Uitslag vakantie-fotowedstrijd
De actie hield de gemoederen wel bezig. Op het moment van schrijven is het artikel bijna 1200 maal bekeken. Daarmee is het, naast het artikel over ‘X-Treme Skydiving’, absoluut het meest gelezen en/of bekeken nieuwsartikel.
Er werd in totaal 174 maal gestemd. De eerste twee weken kende het stemgedrag geen opvallende zaken. Daarna is er wel eens het vermoeden gerezen dat er hier en daar flink is ‘gemanipuleerd’ met het (verkrijgen van) stemmen. Hierdoor is de redactie volgend jaar genoodzaakt de regels te verscherpen.
Hoe het ook zij, de uitslag is bekend en de top drie laten we u nog eens zien. De winnaar zal binnenkort een passende prijs worden overhandigd. Hierover kan niet met de redactie worden gecorrespondeerd.
3e prijs: Teake, Jelmer, Engbert, Elise, Peter, Edwin, Leon, Mark en Jouke
(oftewel JCI Jirnsum), waar anders dan……… op Terschelling.
2e prijs: Ekelien Beimers, de Teide (2200 m) Tenerife, Spanje.
1e prijs: Ype Steensma, Santa Cruz / Tenerife, Spanje.