VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 13 oktober 2008 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1e, 2e, 3e, 4e, 5e en Da 1

Mannen Zondag standaard , 3e klasse A

12-10-08

Franeker SC 1 

Oldeboorn 1 

0 – 3

12-10-08  ONB 1  Harkema Opeinde 1  3 – 3
12-10-08  Warga 1  Harlingen 1  3 – 2
12-10-08  Oerterp 1  DIO Oosterwolde 1  1 – 0
12-10-08  Geel Wit 1  Stiens 1  2 – 1
12-10-08  GAVC 1  Irnsum 1  5 – 0

Stand   

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Geel Wit 1 5 4 1 0 13 12 7
2. Oerterp 1 5 4 0 1 12 13 9  
3. Franeker SC 1 5 3 0 2 9 11 7  
4. Stiens 1 5 2 1 2 7 8 7  
5. Oldeboorn 1 5 2 1 2 7 10 13  
6. DIO Oosterwolde 1 5 1 3 1 6 12 6  
7. Warga 1 5 1 3 1 6 10 12  
8. GAVC 1 6 2 0 4 6 11 11  
9. Harkema Opeinde 1 5 1 2 2 5 12 16  
10. Irnsum 1 5 1 2 2 5 5 10  
11. ONB 1 5 1 1 3 4 6 10  
12. Harlingen 1 4 0 2 2 2 6 8

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
19-okt-2008 14:00 Oldeboorn 1 – Harlingen 1 Sportcomplex Oldeboorn
26-okt-2008 14:00 DIO Oosterwolde 1 – Warga 1 Sportpark Oostenburg
26-okt-2008 14:00 Harlingen 1 – GAVC 1 Balkland
26-okt-2008 14:00 Irnsum 1 – Franeker SC 1 Sportcomplex Irnsum
26-okt-2008 14:00 Oerterp 1 – ONB 1 Sportpark De Hege Kamp (Oerterp)
26-okt-2008 14:30 Oldeboorn 1 – Geel Wit 1 Sportcomplex Oldeboorn
26-okt-2008 14:00 Stiens 1 – Harkema Opeinde 1 Sportpark It G

Mannen Zondag reserve 2, 2e klasse 

12-10-2008 Leeuwarden 3  FVC 3  3 – 2
12-10-2008  St.Annaparochie 2  Heerenveen 2  6 – 2
12-10-2008  SC Joure 3  MKV’29 2  3 – 0
12-10-2008  Trynwalden 2  Irnsum 2  1 – 2
12-10-2008  Geel Wit 2  Rood Geel 2  0 – 0
12-10-2008  FC Wolvega 3  LAC Frisia 1883 2  3 – 1

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. SC Joure 3 5 5 0 0 15 15 5
2. Irnsum 2 6 5 0 1 15 14 6 0 
3. FC Wolvega 3 6 4 1 1 13 14 8
4. St.Annaparochie 2 5 3 0 2 9 16 10
5. Leeuwarden 3 6 3 0 3 9 14 18
6. Heerenveen 2 5 2 1 2 7 11 10
7. FVC 3 5 2 1 2 7 10 10
8. MKV’29 2 5 2 1 2 7 6 8
9. LAC Frisia 1883 2 6 2 0 4 6 16 15
10. Rood Geel 2 6 0 5 1 5 5 7
11. Geel Wit 2 5 0 1 4 1 3 17
12. Trynwalden 2 6 0 0 6 0 9 19

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
19-okt-2008 15:00 Geel Wit 2 – MKV’29 2 Sportterrein Nes-Buren
19-okt-2008 10:30 Heerenveen 2 – Joure SC 3 Skoatterwald (vv Heerenveen)
26-okt-2008 10:30 FVC 3 – Frisia 2 Sportpark de Hemrik/vvFVC
26-okt-2008 15:00 Geel Wit 2 – Wolvega FC 3 Sportterrein Nes-Buren
26-okt-2008 10:30 Heerenveen 2 – Leeuwarden 3 Skoatterwald (vv Heerenveen)
26-okt-2008 11:00 Irnsum 2 – Joure SC 3 Sportcomplex Irnsum
26-okt-2008 10:30 MKV’29 2 – Annaparochie St. 2 Sportpark Nylan
26-okt-2008 11:00 Rood Geel 2 – Trynwalden 2 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel

Mannen Zondag reserve , 5e klasse G 

12-10-08 Jacob St. 2  MKV’29 3  1 – 5
12-10-08  Irnsum 3  Houtigehage 2  1 – 4

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Surhuisterveen 2 4 4 0 0 12 22 4
2. Houtigehage 2 5 4 0 1 12 19 12  
3. Amelandia 1 4 3 0 1 9 18 11  
4. Annaparochie St. 3 3 2 1 0 7 8 4  
5. Irnsum 3 5 2 1 2 7 7 8  
6. Friesland 3 4 2 0 2 6 17 13  
7. Robur 3 3 1 1 1 4 8 10  
8. MKV’29 3 5 1 0 4 3 9 14  
9. Rood Geel 3 5 0 2 3 2 8 22  
10. Jacob St. 2 4 0 1 3 1 2 12  
11. Wilper Boys De 2 2 0 0 2 0 3 11

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
19-okt-2008 09:45 Annaparochie St. 3 – Amelandia 1 De Waaie / st. Annap.
19-okt-2008 10:00 Jacob St. 2 – Wilper Boys De 2 Sportpark "De Fijfskaar"
26-okt-2008 15:00 Amelandia 1 – Irnsum 3 De Slinger
26-okt-2008 10:30 Annaparochie St. 3 – Jacob St. 2 De Waaie / st. Annap.
26-okt-2008 11:00 MKV’29 3 – Friesland 3 Sportpark Nylan
26-okt-2008 12:00 Robur 3 – Rood Geel 3 Sportcomplex Vierkantsdijk
26-okt-2008 10:00 Wilper Boys De 2 – Houtigehage 2 Sportpark De Wilper Boys

Mannen Zondag reserve , 6e klasse BD

12-10-08 Sparta’59 4  Dronrijp 4  3 – 3
12-10-08  Franeker SC 4  Trynwalden 4  4 – 1
12-10-08  Oosterlittens 3  Nicator 5  0 – 2

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Irnsum 4 5 4 0 1 12 11 8
2. Nicator 5 6 4 0 2 12 25 11  
3. Sparta’59 4 4 3 1 0 10 24 9  
4. Franeker SC 4 5 3 0 2 9 18 12  
5. Stiens 4 5 3 0 2 9 13 12  
6. Dronrijp 4 5 2 2 1 8 18 16  
7. Frisia 7 3 2 0 1 6 7 6  
8. Trynwalden 4 5 2 0 3 6 13 17  
9. MKV’29 5 4 1 0 3 3 7 14  
10. RES 4 4 1 0 3 3 9 18  
11. CAB 3 5 1 0 4 3 7 21  
12. Oosterlittens 3 5 0 1 4 1 10 18

Programma

Datum Tijd Wedstrijd   Accommodatie
19-okt-2008 10:00 Dronrijp 4 – MKV’29 5  Schatzenburg
19-okt-2008 11:00 RES 4 – Oosterlittens 3  Sportcomplex het Bolwerk
19-okt-2008 10:00 Sparta’59 4 – Frisia 7  Sportcomplex Deinum
26-okt-2008 10:00 Dronrijp 4 – Franeker SC 4  Schatzenburg
26-okt-2008 10:00 Irnsum 4 – Sparta’59 4  Sportcomplex Irnsum
26-okt-2008 10:00 Nicator 5 – Stiens 4   Sportpark Kalverdijkje   Nicator
26-okt-2008 10:30 Oosterlittens 3 – CAB 3  Sportterrein Oosterlittens
26-okt-2008 11:00 RES 4 – MKV’29 5  Sportcomplex het Bolwerk
26-okt-2008 10:00 Trynwalden 4 – Frisia 7  Sportpark Keatsjemuoilan

 Mannen Zondag reserve 5, 6e klasse 

12-10-2008 Nieuweschoot 5  Dronrijp 3  4 – 1
12-10-2008  Irnsum 5  Bergum 4  3 – 6

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Bergum 4 5 5 0 0 15 38 11
2. Nicator 3 4 4 0 0 12 23 5
3. Irnsum 5 6 3 0 3 9 28 14 0 
4. Nieuweschoot 5 4 2 1 1 7 14 15
5. MKV’29 4 4 1 1 2 4 8 16
6. LSC 1890 5 2 1 0 1 3 8 7
7. Warga 5 2 1 0 1 3 8 8
8. Rood Geel 4 3 1 0 2 3 12 21
9. Dronrijp 3 4 1 0 3 3 9 12
10. De Walden 3 3 0 0 3 0 5 22
11. Willemsoord 3 3 0 0 3 0 1 23

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
19-okt-2008 13:00 Dronrijp 3 – Walden De 3 Schatzenburg
19-okt-2008 10:30 Warga 5 – MKV’29 4 Sportvelden Warga
19-okt-2008 10:30 Willemsoord 3 – LSC 1890 5 De Boschkamp
26-okt-2008 13:00 Dronrijp 3 – MKV’29 4 Schatzenburg
26-okt-2008 12:00 LSC 1890 5 – Rood Geel 4 Sportpark Leeuwarderweg
26-okt-2008 11:00 Nicator 3 – Nieuweschoot 5 Sportpark Kalverdijkje Nicator
26-okt-2008 14:00 Warga 5 – Bergum 4 Sportvelden Warga
26-okt-2008 10:30 Willemsoord 3 – Walden De 3 De Boschkamp

DA1, 4e klasse

11-10-2008 Workum DA1  Irnsum DA1  2 – 1
11-10-2008  DTD DA1  SC Franeker DA1  2 – 9
11-10-2008  GAVC DA1  De Walde DAJ  4 – 0

 

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Workum DA1 3 3 0 0 9 10 3
2. DV Bolsward DA2 3 3 0 0 9 10 6
3. AVC DA2 4 3 0 1 9 18 6
4. SC Franeker DA1 3 2 0 1 6 17 8
5. DTD DA1 4 1 1 2 4 8 14
6. Irnsum DA1 4 1 0 3 3 9 13 0 
7. GAVC DA1 5 1 0 4 3 8 22
8. CSC DA1 1 0 1 0 1 1 1
9. De Walde DAJ 3 0 0 3 0 7 15

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
18-okt-2008 10:30 DVBolsward DA2 – DTD DA1 Sportcomplex het Bolwerk
18-okt-2008 11:00 Walde De DAJ – Franeker SC DA1 Waldstreffen
25-okt-2008 10:30 DVBolsward DA2 – Workum DA1 Sportcomplex het Bolwerk
25-okt-2008 14:00 Irnsum DA1 – CSC DA1 Sportcomplex Irnsum
25-okt-2008 11:00 Walde De DAJ – DTD DA1 Waldstreffen




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑