VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 14 april 2009 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma Junioren en Pupillen

11-04-2009 Nieuweschoot B1 Jubbega B1 4 – 2
11-04-2009 Udiros B1 Heerenveen B3 2 – 0
11-04-2009 Gorredijk B1 sv Olyphia B1 2 – 5
11-04-2009 vv Stânfries B1 Donkerbroek/Makkinga Combinatie B1 1 – 0
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. sv Olyphia B1 14 12 1 1 37 65 21 0
2. vv Stânfries B1 13 9 2 2 29 35 13 0
3. Nieuweschoot B1 14 7 2 5 23 32 24 0
4. Donkerbroek/Makkinga Combinatie B1 15 7 1 7 22 30 47 0
5. Udiros B1 14 5 4 5 19 18 26 0
6. Irnsum B1 12 5 3 4 18 36 28 0
7. Akkrum B1 13 5 2 6 17 24 29 0
8. Gorredijk B1 14 3 5 6 14 26 32 0
9. Jubbega B1 15 3 1 11 10 28 47 0
10. Heerenveen B3 14 2 1 11 7 18 45 0
top
Uitleg
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
18-apr-2009 14:00 Akkrum B1 – Jubbega B1 Sportcomplex “De Meine”/vv Akkrum
18-apr-2009 14:00 Nieuweschoot B1 – Irnsum B1 Sportcomplex De Greiden
18-apr-2009 10:00 Udiros B1 – Stanfries B1 Sportpark Nieuwehorne
28-apr-2009 18:45 Nieuweschoot B1 – Olyphia B1 Sportcomplex De Greiden

C-Junioren C1, 4e klasse

11-04-2009 SDS C2 Irnsum C1 0 – 7
11-04-2009 Sneek Wit-Zwart C3 Oldeboorn C1 6 – 1
11-04-2009 Akkrum C2 Hielpen C1 2 – 7
11-04-2009 Workum C2 Woudsend C1 0 – 16
11-04-2009 QVC C1 GAVC C2 8 – 3
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Woudsend C1 18 14 1 3 43 135 26 0
2. QVC C1 16 12 2 2 38 124 25 0
3. Hielpen C1 16 12 2 2 38 87 27 0
4. Irnsum C1 15 12 1 2 37 87 15 0
5. Oldeboorn C1 15 9 0 6 27 72 62 0
6. Sneek Wit-Zwart C3 15 8 0 7 24 39 50 0
7. GAVC C2 14 4 0 10 12 53 61 0
8. Jeugd Voetbal Bolsward C3 13 2 2 9 8 21 65 0
9. Workum C2 16 2 2 12 8 18 110 0
10. SDS C2 14 2 1 11 7 31 124 0
11. Akkrum C2 16 1 1 14 4 22 124 0
top
Uitleg
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
18-apr-2009 11:15 Akkrum C2 – SDS C2 Sportcomplex “De Meine”/vv Akkrum
18-apr-2009 12:15 GAVC C2 – SneekWit-Zwart C3 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
18-apr-2009 12:45 JV Bolsward C3 – Irnsum C1 Sportcomplex het Bolwerk
18-apr-2009 09:30 QVC C1 – Oldeboorn C1 Sportpark De Ribbe

 

D-Pupillen (voorjaar) D1, 2e klasse

11-04-2009 Irnsum D1 Heeg D1 8 – 3
11-04-2009 Makkum D1 LSC 1890 D2
11-04-2009 Oldeboorn D1 LSC 1890 D3 3 – 1
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Irnsum D1 6 4 1 1 13 27 9 0
2. Makkum D1 5 3 2 0 11 10 2 0
3. LSC 1890 D2 5 3 1 1 10 15 6 0
4. Oldeboorn D1 6 2 0 4 6 7 26 0
5. Heeg D1 6 1 2 3 5 12 18 0
6. LSC 1890 D3 6 1 0 5 3 3 13 0
top
Uitleg
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
18-apr-2009 09:00 Heeg D1 – Oldeboorn D1 Heech, HEEG
18-apr-2009 09:00 LSC 1890 D2 – Irnsum D1 Sportpark Leeuwarderweg
18-apr-2009 09:00 LSC 1890 D3 – Makkum D1 Sportpark Leeuwarderweg

D-Pupillen (voorjaar) D2, 2e klasse

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. ONS Sneek D2 6 5 0 1 15 65 6 0
2. SDS D1 6 5 0 1 15 49 4 0
3. Sneek Wit-Zwart D2 6 4 0 2 12 33 12 0
4. Oosterlittens D4 6 2 0 4 6 4 48 0
5. Irnsum D2 6 1 1 4 4 6 65 0
6. Makkum D2 6 0 1 5 1 2 24 0
top
Uitleg
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
18-apr-2009 09:00 Irnsum D2 – SDS D1 Sportcomplex Irnsum
18-apr-2009 09:30 Makkum D2 – ONS Sneek D2 Sportpark De Braak
18-apr-2009 12:45 SneekWit-Zwart D2 – Oosterlittens D4 Sportpark vv Sneek Wit-Zwart

E-Pupillen (voorjaar) E1, 1e klasse

11-04-2009 Robur E1 Dronrijp E3 7 – 0
11-04-2009 Harlingen E1 Irnsum E1 1 – 8
11-04-2009 Zeerobben E5 AVC E2 4 – 3
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Irnsum E1 6 6 0 0 18 39 11 0
2. Robur E1 6 5 0 1 15 27 11 0
3. Zeerobben E5 6 4 0 2 12 18 17 0
4. AVC E2 6 1 0 5 3 13 22 0
5. Dronrijp E3 6 1 0 5 3 12 24 0
6. Harlingen E1 6 1 0 5 3 10 34 0
top
Uitleg
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
18-apr-2009 09:00 AVC E2 – Robur E1 De Lytse Trije
18-apr-2009 09:00 Dronrijp E3 – Harlingen E1 Welderingsstrjitte
18-apr-2009 10:00 Irnsum E1 – Zeerobben E5 Sportcomplex Irnsum

E-Pupillen (voorjaar) E2, 1e klasse

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Akkrum E4 4 3 1 0 10 16 6 0
2. GAVC E4 5 3 1 1 10 25 7 0
3. Akkrum E5 4 2 0 2 6 20 12 0
4. Irnsum E2 4 1 0 3 3 7 31 0
5. Gorredijk E4 5 1 0 4 3 9 21 0
top
Uitleg
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
18-apr-2009 11:15 GAVC E4 – Akkrum E5 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
18-apr-2009 10:00 Gorredijk E4 – Akkrum E4 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk

F-Pupillen (voorjaar) F1, 1e klasse

11-04-2009 Jubbega F1 SC Boornbergum’80 F1
11-04-2009 Irnsum F1 Akkrum F2 2 – 3
11-04-2009 Scharnegoutum’70 F1 Oudehaske F1 7 – 7
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Oudehaske F1 6 5 1 0 16 48 12 0
2. SC Boornbergum’80 F1 4 3 0 1 9 12 9 0
3. Scharnegoutum’70 F1 5 2 1 2 7 22 24 0
4. Jubbega F1 5 2 0 3 6 12 24 0
5. Irnsum F1 5 1 0 4 3 6 17 0
6. Akkrum F2 5 1 0 4 3 10 24 0
top
Uitleg
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
18-apr-2009 10:30 Akkrum F2 – Jubbega F1 Sportcomplex “De Meine”/vv Akkrum
18-apr-2009 09:00 Boornbergum’80 F1 – Scharnegoutum’70 F1 De Kampslach / Boornbergum
18-apr-2009 09:00 Oudehaske F1 – Irnsum F1 Sportpark P. Bultsma (Oudehaske)

F-Pupillen (voorjaar) F2, 1e klasse

11-04-2009 Irnsum F2 Blauw Wit ’34 F3 0 – 26
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Blauw Wit ’34 F3 6 5 1 0 16 61 6 0
2. Blauw Wit ’34 F4 5 4 0 1 12 46 12 0
3. LAC Frisia 1883 F3 5 3 0 2 9 31 13 0
4. SC Franeker F7 5 2 0 3 6 25 17 0
5. Makkum F3 5 1 1 3 4 16 21 0
6. Irnsum F2 6 0 0 6 0 2 112 0
top
Uitleg
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
18-apr-2009 11:00 Blauw Wit ’34 F3 – Frisia F3 Sportcomplex Wiarda
18-apr-2009 09:00 Blauw Wit ’34 F4 – Irnsum F2 Sportcomplex Wiarda
18-apr-2009 09:00 Franeker SC F7 – Makkum F3 Sportpark Hertog van Saxenlaan

F-Pupillen (voorjaar) F3, 3e klasse

11-04-2009 SC Joure F13 Irnsum F3 2 – 4
11-04-2009 SC Joure F12 DWP F3 1 – 1
11-04-2009 GAVC F6 Sneek Wit-Zwart F5 0 – 20
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Sneek Wit-Zwart F5 6 6 0 0 18 87 0 0
2. SC Joure F12 5 3 1 1 10 12 17 0
3. DWP F3 6 3 1 2 10 15 17 0
4. GAVC F6 5 2 0 3 6 11 38 0
5. Irnsum F3 6 2 0 4 6 14 36 0
6. SC Joure F13 6 0 0 6 0 5 36 0
top
Uitleg
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
18-apr-2009 10:45 DWP F3 – GAVC F6 Sportpark de Grie/ DWP
18-apr-2009 09:00 Irnsum F3 – Joure SC F12 Sportcomplex Irnsum
18-apr-2009 10:15 SneekWit-Zwart F5 – Joure SC F13 Sportpark vv Sneek Wit-Zwart

 




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑