VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 22 september 2008 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1e, 2e, 3e, 4e, 5e en Da 1

21-09-08 Harlingen 1  ONB 1  1 – 2
21-09-08  Geel Wit 1  Franeker SC 1  3 – 2
21-09-08  Harkema Opeinde 1  GAVC 1  3 – 2
21-09-08  Stiens 1  Warga 1  3 – 0
21-09-08  Irnsum 1  DIO Oosterwolde 1  1 – 1
21-09-08  Oldeboorn 1  Oerterp 1  5 – 3

Stand 

1. Geel Wit 1 3 2 1 0 7 9 6
2. Franeker SC 1 3 2 0 1 6 7 4  
3. Oerterp 1 3 2 0 1 6 9 8  
4. DIO Oosterwolde 1 3 1 2 0 5 10 3  
5. Irnsum 1 3 1 2 0 5 4 2  
6. Stiens 1 3 1 1 1 4 6 5  
7. Harkema Opeinde 1 3 1 1 1 4 9 9  
8. Oldeboorn 1 2 1 0 1 3 5 10  
9. ONB 1 3 1 0 2 3 3 6  
10. Warga 1 3 0 2 1 2 6 9  
11. Harlingen 1 2 0 1 1 1 2 3  
12. GAVC 1 3 0 0 3 0 4 9

Programma

28-sep-2008 14:00 DIO Oosterwolde 1 – Harlingen 1 Sportpark Oostenburg
28-sep-2008 14:00 Franeker SC 1 – Harkema Opeinde 1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
28-sep-2008 14:00 GAVC 1 – Stiens 1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
28-sep-2008 14:00 ONB 1 – Geel Wit 1 Sportpark de Fennen/ONB
28-sep-2008 14:00 Oerterp 1 – Irnsum 1 Sportpark De Hege Kamp (Oerterp)
28-sep-2008 14:00 Warga 1 – Oldeboorn 1 Sportvelden Warga
05-okt-2008 14:00 DIO Oosterwolde 1 – ONB 1 Sportpark Oostenburg
05-okt-2008 14:30 Harkema Opeinde 1 – Geel Wit 1 Sportpark De Bosk te Harkema
05-okt-2008 14:00 Harlingen 1 – Oerterp 1 Balkland
05-okt-2008 14:00 Irnsum 1 – Warga 1 Sportcomplex Irnsum
05-okt-2008 14:00 Oldeboorn 1 – GAVC 1 Sportcomplex Oldeboorn
05-okt-2008 14:00 Stiens 1 – Franeker SC 1 Sportpark It Gryn

Zondag reserve , 2e klasse A

21-09-08 MKV’29 2  Rood Geel 2  2 – 2
21-09-08  Heerenveen 2  Geel Wit 2  3 – 0
21-09-08  FVC 3  Trynwalden 2  4 – 3
21-09-08  Frisia 2  Joure SC 3  0 – 2
21-09-08  Leeuwarden 3  Annaparochie St. 2  2 – 5
21-09-08  Irnsum 2  Wolvega FC 3  2 – 1

Stand

1. Joure SC 3 3 3 0 0 9 9 4
2. FVC 3 3 2 1 0 7 7 4  
3. Frisia 2 3 2 0 1 6 13 7  
4. Irnsum 2 3 2 0 1 6 5 4  
5. Wolvega FC 3 3 2 0 1 6 5 4  
6. Heerenveen 2 3 1 1 1 4 5 3  
7. MKV’29 2 3 1 1 1 4 3 3  
8. Annaparochie St. 2 3 1 0 2 3 8 8  
9. Rood Geel 2 3 0 3 0 3 3 3  
10. Leeuwarden 3 3 1 0 2 3 6 9  
11. Trynwalden 2 3 0 0 3 0 5 10  
12. Geel Wit 2 3 0 0 3 0 3 13

Programma

28-sep-2008 11:30 Annaparochie St. 2 – Frisia 2 De Waaie / st. Annap.
28-sep-2008 15:00 Geel Wit 2 – MKV’29 2 Sportterrein Nes-Buren
28-sep-2008 11:00 Joure SC 3 – FVC 3 Sportpark de Hege Simmerdyk
28-sep-2008 11:00 Rood Geel 2 – Irnsum 2 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
28-sep-2008 10:00 Trynwalden 2 – Heerenveen 2 Sportpark Keatsjemuoilan
28-sep-2008 10:00 Wolvega FC 3 – Leeuwarden 3 Sportpark Molenwiek
05-okt-2008 10:30 FVC 3 – Annaparochie St. 2 Sportpark de Hemrik/vvFVC
05-okt-2008 10:30 Frisia 2 – Leeuwarden 3 De Magere Weide
05-okt-2008 10:30 Heerenveen 2 – Joure SC 3 Skoatterwald (vv Heerenveen)
05-okt-2008 11:00 Irnsum 2 – Geel Wit 2 Sportcomplex Irnsum
05-okt-2008 10:30 MKV’29 2 – Trynwalden 2 Sportpark Nylan
05-okt-2008 11:00 Rood Geel 2 – Wolvega FC 3 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel

Zondag reserve , 5e klasse G 

Uitslagen

21-09-08 Wilper Boys De 2  Surhuisterveen 2  1 – 5
21-09-08  Houtigehage 2  Jacob St. 2  3 – 0

Stand 

1. Amelandia 1 2 2 0 0 6 12 3
2. Surhuisterveen 2 2 2 0 0 6 11 3  
3. Irnsum 3 2 2 0 0 6 4 0  
4. Annaparochie St. 3 2 1 1 0 4 5 3  
5. Friesland 3 2 1 0 1 3 3 3  
6. Houtigehage 2 2 1 0 1 3 4 6  
7. Robur 3 1 0 1 0 1 2 2  
8. Rood Geel 3 2 0 1 1 1 3 7  
9. Jacob St. 2 3 0 1 2 1 1 7  
10. MKV’29 3 2 0 0 2 0 1 4  
11. Wilper Boys De 2 2 0 0 2 0 3 11

Programma

28-sep-2008 15:00 Amelandia 1 – MKV’29 3 De Slinger
28-sep-2008 11:00 Friesland 3 – Houtigehage 2 Sportpark Nylan
28-sep-2008 11:00 Irnsum 3 – Rood Geel 3 Sportcomplex Irnsum
28-sep-2008 11:00 Jacob St. 2 – Wilper Boys De 2 Sportpark "De Fijfskaar"
28-sep-2008 10:00 Surhuisterveen 2 – Robur 3 Sportpark ’t Ketting Surh.veen
05-okt-2008 15:00 Annaparochie St. 3 – Amelandia 1 De Waaie / st. Annap.
05-okt-2008 10:00 Houtigehage 2 – Rood Geel 3 Sportpark Duinoord
05-okt-2008 11:00 MKV’29 3 – Surhuisterveen 2 Sportpark Nylan
05-okt-2008 12:00 Robur 3 – Jacob St. 2 Sportcomplex Vierkantsdijk
05-okt-2008 10:00 Wilper Boys De 2 – Friesland 3 Sportpark De Wilper Boys

Zondag reserve , 6e klasse BD

21-09-08 Trynwalden 4  Stiens 4  2 – 5
21-09-08  RES 4  CAB 3  1 – 4
21-09-08  Frisia 7  MKV’29 5  2 – 1

 Stand 

1. Sparta’59 4 2 2 0 0 6 16 3
2. Stiens 4 2 2 0 0 6 9 4  
3. Frisia 7 2 2 0 0 6 7 4  
4. Irnsum 4 2 2 0 0 6 5 2  
5. Trynwalden 4 3 2 0 1 6 12 10  
6. Franeker SC 4 2 1 0 1 3 7 5  
7. Dronrijp 4 2 1 0 1 3 6 7  
8. RES 4 3 1 0 2 3 9 9  
9. CAB 3 3 1 0 2 3 5 12  
10. Oosterlittens 3 2 0 0 2 0 5 10  
11. Nicator 5 2 0 0 2 0 4 9  
12. MKV’29 5 3 0 0 3 0 4 14

Programma

28-sep-2008 10:00 CAB 3 – Franeker SC 4 Sportcomplex het Bolwerk
28-sep-2008 10:30 MKV’29 5 – Trynwalden 4 Sportpark Nylan
28-sep-2008 10:00 Nicator 5 – RES 4 Sportpark Kalverdijkje Nicator
28-sep-2008 10:30 Oosterlittens 3 – Irnsum 4 Sportterrein Oosterlittens
28-sep-2008 10:00 Sparta’59 4 – Frisia 7 Sportcomplex Deinum
28-sep-2008 10:00 Stiens 4 – Dronrijp 4 Sportpark It Gryn
05-okt-2008 10:00 Dronrijp 4 – MKV’29 5 Schatzenburg
05-okt-2008 10:00 Frisia 7 – Franeker SC 4 De Magere Weide
05-okt-2008 10:00 Irnsum 4 – Stiens 4 Sportcomplex Irnsum
05-okt-2008 10:00 Nicator 5 – CAB 3 Sportpark Kalverdijkje Nicator
05-okt-2008 11:00 RES 4 – Oosterlittens 3 Sportcomplex het Bolwerk
05-okt-2008 10:00 Trynwalden 4 – Sparta’59 4 Sportpark Keatsjemuoilan

Zondag reserve , 6e klasse AJ 
Uitslagen

21-09-08 LSC 1890 5  SneekWit-Zwart 8  7 – 2
21-09-08  Warga 5  Walden De 3  7 – 2

Stand 

1. Bergum 4 2 2 0 0 6 17 2
2. Warga 5 2 2 0 0 6 14 6  
3. Nicator 3 2 2 0 0 6 9 3  
4. MKV’29 4 2 1 1 0 4 4 3  
5. Irnsum 5 2 1 0 1 3 5 4  
6. LSC 1890 5 2 1 0 1 3 7 7  
7. Nieuweschoot 5 1 0 1 0 1 2 2  
8. Rood Geel 4 0 0 0 0 0 0 0  
9. Willemsoord 3 0 0 0 0 0 0 0  
10. Dronrijp 3 2 0 0 2 0 5 8  
11. Walden De 3 2 0 0 2 0 3 14  
12. SneekWit-Zwart 8 3 0 0 3 0 7 24

Programma

28-sep-2008 10:30 Irnsum 5 – Rood Geel 4 Sportcomplex Irnsum
28-sep-2008 10:00 MKV’29 4 – Bergum 4 Sportpark Nylan
28-sep-2008 10:00 Nieuweschoot 5 – Warga 5 Sportcomplex De Greiden
28-sep-2008 12:00 SneekWit-Zwart 8 – Dronrijp 3 Sportpark vv Sneek Wit-Zwart
28-sep-2008 10:00 Walden De 3 – LSC 1890 5 Sportcomp. Op de Skieding
28-sep-2008 10:30 Willemsoord 3 – Nicator 3 De Boschkamp
05-okt-2008 10:00 Bergum 4 – Rood Geel 4 Sportpark Koningsland/Bergum
05-okt-2008 13:00 Dronrijp 3 – Walden De 3 Schatzenburg
05-okt-2008 12:00 LSC 1890 5 – Nieuweschoot 5 Sportpark Leeuwarderweg
05-okt-2008 11:00 Nicator 3 – SneekWit-Zwart 8 Sportpark Kalverdijkje Nicator
05-okt-2008 14:00 Warga 5 – MKV’29 4 Sportvelden Warga
05-okt-2008 10:30 Willemsoord 3 – Irnsum 5 De Boschkamp
20-09-08 DVBolsward DA2  AVC DA2     2   1
20-09-08  Irnsum DA 1 GAVC DA1     7   2
 
Stand
1. Workum DA1 2 2 0 0 6 8 2
2. DVBolsward DA2 2 2 0 0 6 7 5
3. AVC DA2 2 1 0 1 3 7 2
4. Irnsum DA1  2 1 0 1 3 7 8
5. CSC DA1 0 0 0 0 0 0 0
6 Franeker SC DA1 0 0 0 0 0 0 0
7 Walde De DAJ 1 0 0 1 0 4 5
8 DTD DA1 1 0 0 1 0 2 3
9 GAVC DA1 2 0 0 2 0 2 12
 

Programma

27-sep-2008 12:15 AVC DA2 – Franeker SC DA1 De Lytse Trije
27-sep-2008 14:00 DTD DA1 – Irnsum DA1 Sportterrein DTD
27-sep-2008 15:00 GAVC DA1 – DVBolsward DA2 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
04-okt-2008 15:00 CSC DA1 – Workum DA1 Sportpark It Gryn
04-okt-2008 10:30 DVBolsward DA2 – DTD DA1 Sportcomplex het Bolwerk
04-okt-2008 12:15 Franeker SC DA1 – GAVC DA1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
04-okt-2008 13:15 Walde De DAJ – AVC DA2 Waldstreffen




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑