Senioren ledenpartij “Café de Fantast” Buurtpartij 10 juli 2005.
De reden hiervoor was dat de kaatsvereniging dit jaar 55 jaar bestaat. Om dit toch niet helemaal ongemerkt voorbij te laten gaan, was er besloten om de Doarpspartij in een ander jasje te organiseren. Men mocht zelf een partuur samenstellen met als voorwaarde dat er minimaal 1 dame in het partuur zat en dat alle kaatsers van het partuur uit dezelfde straat kwamen. Met een lijst van 14 parturen was dit een erg goede opkomst.
Rond 12.00 uur werd er gestart met de eerste omloop en het beloofde een spannende dag te worden. Met een strak blauwe hemel en een temperatuur rond de 26°C werd de sfeer er alleen maar beter op. De lijst was verdeeld in 2 klassen zodat er vlot door gekaatst kon worden.
Na een gezellige middag kaatsen konden rond 17.30 uur de prijzen overhandigd worden. Dit keer was er gekozen voor levensmiddelen pakketjes die samengesteld zijn door “Super de Boer” te Grou.
Na het bedanken van de sponsor, Jan & Wiep van “Café de Fantast”, werden de prijzen en de kransen aan de winnaars overhandigd.
A klasse:
“de Rijksweg”
1) Siska Keulen
Anno Wijtsma
Aaldert de Jonge
“de Rijksweg”
2) Jeltsje Spel
Niek Haringsma
Peter Posthumus
“Om útens”
3) Jettina Valk
Job Veldhuis
Ernst v/d Lei
B Klasse:
“de Rijksweg”
1) Renie v/d Meulen
Klaas Riemersma
Anne Bertus v/d Meulen
“de Heareburch/Fonterbuorren”
1) Jeanette Keulen
Eise de Jong
Dick Hellinga
Verliezersronde:
“de Gravinnewei/de Slinke”
1) Els Bakker
Egbert Keizer
Sjirk de Groot