulen 0566-602495
Leiders Frans Dooper 06-28775081 Rinze Bos 0566-601170
Gretinus Talsma 06-30404548
Wasvrouw
Trainingstijd: Vr.: 20.00 – 21.15 uur Do.: 20.30 – 21.30 uur
Kleedkamer 3 1
Start training: Vrijdag 21 augustus Donderdag 20 augustus
Start comp.: Zondag 6 september Zondag 6 september

 

5e selectie
1 Jan Bleeker
2 Marcel Brakels
3 Pieter Donker (k)
4 Erik de Haan
5 Sjouke van Kammen
6 Maurice Koerts
7 Michel Langhout
8 Rene v/d/ Meer
9 Wiebe v/d Meer
10 Christian Niemarkt
11 Bert Jan Noordraven
12 Patrick Nugteren
13 Robert Nugteren
14 Heino Schriemer
15 Gerrit Siesling
16 Rienk Sikkema
17 Job Veldhuis
18 Erik Vis
19 Rienk de Vries
20 Klaas Wiersma
21 Robert Jan de Wit
Trainer
Leiders Wietze Stoker 0566-602131
Evert Hoekstra 0566-601592
Wasvrouw
Trainingstijd Do.: 20.30 – 21.30 uur
Kleedkamer 1
Start training Donderdag 20 augustus
Start comp. Zondag 6 septembe

r

 




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑