VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 3 november 2008 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1e, 2e, 3e, 4e, 5e en DA1

02-11-2008 Harkema Opeinde 1  Oldeboorn 1  7 – 4
02-11-2008  Geel Wit 1  Irnsum 1  4 – 3
02-11-2008  SC Franeker 1  Harlingen 1  1 – 3
02-11-2008  GAVC 1  DIO Oosterwolde 1  3 – 1
02-11-2008  Warga 1  Oerterp 1  5 – 0
02-11-2008  ONB 1  Stiens 1  2 – 2

Stand_  

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Geel Wit 1 6 5 1 0 16 16 10
2. Oerterp 1 7 5 0 2 15 16 15
3. Warga 1 7 3 3 1 12 19 14
4. GAVC 1 8 4 0 4 12 16 12
5. Stiens 1 7 3 2 2 11 12 9
6. Oldeboorn 1 7 3 1 3 10 16 21
7. SC Franeker 1 6 3 0 3 9 12 10
8. Harkema Opeinde 1 7 2 2 3 8 19 22
9. DIO Oosterwolde 1 7 1 3 3 6 15 13
10. Irnsum 1 6 1 2 3 5 8 14 0 
11. Harlingen 1 7 1 2 4 5 10 13
12. ONB 1 7 1 2 4 5 9 15

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
09-nov-2008 14:00 DIO Oosterwolde 1 – Franeker SC 1 Sportpark Oostenburg
09-nov-2008 15:00 Harlingen 1 – Geel Wit 1 Balkland
09-nov-2008 14:00 Irnsum 1 – Harkema Opeinde 1 Sportpark Bining
09-nov-2008 14:00 Oerterp 1 – GAVC 1 Sportpark De Hege Kamp (Oerterp)
09-nov-2008 14:00 Oldeboorn 1 – Stiens 1 Sportcomplex Oldeboorn
09-nov-2008 14:00 Warga 1 – ONB 1 Sportvelden Warga
16-nov-2008 14:00 Franeker SC 1 – Oerterp 1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
16-nov-2008 14:00 GAVC 1 – Warga 1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
16-nov-2008 15:00 Geel Wit 1 – DIO Oosterwolde 1 Sportterrein Nes-Buren
16-nov-2008 14:00 Harkema Opeinde 1 – Harlingen 1 Sportpark De Bosk te Harkema
16-nov-2008 14:00 Oldeboorn 1 – ONB 1 Sportcomplex Oldeboorn
16-nov-2008 14:00 Stiens 1 – Irnsum 1 Sportpark It Gryn

Mannen Zondag reserve , 2e klasse A 

02-11-08 Frisia 2  Heerenveen 2  1 – 0
02-11-08  Leeuwarden 3  MKV’29 2  1 – 1
02-11-08  Annaparochie St. 2  Irnsum 2  2 – 5
02-11-08  Joure SC 3  Rood Geel 2  6 – 1
02-11-08  Trynwalden 2  Geel Wit 2  6 – 1
02-11-08  Wolvega FC 3  FVC 3  5 – 4

Stand   

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Joure SC 3 8 8 0 0 24 28 7
2. Wolvega FC 3 7 6 0 1 18 23 13  
3. Irnsum 2 8 6 0 2 18 20 12  
4. Leeuwarden 3 8 4 1 3 13 17 19  
5. MKV’29 2 8 3 3 2 12 10 11  
6. Annaparochie St. 2 7 3 1 3 10 18 15  
7. Frisia 2 8 3 1 4 10 21 19  
8. FVC 3 7 2 2 3 8 18 19  
9. Heerenveen 2 8 2 1 5 7 11 16  
10. Trynwalden 2 8 2 0 6 6 17 20  
11. Rood Geel 2 7 0 4 3 4 5 14  
12. Geel Wit 2 8 0 1 7 1 8 31

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
09-nov-2008 15:00 Geel Wit 2 – Joure SC 3 Sportterrein Nes-Buren
09-nov-2008 10:30 Heerenveen 2 – FVC 3 Sportpark Skoatterwâld
09-nov-2008 11:00 Irnsum 2 – Leeuwarden 3 Sportpark Bining
09-nov-2008 10:30 MKV’29 2 – Frisia 2 Sportpark Nylan
09-nov-2008 11:00 Rood Geel 2 – Annaparochie St. 2 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
09-nov-2008 10:00 Trynwalden 2 – Wolvega FC 3 Sportpark Keatsjemuoilan
16-nov-2008 11:30 Annaparochie St. 2 – Geel Wit 2 De Waaie / st. Annap.
16-nov-2008 10:30 FVC 3 – MKV’29 2 Sportpark de Hemrik/vvFVC
16-nov-2008 10:30 Frisia 2 – Irnsum 2 De Magere Weide
16-nov-2008 10:30 Heerenveen 2 – Wolvega FC 3 Sportpark Skoatterwâld
16-nov-2008 11:00 Joure SC 3 – Trynwalden 2 Sportpark de Hege Simmerdyk
16-nov-2008 10:30 Leeuwarden 3 – Rood Geel 2 Sportpark Cambuur

Mannen Zondag reserve , 5e klasse G

02-11-08 Irnsum 3  Wilper Boys De 2  6 – 1

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Surhuisterveen 2 5 5 0 0 15 28 5
2. Houtigehage 2 6 4 0 2 12 19 15  
3. Robur 3 5 3 1 1 10 24 14  
4. Annaparochie St. 3 5 3 1 1 10 12 10  
5. Irnsum 3 6 3 1 2 10 13 9  
6. Amelandia 1 5 3 0 2 9 18 14  
7. Friesland 3 6 3 0 3 9 22 22  
8. Wilper Boys De 2 6 2 0 4 6 13 27  
9. Rood Geel 3 7 1 2 4 5 19 29  
10. MKV’29 3 6 1 0 5 3 9 17  
11. Jacob St. 2 5 0 1 4 1 3 18

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
09-nov-2008 15:00 Amelandia 1 – Jacob St. 2 De Slinger
09-nov-2008 10:30 Annaparochie St. 3 – Rood Geel 3 De Waaie / st. Annap.
09-nov-2008 11:00 MKV’29 3 – Houtigehage 2 Sportpark Nylan
09-nov-2008 11:00 Robur 3 – Wilper Boys De 2 Sportcomplex Vierkantsdijk
09-nov-2008 10:00 Surhuisterveen 2 – Irnsum 3 Sportpark ’t Ketting Surh.veen
16-nov-2008 10:15 Friesland 3 – Amelandia 1 Sportpark Nylan
16-nov-2008 10:00 Houtigehage 2 – Annaparochie St. 3 Sportpark Duinoord
16-nov-2008 12:00 Jacob St. 2 – Surhuisterveen 2 Sportpark "De Fijfskaar"
16-nov-2008 12:00 Robur 3 – Irnsum 3 Sportcomplex Vierkantsdijk
16-nov-2008 10:00 Wilper Boys De 2 – MKV’29 3 Sportpark De Wilper Boys

Mannen Zondag reserve 4, 6e klasse 

02-11-2008 Sparta’59 4  RES 4  6 – 2
02-11-2008  CAB 3  Trynwalden 4  1 – 4
02-11-2008  LAC Frisia 1883 7  Dronrijp 4  1 – 1

Stand_

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Sparta’59 4 7 5 1 1 16 43 15
2. Irnsum 4 7 5 1 1 16 13 9 0 
3. Nicator 5 7 5 0 2 15 27 11
4. SC Franeker 4 6 4 0 2 12 21 12
5. Stiens 4 7 4 0 3 12 16 15
6. LAC Frisia 1883 7 6 3 1 2 10 11 19
7. MKV’29 5 7 3 1 3 10 19 14
8. Trynwalden 4 6 3 0 3 9 17 18
9. Dronrijp 4 8 2 3 3 9 19 23
10. Oosterlittens 3 7 1 2 4 5 17 21
11. CAB 3 8 1 1 6 4 11 29
12. RES 4 8 1 0 7 3 12 40 0

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
09-nov-2008 10:00 Dronrijp 4 – Trynwalden 4 Schatzenburg
09-nov-2008 10:00 Irnsum 4 – Frisia 7 Sportpark Bining
09-nov-2008 10:00 Nicator 5 – Sparta’59 4 Sportpark Kalverdijkje Nicator
09-nov-2008 10:30 Oosterlittens 3 – MKV’29 5 Sportterrein Oosterlittens
09-nov-2008 11:00 RES 4 – Franeker SC 4 Sportcomplex het Bolwerk
09-nov-2008 10:00 Stiens 4 – CAB 3 Sportpark It Gryn
16-nov-2008 10:00 Dronrijp 4 – CAB 3 Schatzenburg
16-nov-2008 11:00 Franeker SC 4 – Nicator 5 Sportpark Hertog van Saxenlaan
16-nov-2008 10:00 Frisia 7 – RES 4 De Magere Weide
16-nov-2008 10:30 MKV’29 5 – Stiens 4 Sportpark Nylan
16-nov-2008 10:00 Sparta’59 4 – Oosterlittens 3 Sportcomplex Deinum
16-nov-2008 10:00 Trynwalden 4 – Irnsum 4 Sportpark Keatsjemuoilan

Mannen Zondag reserve , 6e klasse AJ 

02-11-08 Irnsum 5  Warga 5  3 – 1
02-11-08 MKV’29 4  Nicator 3  4 – 2

Stand

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Bergum 4 5 5 0 0 15 38 11
2. Nicator 3 6 5 0 1 15 29 9  
3. LSC 1890 5 5 4 0 1 12 24 10  
4. Irnsum 5 7 4 0 3 12 31 15  
5. MKV’29 4 7 3 1 3 10 19 25  
6. Nieuweschoot 5 4 2 1 1 7 14 15  
7. Rood Geel 4 5 2 0 3 6 19 28  
8. Dronrijp 3 5 1 0 4 3 12 16  
9. Warga 5 5 1 0 4 3 13 22  
10. Walden De 3 5 1 0 4 3 9 29  
11. Willemsoord 3 4 0 0 4 0 1 29

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
09-nov-2008 13:00 Dronrijp 3 – Bergum 4 Schatzenburg
09-nov-2008 12:00 LSC 1890 5 – Warga 5 Sportpark Leeuwarderweg
09-nov-2008 11:00 Nicator 3 – Rood Geel 4 Sportpark Kalverdijkje Nicator
09-nov-2008 10:00 Walden De 3 – Irnsum 5 Sportcomp. Op de Skieding
09-nov-2008 10:30 Willemsoord 3 – MKV’29 4 De Boschkamp
16-nov-2008 10:00 Bergum 4 – Nicator 3 Sportpark Koningsland/Bergum
16-nov-2008 12:00 LSC 1890 5 – Irnsum 5 Sportpark Leeuwarderweg
16-nov-2008 10:00 Nieuweschoot 5 – Walden De 3 Sportcomplex De Greiden
16-nov-2008 10:00 Rood Geel 4 – Willemsoord 3 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
16-nov-2008 14:00 Warga 5 – Dronrijp 3 Sportvelden Warga

Vrouwen Zaterdag DA1, 4e klasse 

01-11-2008 Workum DA1  SC Franeker DA1  3 – 3
01-11-2008  GAVC DA1  AVC DA2  1 – 9
01-11-2008 CSC DA1  DV Bolsward DA2  4 – 0

Stand_

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Workum DA1 5 4 1 0 13 16 8
2. AVC DA2 5 4 0 1 12 27 7
3. DV Bolsward DA2 6 4 0 2 12 16 14
4. SC Franeker DA1 5 3 1 1 10 28 13
5. CSC DA1 3 2 1 0 7 10 4
6. DTD DA1 6 1 1 4 4 13 25
7. Irnsum DA1 5 1 0 4 3 12 18 0 
8. De Walde DAJ 5 1 0 4 3 16 27
9. GAVC DA1 6 1 0 5 3 9 31

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
08-nov-2008 12:15 AVC DA2 – DTD DA1 De Lytse Trije
08-nov-2008 10:30 DVBolsward DA2 – Irnsum DA1 Sportcomplex het Bolwerk
08-nov-2008 12:15 Franeker SC DA1 – CSC DA1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
08-nov-2008 14:30 Workum DA1 – Walde De DAJ Sportcentrum de Rolpeal
15-nov-2008 15:00 CSC DA1 – Walde De DAJ Sportpark It Gryn
15-nov-2008 14:00 DTD DA1 – GAVC DA1 Sportterrein DTD
15-nov-2008 14:00 Irnsum DA1 – Franeker SC DA1 Sportpark Bining




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen