VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 8 september 2008 | door Redactie

0

Standen, Uitslagen en Programma 1e, 2e, 3e, 4e en 5e elftal 2de versie

Stand 3A

1
1
1
0
0
3
2
0
 
974
2
1
1
0
0
3
2
0
 
931
3
1
1
0
0
3
3
2
 
956
4
1
0
1
0
1
2
2
 
951
5
1
0
1
0
1
2
2
 
939
6
1
0
1
0
1
2
2
 
963
7
1
0
1
0
1
2
2
 
967
8
0
0
0
0
0
0
0
 
964
9
0
0
0
0
0
0
0
 
969
10
1
0
0
1
0
2
3
 
945
11
1
0
0
1
0
0
2
 
927
12
1
0
0
1
0
0
2
 
953

Uitslagen

7-9
2
0
7-9
2
2
7-9
2
3
7-9
2
2
7-9
2
0

Programma

14-9
14-9
14-9
14-9
14-9
14-9

Zondag reserve , 2e klasse A 

Uitslagen

07-09-08 MKV’29 2  Wolvega FC 3  0 – 1
07-09-08  Heerenveen 2  Irnsum 2  2 – 3
07-09-08  Annaparochie St. 2  Joure SC 3  1 – 3
07-09-08  Frisia 2  Geel Wit 2  8 – 3
07-09-08  Leeuwarden 3  Trynwalden 2  1 – 0
07-09-08  FVC 3  Rood Geel 2  1 – 1

Stand

1. Frisia 2 1 1 0 0 3 8 3
2. Joure SC 3 1 1 0 0 3 3 1  
3. Irnsum 2 1 1 0 0 3 3 2  
4. Leeuwarden 3 1 1 0 0 3 1 0  
5. Wolvega FC 3 1 1 0 0 3 1 0  
6. FVC 3 1 0 1 0 1 1 1  
7. Rood Geel 2 1 0 1 0 1 1 1  
8. Heerenveen 2 1 0 0 1 0 2 3  
9. MKV’29 2 1 0 0 1 0 0 1  
10. Trynwalden 2 1 0 0 1 0 0 1  
11. Annaparochie St. 2 1 0 0 1 0 1 3  
12. Geel Wit 2 1 0 0 1 0 3 8  

Programma

14-sep-2008 15:00 Geel Wit 2 – FVC 3 Sportterrein Nes-Buren
14-sep-2008 11:00 Irnsum 2 – MKV’29 2 Sportcomplex Irnsum
14-sep-2008 11:00 Joure SC 3 – Leeuwarden 3 Sportpark de Hege Simmerdyk
14-sep-2008 11:00 Rood Geel 2 – Heerenveen 2 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
14-sep-2008 10:00 Trynwalden 2 – Frisia 2 Sportpark Keatsjemuoilan
14-sep-2008 10:00 Wolvega FC 3 – Annaparochie St. 2 Sportpark Molenwiek
21-sep-2008 10:30 FVC 3 – Trynwalden 2 Sportpark de Hemrik/vvFVC
21-sep-2008 10:30 Frisia 2 – Joure SC 3 De Magere Weide
21-sep-2008 10:30 Heerenveen 2 – Geel Wit 2 Skoatterwald (vv Heerenveen)
21-sep-2008 11:00 Irnsum 2 – Wolvega FC 3 Sportcomplex Irnsum
21-sep-2008 10:30 Leeuwarden 3 – Annaparochie St. 2 Sportpark Cambuur
21-sep-2008 10:30 MKV’29 2 – Rood Geel 2 Sportpark Nylan

Zondag reserve , 5e klasse G 

Uitslagen

07-09-08 Robur 3  Annaparochie St. 3  2 – 2
07-09-08  MKV’29 3  Irnsum 3  0 – 1
07-09-08 Friesland 3  Jacob St. 2  3 – 0
07-09-08  Houtigehage 2  Amelandia 1  1 – 6

Stand 

1. Amelandia 1 1 1 0 0 3 6 1
2. Friesland 3 1 1 0 0 3 3 0  
3. Irnsum 3 1 1 0 0 3 1 0  
4. Annaparochie St. 3 1 0 1 0 1 2 2  
5. Robur 3 1 0 1 0 1 2 2  
6. Rood Geel 3 0 0 0 0 0 0 0  
7. Surhuisterveen 2 0 0 0 0 0 0 0  
8. Wilper Boys De 2 0 0 0 0 0 0 0  
9. MKV’29 3 1 0 0 1 0 0 1  
10. Jacob St. 2 1 0 0 1 0 0 3  
11. Houtigehage 2 1 0 0 1 0 1 6

 

Programma

14-sep-2008 15:00 Amelandia 1 – Wilper Boys De 2 De Slinger
14-sep-2008 10:30 Annaparochie St. 3 – MKV’29 3 De Waaie / st. Annap.
14-sep-2008 12:00 Irnsum 3 – Friesland 3 Sportcomplex Irnsum
14-sep-2008 11:00 Jacob St. 2 – Rood Geel 3 Sportpark "De Fijfskaar"
14-sep-2008 10:00 Surhuisterveen 2 – Houtigehage 2 Sportpark ’t Ketting Surh.veen
21-sep-2008 10:30 Annaparochie St. 3 – Irnsum 3 De Waaie / st. Annap.
21-sep-2008 10:00 Houtigehage 2 – Jacob St. 2 Sportpark Duinoord
21-sep-2008 15:00 Robur 3 – Amelandia 1 Sportcomplex Vierkantsdijk
21-sep-2008 11:00 Rood Geel 3 – Friesland 3 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
21-sep-2008 10:00 Wilper Boys De 2 – Surhuisterveen 2 Sportpark De Wilper Boys

Mannen Zondag reserve , 6e klasse BD 

Uitslagen

07-09-08 Frisia 7  Oosterlittens 3  5 – 3
07-09-08  Franeker SC 4  Stiens 4  2 – 4
07-09-08  Trynwalden 4  Nicator 5  5 – 3
07-09-08  Irnsum 4  CAB 3  2 – 0
07-09-08  Dronrijp 4  RES 4  2 – 6
07-09-08  Sparta’59 4  MKV’29 5  7 – 2

Stand 

1. Sparta’59 4 1 1 0 0 3 7 2
2. RES 4 1 1 0 0 3 6 2  
3. Frisia 7 1 1 0 0 3 5 3  
4. Trynwalden 4 1 1 0 0 3 5 3  
5. Stiens 4 1 1 0 0 3 4 2  
6. Irnsum 4 1 1 0 0 3 2 0  
7. Nicator 5 1 0 0 1 0 3 5  
8. Oosterlittens 3 1 0 0 1 0 3 5  
9. Franeker SC 4 1 0 0 1 0 2 4  
10. CAB 3 1 0 0 1 0 0 2  
11. Dronrijp 4 1 0 0 1 0 2 6  
12. MKV’29 5 1 0 0 1 0 2 7

Programma

14-sep-2008 10:00 CAB 3 – Sparta’59 4 Sportcomplex het Bolwerk
14-sep-2008 10:30 MKV’29 5 – Franeker SC 4 Sportpark Nylan
14-sep-2008 10:00 Nicator 5 – Dronrijp 4 Sportpark Kalverdijkje Nicator
14-sep-2008 10:30 Oosterlittens 3 – Trynwalden 4 Sportterrein Oosterlittens
14-sep-2008 11:00 RES 4 – Irnsum 4 Sportcomplex het Bolwerk
14-sep-2008 10:00 Stiens 4 – Frisia 7 Sportpark It Gryn
21-sep-2008 10:00 Dronrijp 4 – Oosterlittens 3 Schatzenburg
21-sep-2008 11:00 Franeker SC 4 – Sparta’59 4 Sportpark Hertog van Saxenlaan
21-sep-2008 10:00 Frisia 7 – MKV’29 5 De Magere Weide
21-sep-2008 10:00 Irnsum 4 – Nicator 5 Sportcomplex Irnsum
21-sep-2008 11:00 RES 4 – CAB 3 Sportcomplex het Bolwerk
21-sep-2008 10:00 Trynwalden 4 – Stiens 4 Sportpark Keatsjemuoilan

Mannen Zondag reserve , 6e klasse AJ

Uitslagen

07-09-08 Rood Geel 4  Walden De 3 
07-09-08  Bergum 4  SneekWit-Zwart 8  10 – 1
07-09-08  Dronrijp 3  Irnsum 5  2 – 4

Stand 

1. Bergum 4 1 1 0 0 3 10 1
2. Irnsum 5 1 1 0 0 3 4 2  
3. LSC 1890 5 0 0 0 0 0 0 0  
4. MKV’29 4 0 0 0 0 0 0 0  
5. Nicator 3 0 0 0 0 0 0 0  
6. Nieuweschoot 5 0 0 0 0 0 0 0  
7. Rood Geel 4 0 0 0 0 0 0 0  
8. Walden De 3 0 0 0 0 0 0 0  
9. Warga 5 0 0 0 0 0 0 0  
10. Dronrijp 3 1 0 0 1 0 2 4  
11. SneekWit-Zwart 8 1 0 0 1 0 1 10

Programma

14-sep-2008 10:00 Irnsum 5 – MKV’29 4 Sportcomplex Irnsum
14-sep-2008 11:00 Nicator 3 – Dronrijp 3 Sportpark Kalverdijkje Nicator
14-sep-2008 10:00 Nieuweschoot 5 – Rood Geel 4 Sportcomplex De Greiden
14-sep-2008 12:00 SneekWit-Zwart 8 – Warga 5 Sportpark vv Sneek Wit-Zwart
14-sep-2008 10:00 Walden De 3 – Bergum 4 Sportcomp. Op de Skieding
21-sep-2008 10:00 Bergum 4 – Nieuweschoot 5 Sportpark Koningsland/Bergum
21-sep-2008 12:00 LSC 1890 5 – SneekWit-Zwart 8 Sportpark Leeuwarderweg
21-sep-2008 11:00 Nicator 3 – Irnsum 5 Sportpark Kalverdijkje Nicator
21-sep-2008 10:00 Rood Geel 4 – MKV’29 4 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
21-sep-2008 14:00 Warga 5 – Walden De 3 Sportvelden Warga




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑