VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 10 november 2008 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1e, 2e, 3e, 4e, 5e en Da 1

09-11-08 Irnsum 1  Harkema Opeinde 1  2 – 3
09-11-08  Oldeboorn 1  Stiens 1  0 – 2
09-11-08  Warga 1  ONB 1  4 – 0
09-11-08  Oerterp 1  GAVC 1  2 – 2
09-11-08  DIO Oosterwolde 1  Franeker SC 1  1 – 1
09-11-08  Harlingen 1  Geel Wit 1  3 – 1

Stand   

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Geel Wit 1 7 5 1 1 16 17 13
2. Oerterp 1 8 5 1 2 16 18 17  
3. Warga 1 8 4 3 1 15 23 14  
4. Stiens 1 8 4 2 2 14 14 9  
5. GAVC 1 9 4 1 4 13 18 14  
6. Harkema Opeinde 1 8 3 2 3 11 22 24  
7. Franeker SC 1 7 3 1 3 10 13 11  
8. Oldeboorn 1 8 3 1 4 10 16 23  
9. Harlingen 1 8 2 2 4 8 13 14  
10. DIO Oosterwolde 1 8 1 4 3 7 16 14  
11. Irnsum 1 7 1 2 4 5 10 17  
12. ONB 1 8 1 2 5 5 9 19

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
16-nov-2008 14:00 Franeker SC 1 – Oerterp 1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
16-nov-2008 14:00 GAVC 1 – Warga 1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
16-nov-2008 14:30 Geel Wit 1 – DIO Oosterwolde 1 Sportterrein Nes-Buren
16-nov-2008 14:00 Harkema Opeinde 1 – Harlingen 1 Sportpark De Bosk te Harkema
16-nov-2008 14:00 Oldeboorn 1 – ONB 1 Sportcomplex Oldeboorn
16-nov-2008 14:00 Stiens 1 – Irnsum 1 Sportpark It Gryn
23-nov-2008 14:00 DIO Oosterwolde 1 – ONB 1 Sportpark Oostenburg
23-nov-2008 14:00 Harlingen 1 – Oerterp 1 Balkland
23-nov-2008 14:00 Irnsum 1 – Warga 1 Sportcomplex Irnsum

Mannen Zondag reserve , 2e klasse A 

09-11-08 MKV’29 2  Frisia 2  2 – 1
09-11-08  Heerenveen 2  FVC 3  2 – 2
09-11-08  Trynwalden 2  Wolvega FC 3  2 – 3
09-11-08  Geel Wit 2  Joure SC 3  2 – 4
09-11-08  Rood Geel 2  Annaparochie St. 2  1 – 2
09-11-08  Irnsum 2  Leeuwarden 3  3 – 2

Stand   

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Joure SC 3 9 9 0 0 27 32 9
2. Wolvega FC 3 8 7 0 1 21 26 15  
3. Irnsum 2 9 7 0 2 21 23 14  
4. MKV’29 2 9 4 3 2 15 12 12  
5. Annaparochie St. 2 8 4 1 3 13 20 16  
6. Leeuwarden 3 9 4 1 4 13 19 22  
7. Frisia 2 9 3 1 5 10 22 21  
8. FVC 3 8 2 3 3 9 20 21  
9. Heerenveen 2 9 2 2 5 8 13 18  
10. Trynwalden 2 9 2 0 7 6 19 23  
11. Rood Geel 2 8 0 4 4 4 6 16  
12. Geel Wit 2 9 0 1 8 1 10 35

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
16-nov-2008 11:30 Annaparochie St. 2 – Geel Wit 2 De Waaie / st. Annap.
16-nov-2008 10:30 FVC 3 – MKV’29 2 Sportpark de Hemrik/vvFVC
16-nov-2008 10:30 Frisia 2 – Irnsum 2 De Magere Weide
16-nov-2008 10:30 Heerenveen 2 – Wolvega FC 3 Sportpark Skoatterwâld
16-nov-2008 11:00 Joure SC 3 – Trynwalden 2 Sportpark de Hege Simmerdyk
16-nov-2008 10:30 Leeuwarden 3 – Rood Geel 2 Sportpark Cambuur
23-nov-2008 10:30 FVC 3 – Annaparochie St. 2 Sportpark de Hemrik/vvFVC
23-nov-2008 11:00 Rood Geel 2 – Wolvega FC 3 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel

Zondag reserve 3, 5e klasse 

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Surhuisterveen 2 6 6 0 0 18 39 5
2. Houtigehage 2 6 4 0 2 12 19 15
3. St.Annaparochie 3 6 3 2 1 11 15 13
4. Robur 3 5 3 1 1 10 24 14
5. Irnsum 3 6 3 1 2 10 12 9 0 
6. Friesland 3 7 3 1 3 10 25 25
7. Amelandia 1 6 3 0 3 9 18 25
8. Rood Geel 3 8 2 2 4 8 21 29
9. De Wilper Boys 2 6 2 0 4 6 13 26
10. MKV’29 3 7 1 0 6 3 9 19
11. St.Jacob 2 5 0 1 4 1 3 18 0

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
16-nov-2008 10:15 Friesland 3 – Amelandia 1 Sportpark Nylan
16-nov-2008 10:00 Houtigehage 2 – Annaparochie St. 3 Sportpark Duinoord
16-nov-2008 12:00 Jacob St. 2 – Surhuisterveen 2 Sportpark "De Fijfskaar"
16-nov-2008 12:00 Robur 3 – Irnsum 3 Sportcomplex Vierkantsdijk
16-nov-2008 10:00 Wilper Boys De 2 – MKV’29 3 Sportpark De Wilper Boys
23-nov-2008 15:00 Amelandia 1 – Irnsum 3 De Slinger
23-nov-2008 12:00 Robur 3 – Jacob St. 2 Sportcomplex Vierkantsdijk
23-nov-2008 10:00 Surhuisterveen 2 – Houtigehage 2 Sportpark ’t Ketting Surh.veen
23-nov-2008 10:00 Wilper Boys De 2 – Friesland 3 Sportpark De Wilper Boys

Mannen Zondag reserve , 6e klasse BD 

09-11-08 Irnsum 4  Frisia 7  3 – 2
09-11-08  RES 4  Franeker SC 4  6 – 1
09-11-08  Oosterlittens 3  MKV’29 5  3 – 2

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Irnsum 4 9 7 1 1 22 18 12
2. Sparta’59 4 7 5 1 1 16 43 15  
3. Nicator 5 7 5 0 2 15 27 11  
4. Stiens 4 8 5 0 3 15 18 16  
5. Franeker SC 4 8 4 0 4 12 23 20  
6. Frisia 7 7 3 1 3 10 13 22  
7. MKV’29 5 8 3 1 4 10 21 17  
8. Trynwalden 4 6 3 0 3 9 17 18  
9. Dronrijp 4 8 2 3 3 9 19 23  
10. Oosterlittens 3 9 2 2 5 8 21 25  
11. RES 4 9 2 0 7 6 18 41  
12. CAB 3 8 1 1 6 4 11 29

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
16-nov-2008 10:00 Dronrijp 4 – CAB 3 Schatzenburg
16-nov-2008 11:00 Franeker SC 4 – Nicator 5 Sportpark Hertog van Saxenlaan
16-nov-2008 10:00 Frisia 7 – RES 4 De Magere Weide
16-nov-2008 10:30 MKV’29 5 – Stiens 4 Sportpark Nylan
16-nov-2008 10:00 Sparta’59 4 – Oosterlittens 3 Sportcomplex Deinum
16-nov-2008 10:00 Trynwalden 4 – Irnsum 4 Sportpark Keatsjemuoilan
23-nov-2008 10:00 Frisia 7 – Franeker SC 4 De Magere Weide
23-nov-2008 10:00 Trynwalden 4 – Sparta’59 4 Sportpark Keatsjemuoilan

Mannen Zondag reserve 5, 6e klasse

02-11-2008 Rood Geel 4  Dronrijp 3  3 – 2
02-11-2008  MKV’29 4  Nicator 3  4 – 2
02-11-2008  Irnsum 5  Warga 5  3 – 1
02-11-2008  Nieuweschoot 5  Willemsoord 3  3 – 0

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Bergum 4 5 5 0 0 15 38 11
2. Nicator 3 6 5 0 1 15 29 9
3. LSC 1890 5 5 4 0 1 12 24 10
4. Irnsum 5 7 4 0 3 12 31 15 0 
5. Nieuweschoot 5 5 3 1 1 10 17 15
6. MKV’29 4 7 3 1 3 10 19 25
7. Rood Geel 4 6 3 0 3 9 22 30
8. Warga 5 5 1 0 4 3 13 22
9. De Walden 3 5 1 0 4 3 9 29
10. Dronrijp 3 6 1 0 5 3 14 19
11. Willemsoord 3 5 0 0 5 0 1 32

Vrouwen Zaterdag , 4e klasse D 

08-11-08 Franeker SC DA1  CSC DA1  0 – 2
08-11-08  DVBolsward DA2  Irnsum DA1  4 – 2
08-11-08  Workum DA1  Walde De DAJ  0 – 2

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. DVBolsward DA2 7 5 0 2 15 20 16
2. Workum DA1 6 4 1 1 13 16 10  
3. AVC DA2 5 4 0 1 12 27 7  
4. CSC DA1 4 3 1 0 10 12 4  
5. Franeker SC DA1 6 3 1 2 10 28 15  
6. Walde De DAJ 6 2 0 4 6 18 27  
7. DTD DA1 6 1 1 4 4 13 25  
8. Irnsum DA1 6 1 0 5 3 14 22  
9. GAVC DA1 6 1 0 5 3 9 31

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
15-nov-2008 15:00 CSC DA1 – Walde De DAJ Sportpark It Gryn
15-nov-2008 14:00 DTD DA1 – GAVC DA1 Sportterrein DTD
15-nov-2008 14:00 Irnsum DA1 – Franeker SC DA1 Sportcomplex Irnsum
22-nov-2008 15:00 CSC DA1 – AVC DA2 Sportpark It Gryn




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen