VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 17 november 2008 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1e, 2e, 3e, 4e, 5e en Da 1

16-11-2008 GAVC 1  Warga 1  1 – 1
16-11-2008  SC Franeker 1  Oerterp 1  2 – 0
16-11-2008  Geel Wit 1  DIO Oosterwolde 1  0 – 3
16-11-2008  Harkema Opeinde 1  Harlingen 1  5 – 0
16-11-2008  Stiens 1  Irnsum 1  2 – 5
16-11-2008  Oldeboorn 1  ONB 1  3 – 4

Stand_  

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Geel Wit 1 8 5 1 2 16 17 16
2. Warga 1 9 4 4 1 16 24 15
3. Oerterp 1 9 5 1 3 16 18 19
4. Harkema Opeinde 1 9 4 2 3 14 27 24
5. Stiens 1 9 4 2 3 14 16 14
6. GAVC 1 10 4 2 4 14 19 15
7. SC Franeker 1 8 4 1 3 13 15 11
8. DIO Oosterwolde 1 9 2 4 3 10 19 14
9. Oldeboorn 1 9 3 1 5 10 19 27
10. Irnsum 1 8 2 2 4 8 15 19
11. Harlingen 1 9 2 2 5 8 13 19
12. ONB 1 9 2 2 5 8 13 22

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
23-nov-2008 14:00 DIO Oosterwolde 1 – ONB 1 Sportpark Oostenburg
23-nov-2008 14:00 Harlingen 1 – Oerterp 1 Balkland
23-nov-2008 14:00 Irnsum 1 – Warga 1 Sportpark De Bining 
30-nov-2008 14:00 DIO Oosterwolde 1 – Harkema Opeinde 1 Sportpark Oostenburg
30-nov-2008 14:00 Harlingen 1 – Stiens 1 Balkland
30-nov-2008 14:00 Irnsum 1 – Oldeboorn 1 Sportpark De Bining
30-nov-2008 14:00 ONB 1 – GAVC 1 Sportpark de Fennen/ONB
30-nov-2008 14:00 Oerterp 1 – Geel Wit 1 Sportpark De Hege Kamp (Oerterp)
30-nov-2008 14:00 Warga 1 – Franeker SC 1 Sportvelden Warga

Mannen Zondag reserve 2, 2e klasse

16-11-2008 SC Joure 3  Trynwalden 2  10 – 0
16-11-2008  St.Annaparochie 2  Geel Wit 2  6 – 0
16-11-2008  Leeuwarden 3  Rood Geel 2  4 – 1
16-11-2008  LAC Frisia 1883 2  Irnsum 2  5 – 2
16-11-2008  FVC 3  MKV’29 2  4 – 0
16-11-2008  Heerenveen 2  FC Wolvega 3  0 – 1

 

Stand_  

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. SC Joure 3 10 10 0 0 30 42 9
2. FC Wolvega 3 9 8 0 1 24 27 15
3. Irnsum 2 10 7 0 3 21 25 19 0 
4. St.Annaparochie 2 9 5 1 3 16 26 16
5. Leeuwarden 3 10 5 1 4 16 23 23
6. MKV’29 2 10 4 3 3 15 12 16
7. LAC Frisia 1883 2 10 4 1 5 13 27 23
8. FVC 3 9 3 3 3 12 24 21
9. Heerenveen 2 10 2 2 6 8 13 19
10. Trynwalden 2 10 2 0 8 6 19 33
11. Rood Geel 2 9 0 4 5 4 7 20
12. Geel Wit 2 10 0 1 9 1 10 41

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
23-nov-2008 10:30 FVC 3 – Annaparochie St. 2 Sportpark de Hemrik/vvFVC
23-nov-2008 11:00 Rood Geel 2 – Wolvega FC 3 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
30-nov-2008 15:00 Geel Wit 2 – Leeuwarden 3 Sportterrein Nes-Buren
30-nov-2008 12:00 Irnsum 2 – FVC 3 Sportpark De Bining
30-nov-2008 10:30 MKV’29 2 – Heerenveen 2 Sportpark Nylan
30-nov-2008 11:00 Rood Geel 2 – Frisia 2 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
30-nov-2008 10:00 Trynwalden 2 – Annaparochie St. 2 Sportpark Keatsjemuoilan
30-nov-2008 10:00 Wolvega FC 3 – Joure SC 3 Sportpark Molenwiek

Mannen Zondag reserve 3, 5e klasse 

16-11-2008 St.Jacob 2  Surhuisterveen 2  2 – 2
16-11-2008  Houtigehage 2  St.Annaparochie 3  2 – 5
16-11-2008  De Wilper Boys 2  MKV’29 3  4 – 1

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Surhuisterveen 2 7 6 1 0 19 41 7
2. St.Annaparochie 3 8 4 3 1 15 22 17
3. Robur 3 6 4 1 1 13 30 17
4. Houtigehage 2 8 4 1 3 13 23 22
5. Amelandia 1 7 4 0 3 12 22 25
6. Irnsum 3 6 3 1 2 10 12 9 0 
7. Friesland 3 7 3 1 3 10 25 25
8. De Wilper Boys 2 8 3 0 5 9 20 33
9. Rood Geel 3 9 2 3 4 9 23 31
10. MKV’29 3 9 1 1 7 4 12 25
11. St.Jacob 2 7 0 2 5 2 5 24

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
23-nov-2008 15:00 Amelandia 1 – Irnsum 3 De Slinger
23-nov-2008 12:00 Robur 3 – Jacob St. 2 Sportcomplex Vierkantsdijk
23-nov-2008 10:00 Surhuisterveen 2 – Houtigehage 2 Sportpark ’t Ketting Surh.veen
23-nov-2008 10:00 Wilper Boys De 2 – Friesland 3 Sportpark De Wilper Boys
30-nov-2008 15:00 Amelandia 1 – Rood Geel 3 De Slinger
30-nov-2008 10:30 Annaparochie St. 3 – Wilper Boys De 2 De Waaie / st. Annap.
30-nov-2008 12:30 Irnsum 3 – Jacob St. 2 Sportpark De Bining
30-nov-2008 11:00 MKV’29 3 – Robur 3 Sportpark Nylan
30-nov-2008 10:00 Surhuisterveen 2 – Friesland 3 Sportpark ’t Ketting Surh.veen

Mannen Zondag reserve 4, 6e klasse 

16-11-2008 LAC Frisia 1883 7  RES 4  2 – 2
16-11-2008  SC Franeker 4  Nicator 5  5 – 1
16-11-2008  Trynwalden 4  Irnsum 4  1 – 4

1. Irnsum 4 10 8 1 1 25 22 13 0
2. Nicator 5 9 6 0 3 18 31 18
3. Sparta’59 4 8 5 1 2 16 45 18
4. Stiens 4 8 5 0 3 15 18 16
5. SC Franeker 4 9 5 0 4 15 28 21
6. Trynwalden 4 8 4 0 4 12 21 22
7. LAC Frisia 1883 7 8 3 2 3 11 15 24
8. MKV’29 5 8 3 1 4 10 21 17
9. Dronrijp 4 9 2 3 4 9 19 26
10. Oosterlittens 3 9 2 2 5 8 21 25
11. RES 4 10 2 1 7 7 20 43
12. CAB 3 8 1 1 6 4 11 29

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
23-nov-2008 10:00 Frisia 7 – Franeker SC 4 De Magere Weide
23-nov-2008 10:30 MKV’29 5 – Nicator 5 Sportpark Nylan
23-nov-2008 10:00 Stiens 4 – CAB 3 Sportpark It Gryn
23-nov-2008 10:00 Trynwalden 4 – Sparta’59 4 Sportpark Keatsjemuoilan
30-nov-2008 10:00 CAB 3 – MKV’29 5 Sportcomplex het Bolwerk
30-nov-2008 10:00 Irnsum 4 – Dronrijp 4 Sportpark De Bining
30-nov-2008 10:00 Nicator 5 – Frisia 7 Sportpark Kalverdijkje Nicator
30-nov-2008 10:30 Oosterlittens 3 – Franeker SC 4 Sportterrein Oosterlittens
30-nov-2008 11:00 RES 4 – Trynwalden 4 Sportcomplex het Bolwerk
30-nov-2008 10:00 Stiens 4 – Sparta’59 4 Sportpark It Gryn

Mannen Zondag reserve , 6e klasse AJ 

16-11-08 LSC 1890 5  Irnsum 5  1 – 0
16-11-08  Warga 5  Dronrijp 3  2 – 1
16-11-08  Nieuweschoot 5  Walden De 3 

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Bergum 4 6 6 0 0 18 40 12
2. LSC 1890 5 7 6 0 1 18 37 11  
3. Nicator 3 7 6 0 1 18 34 11  
4. Irnsum 5 9 5 0 4 15 38 17  
5. Nieuweschoot 5 5 3 1 1 10 17 15  
6. MKV’29 4 7 3 1 3 10 19 25  
7. Rood Geel 4 7 3 0 4 9 24 35  
8. Warga 5 7 2 0 5 6 16 35  
9. Walden De 3 6 1 0 5 3 10 36  
10. Dronrijp 3 8 1 0 7 3 16 23  
11. Willemsoord 3 5 0 0 5 0 1 32

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
23-nov-2008 10:00 Bergum 4 – LSC 1890 5 Sportpark Koningsland/Bergum
23-nov-2008 13:00 Dronrijp 3 – MKV’29 4 Schatzenburg
23-nov-2008 10:00 Nieuweschoot 5 – Rood Geel 4 Sportcomplex De Greiden
23-nov-2008 14:00 Warga 5 – Willemsoord 3 Sportvelden Warga
30-nov-2008 13:00 Dronrijp 3 – LSC 1890 5 Schatzenburg
30-nov-2008 10:30 Irnsum 5 – Nieuweschoot 5 Sportpark De Bining
30-nov-2008 11:00 Nicator 3 – Warga 5 Sportpark Kalverdijkje Nicator
30-nov-2008 10:00 Walden De 3 – MKV’29 4 Sportcomp. Op de Skieding
30-nov-2008 10:30 Willemsoord 3 – Bergum 4 De Boschkamp

Vrouwen Zaterdag , 4e klasse D 

15-11-08 Irnsum DA1  Franeker SC DA1  0 – 6

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. AVC DA2 6 5 0 1 15 33 8
2. DVBolsward DA2 7 5 0 2 15 20 16  
3. Workum DA1 6 4 1 1 13 16 10  
4. Franeker SC DA1 7 4 1 2 13 34 15  
5. CSC DA1 4 3 1 0 10 12 4  
6. Walde De DAJ 6 2 0 4 6 18 27  
7. DTD DA1 7 1 1 5 4 14 31  
8. GAVC DA1 6 1 0 5 3 9 31  
9. Irnsum DA1 7 1 0 6 3 14 28

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
22-nov-2008 15:00 CSC DA1 – AVC DA2 Sportpark It Gryn
29-nov-2008 12:30 AVC DA2 – Workum DA1 De Lytse Trije
29-nov-2008 14:30 Franeker SC DA1 – DVBolsward DA2 Sportpark Hertog van Saxenlaan
29-nov-2008 11:00 Walde De DAJ – Irnsum DA1 Waldstreffen




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen