VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 20 juli 2007 | door Redactie

0

Teamindeling seizoen 2007/2008

Irnsum 2                       Rood Geel 2
                                   Friesland 2
                                   MKV 2
Res 2e klasse A              Franeker 2
                                   Heerenveen 2
                                   Frisia 2
                                   FVC 2
                                   Geel Wit 2
                                   Trynwalden 2
                                   Irnsum 2
                                   Sneek 3
                                   Leeuwarden 3
………………………………………………………………………………..
Irnsum 3                       FVC 4
                                   Friesland 3
                                   Beetgum 3
5e klasse H                    Trynwalden 3
                                   Irnsum 3
                                   Frisia 6
                                   Dokkum 4
                                   DTD 4
                                   Geel Wit 4
                                   Franeker 3
                                   Robur 4
                                   Sint Anna Parochie 3
……………………………………………………………………………..
 
Irnsum 4                       Rood Geel 3
                                   MKV 4
                                   Nicator 4
6e klasse AJ                  Sparta 3
                                   Oosterlittens 3
                                   Sint Jacob 2
                                   Dronrijp 3
                                   Harkema Oeinde 4
                                   Bergum 4
                                   Irnsum 4
                                   Amelandia 2
                                   Friesland 4

………………………………………………………………………………

Irnsum 5                       Renado 5
                                   Akkrum 4
                                   Gersloot 1
                                   Joure 6
                                   Irnsum 5
6 klasse AI                    Lemmer 3
                                   Warga 5
                                   FFS 4
                                   Nieuweschoot 4
                                   Oldeboorn 3
                                   Read Swart 5
                                   Aengwirden 4
………………………………………………………………………
 
Irnsum 6                       Tijnje 4
                                   Oerterp 5
6e klasse BF                  De Sweach 2
                                   GAVC 4
                                   Irnsum 6
                                   Surhuisterveen 3
                                   Drachten 6
                                   Thor 3
                                   ONB 6
                                   Oldeboorn 4
                                   FVC 6
                                   Friesland 5
………………………………………………………………………
 
Irnsum Dames 1            Irnsum 1
                                   CSC 1
                                   AVC 1
4e klasse E                    Blauw Wit 1
                                   Robur 1
                                   GAVC 1
                                   TTBC 1
                                   Nicator 1
                                   DTD 1
                                   Hardegarijp 1
………………………………………………………………………
 
Irnsum B1                     Heerenveen B3
                                   Akkrum B1
                                   CVVO B3
2e klasse C                    De Walde B1
                                   Lemmer B1
                                   Oudehaske B1
                                   Irnsum B1
                                   Balk B1
                                   Read Swart B1
                                   Oeverzwaluwen B
                                   Workum B1
Irnsum C1                     CSC C1
                                   Berlikum C1
                                   Sint Anna Parochie C2
                                   Irnsum C1
3e klasse AJ                  Nicator C1
                                   Harlingen C1
                                   Teschelling C1
                                   Minnertsga C1
                                   TTBC C1
                                   Franeker C3
                                   Zeerobben C2
                                   Foarut C2
 
…………………………………………………………………………………
 
Irnsum  D1                    GAVC D2
                                   Steenwijkerwold D1
                                   Heerenveense Boys D2
2e klasse AF                  Nieuweschoot D1
                                   Wolvega D2
                                   Heerenveen D2
                                   Irnsum D1
                                   Read Swart D1
                                   Tijnje  D1
                                   Joure D 3
 
……………………………………………………………………………
 
Irnsum D2                     Rood Geel D3
                                   Berlikum D2
                                   Blauw Wit D4
3e klasse AV                  Franeker D6
                                   Beetgum D2
                                   GAVC D3
                                   Franeker D5
                                   Geel Wit D2
                                   Irnsum D2
                                   Frisia D5
 
……………………………………………………………………………..
 
Irnsum E1                     Irnsum E1
                                   Sint  Anna E2
                                   Sparta E2
3e klasse BB                  Warga E1
                                   Nicator E1
                                   Leeuwarder Zwaluwen E1
                                   DTD E1
                                   Geel Wit E1
                                   WWS E1
                                   CSC  1E

………………………………………………………………………………

Irnsum E2                     Heerenveen E9
                                   GAVC E5
                                   Akkrum E4
4e klasse AM                  DWP E2
                                   Oudehaske E2
                                   Irnsum E 2
                                   Renado E4
                                   Sport Vereent E2
                                   WWS E2
                                   Oldeboorn E2
 
…………………………………………………………………………..
 
Irnsum  F1                    Leeuwarder Zwaluwen F1
                                   Nicator F1
                                   FVC F2
3e klasse BA                  JVC Nijlan F2
                                    WWS F1
                                   Franeker F3
                                   Irnsum F1
                                   Leeuwarden F2
                                   Warga F1
                                   GAVC F3
……………………………………………………………………………..
 
Irnsum F2                     Joure F8
                                   Nieuweschoot F2
                                   Irnsum F2
                                   DWP F2
4e klasse BP                  WWS F2
                                   Heerenveen F10
                                   Heerenveense Boys F4
                                   Wolvega F5
                                   Akkrum F3
                                   GAVC f5




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen