VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 20 oktober 2008 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1e, 2e, 3e, 4e, 5e en DA1

19-10-08 Oldeboorn 1  Harlingen 1  2 – 1

Stand   

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Geel Wit 1 5 4 1 0 13 12 7
2. Oerterp 1 5 4 0 1 12 13 9  
3. Oldeboorn 1 6 3 1 2 10 12 14  
4. Franeker SC 1 5 3 0 2 9 11 7  
5. Stiens 1 5 2 1 2 7 8 7  
6. DIO Oosterwolde 1 5 1 3 1 6 12 6  
7. Warga 1 5 1 3 1 6 10 12  
8. GAVC 1 6 2 0 4 6 11 11  
9. Harkema Opeinde 1 5 1 2 2 5 12 16  
10. Irnsum 1 5 1 2 2 5 5 10  
11. ONB 1 5 1 1 3 4 6 10  
12. Harlingen 1 5 0 2 3 2 7 10

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
26-okt-2008 14:00 DIO Oosterwolde 1 – Warga 1 Sportpark Oostenburg
26-okt-2008 14:00 Harlingen 1 – GAVC 1 Balkland
26-okt-2008 14:00 Irnsum 1 – Franeker SC 1 Sportcomplex Irnsum
26-okt-2008 14:00 Oerterp 1 – ONB 1 Sportpark De Hege Kamp (Oerterp)
26-okt-2008 14:30 Oldeboorn 1 – Geel Wit 1 Sportcomplex Oldeboorn
26-okt-2008 14:00 Stiens 1 – Harkema Opeinde 1 Sportpark It Gryn
02-nov-2008 14:00 Franeker SC 1 – Harlingen 1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
02-nov-2008 14:00 GAVC 1 – DIO Oosterwolde 1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
02-nov-2008 15:00 Geel Wit 1 – Irnsum 1 Sportterrein Nes-Buren
02-nov-2008 14:00 Harkema Opeinde 1 – Oldeboorn 1 Sportpark De Bosk te Harkema
02-nov-2008 14:00 ONB 1 – Stiens 1 Sportpark de Fennen/ONB
02-nov-2008 14:00 Warga 1 – Oerterp 1 Sportvelden Warga

Zondag reserve , 2e klasse A 

19-10-08 Heerenveen 2  Joure SC 3  0 – 3
19-10-08  Geel Wit 2  MKV’29 2  2 – 3

Stand   

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Joure SC 3 6 6 0 0 18 18 5
2. Irnsum 2 6 5 0 1 15 14 6  
3. Wolvega FC 3 6 4 1 1 13 14 8  
4. MKV’29 2 6 3 1 2 10 9 10  
5. Annaparochie St. 2 5 3 0 2 9 16 10  
6. Leeuwarden 3 6 3 0 3 9 14 18  
7. FVC 3 5 2 1 2 7 10 10  
8. Heerenveen 2 6 2 1 3 7 11 13  
9. Frisia 2 6 2 0 4 6 16 15  
10. Rood Geel 2 6 0 5 1 5 5 7  
11. Geel Wit 2 6 0 1 5 1 5 20  
12. Trynwalden 2 6 0 0 6 0 9 19

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
26-okt-2008 10:30 FVC 3 – Frisia 2 Sportpark de Hemrik/vvFVC
26-okt-2008 15:00 Geel Wit 2 – Wolvega FC 3 Sportterrein Nes-Buren
26-okt-2008 10:30 Heerenveen 2 – Leeuwarden 3 Sportpark Skoatterwâld
26-okt-2008 11:00 Irnsum 2 – Joure SC 3 Sportcomplex Irnsum
26-okt-2008 10:30 MKV’29 2 – Annaparochie St. 2 Sportpark Nylan
26-okt-2008 11:00 Rood Geel 2 – Trynwalden 2 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
02-nov-2008 11:30 Annaparochie St. 2 – Irnsum 2 De Waaie / st. Annap.
02-nov-2008 10:30 Frisia 2 – Heerenveen 2 De Magere Weide
02-nov-2008 11:00 Joure SC 3 – Rood Geel 2 Sportpark de Hege Simmerdyk
02-nov-2008 10:30 Leeuwarden 3 – MKV’29 2 Sportpark Cambuur
02-nov-2008 10:30 Trynwalden 2 – Geel Wit 2 Sportpark Keatsjemuoilan
02-nov-2008 10:00 Wolvega FC 3 – FVC 3 Sportpark Molenwiek

Mannen Zondag reserve , 5e klasse G 

19-10-08 Jacob St. 2  Wilper Boys De 2  1 – 6
SPACER 9PX.

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Surhuisterveen 2 5 5 0 0 15 28 5
2. Houtigehage 2 5 4 0 1 12 19 12  
3. Amelandia 1 4 3 0 1 9 18 11  
4. Robur 3 4 2 1 1 7 17 12  
5. Annaparochie St. 3 4 2 1 1 7 9 10  
6. Irnsum 3 5 2 1 2 7 7 8  
7. Friesland 3 5 2 0 3 6 19 22  
8. Rood Geel 3 6 1 2 3 5 17 22  
9. Wilper Boys De 2 4 1 0 3 3 9 21  
10. MKV’29 3 5 1 0 4 3 9 14  
11. Jacob St. 2 5 0 1 4 1 3 18

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
26-okt-2008 15:00 Amelandia 1 – Irnsum 3 De Slinger
26-okt-2008 10:30 Annaparochie St. 3 – Jacob St. 2 De Waaie / st. Annap.
26-okt-2008 11:00 MKV’29 3 – Friesland 3 Sportpark Nylan
26-okt-2008 12:00 Robur 3 – Rood Geel 3 Sportcomplex Vierkantsdijk
26-okt-2008 10:00 Wilper Boys De 2 – Houtigehage 2 Sportpark De Wilper Boys
02-nov-2008 11:00 Friesland 3 – Annaparochie St. 3 Sportpark Nylan
02-nov-2008 10:00 Houtigehage 2 – Robur 3 Sportpark Duinoord
02-nov-2008 11:00 Irnsum 3 – Wilper Boys De 2 Sportcomplex Irnsum
02-nov-2008 11:00 Rood Geel 3 – MKV’29 3 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
02-nov-2008 10:15 Surhuisterveen 2 – Amelandia 1 Sportpark ’t Ketting Surh.veen

Mannen Zondag reserve , 6e klasse BD

19-10-08 Sparta’59 4  Frisia 7  12 – 2
19-10-08  RES 4  Oosterlittens 3  0 – 4

 

1. Sparta’59 4 5 4 1 0 13 36 11
2. Irnsum 4 6 4 1 1 13 11 8  
3. Nicator 5 6 4 0 2 12 25 11  
4. Stiens 4 6 4 0 2 12 16 13  
5. Franeker SC 4 5 3 0 2 9 18 12  
6. Frisia 7 5 3 0 2 9 10 18  
7. Dronrijp 4 5 2 2 1 8 18 16  
8. Trynwalden 4 5 2 0 3 6 13 17  
9. MKV’29 5 5 1 1 3 4 7 14  
10. Oosterlittens 3 6 1 1 4 4 14 18  
11. RES 4 6 1 0 5 3 10 25  
12. CAB 3 6 1 0 5 3 7 22

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
26-okt-2008 10:00 Dronrijp 4 – Franeker SC 4 Schatzenburg
26-okt-2008 10:00 Irnsum 4 – Sparta’59 4 Sportcomplex Irnsum
26-okt-2008 10:00 Nicator 5 – Stiens 4 Sportpark Kalverdijkje Nicator
26-okt-2008 10:30 Oosterlittens 3 – CAB 3 Sportterrein Oosterlittens
26-okt-2008 11:00 RES 4 – MKV’29 5 Sportcomplex het Bolwerk
26-okt-2008 10:00 Trynwalden 4 – Frisia 7 Sportpark Keatsjemuoilan
02-nov-2008 10:00 CAB 3 – Trynwalden 4 Sportcomplex het Bolwerk
02-nov-2008 11:00 Franeker SC 4 – Irnsum 4 Sportpark Hertog van Saxenlaan
02-nov-2008 10:00 Frisia 7 – Dronrijp 4 De Magere Weide
02-nov-2008 10:30 MKV’29 5 – Nicator 5 Sportpark Nylan
02-nov-2008 10:00 Sparta’59 4 – RES 4 Sportcomplex Deinum
02-nov-2008 10:00 Stiens 4 – Oosterlittens 3 Sportpark It Gryn

Mannen Zondag reserve , 6e klasse AJ

19-10-08 Warga 5  MKV’29 4  2 – 6

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Bergum 4 5 5 0 0 15 38 11
2. Nicator 3 5 5 0 0 15 27 5  
3. Irnsum 5 6 3 0 3 9 28 14  
4. Nieuweschoot 5 4 2 1 1 7 14 15  
5. MKV’29 4 6 2 1 3 7 15 23  
6. LSC 1890 5 3 2 0 1 6 13 8  
7. Rood Geel 4 4 2 0 2 6 17 23  
8. Dronrijp 3 4 1 0 3 3 9 12  
9. Warga 5 4 1 0 3 3 12 19  
10. Willemsoord 3 3 0 0 3 0 1 23  
11. Walden De 3 4 0 0 4 0 5 26

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
26-okt-2008 13:00 Dronrijp 3 – MKV’29 4 Schatzenburg
26-okt-2008 12:00 LSC 1890 5 – Rood Geel 4 Sportpark Leeuwarderweg
26-okt-2008 11:00 Nicator 3 – Nieuweschoot 5 Sportpark Kalverdijkje Nicator
26-okt-2008 14:00 Warga 5 – Bergum 4 Sportvelden Warga
26-okt-2008 10:30 Willemsoord 3 – Walden De 3 De Boschkamp
02-nov-2008 10:00 Bergum 4 – LSC 1890 5 Sportpark Koningsland/Bergum
02-nov-2008 10:30 Irnsum 5 – Warga 5 Sportcomplex Irnsum
02-nov-2008 10:00 MKV’29 4 – Nicator 3 Sportpark Nylan
02-nov-2008 12:00 Nieuweschoot 5 – Willemsoord 3 Sportcomplex De Greiden
02-nov-2008 10:00 Rood Geel 4 – Dronrijp 3 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel

Vrouwen Zaterdag , 4e klasse D

18-10-08 DVBolsward DA2  DTD DA1  4 – 1

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. DVBolsward DA2 4 4 0 0 12 14 7
2. Workum DA1 3 3 0 0 9 10 3  
3. AVC DA2 4 3 0 1 9 18 6  
4. Franeker SC DA1 3 2 0 1 6 17 8  
5. DTD DA1 5 1 1 3 4 9 18  
6. Irnsum DA1 4 1 0 3 3 9 13  
7. GAVC DA1 5 1 0 4 3 8 22  
8. CSC DA1 1 0 1 0 1 1 1  
9. Walde De DAJ 3 0 0 3 0 7 15

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
25-okt-2008 10:30 DVBolsward DA2 – Workum DA1 Sportcomplex het Bolwerk
25-okt-2008 14:00 Irnsum DA1 – CSC DA1 Sportcomplex Irnsum
25-okt-2008 11:00 Walde De DAJ – DTD DA1 Waldstreffen
01-nov-2008 15:00 CSC DA1 – DVBolsward DA2 Sportpark It Gryn
01-nov-2008 15:00 GAVC DA1 – AVC DA2 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
01-nov-2008 14:30 Workum DA1 – Franeker SC DA1 Sportcentrum de Rolpeal




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑