Speler van Irnsum krijgt boete
Op 9 december 2001 ontaarde de wedstrijd in een kleine veldslag. In al dat tumult sloeg de verdachte een speler van Read Swart. Deze deed later aangifte bij de politie wegens mishandeling.
Volgens de speler van Irnsum had dezelfde speler uit De Knipe hem kort daarvoor belaagd. De klap was dan ook een reactie die hieruit voortvloeide.
Na het verkrijgen van de rode kaart liep de speler van Irnsum richting dug-out. Onderweg kwam hij de speler van Read Swart weer tegen. Deze stond enigszins provocerend te lachen. De lach werd beantwoord met een trap tegen de schenen.
De KNVB had reeds beide spelers een schorsing van 10 wedstrijden opgelegd. Die schorsing zit er inmiddels op voor beide heren. De rechter hield bij het vastleggen van de boete rekening met de opgelegde straf van de voetbalbond.