VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 27 april 2009 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1e, 2e, 3e, 4e, 5e en DA1



26-04-09 Harlingen 1 Harkema Opeinde 1 1 – 5
26-04-09 DIO Oosterwolde 1 Geel Wit 1 2 – 3
26-04-09 Oerterp 1 Franeker SC 1 1 – 2
26-04-09 Warga 1 GAVC 1 1 – 3
26-04-09 ONB 1 Oldeboorn 1 6 – 0
26-04-09 Irnsum 1 Stiens 1 2 – 1
1. Franeker SC 1 21 14 1 6 43 37 22
2. Warga 1 21 10 6 5 36 48 34
3. Geel Wit 1 21 10 4 7 34 42 41
4. Harkema Opeinde 1 21 9 5 7 32 45 38
5. GAVC 1 21 9 5 7 32 35 29
6. ONB 1 21 9 4 8 31 39 29
7. DIO Oosterwolde 1 21 8 6 7 30 48 30
8. Oerterp 1 21 8 4 9 28 43 46
9. Irnsum 1 21 7 6 8 27 29 43
10. Stiens 1 21 7 5 9 26 32 39
11. Harlingen 1 21 5 3 13 18 36 53
12. Oldeboorn 1 21 3 5 13 14 31 61

 

Periode 3  Periode 1 Geel-Wit  Periode 2  DIO Oosterwolde

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. SC Franeker 1 6 5 0 1 15 9 4
2. Harkema Opeinde 1 6 4 2 0 14 13 5
3. ONB 1 6 4 0 2 12 13 3
4. Irnsum 1 6 3 2 1 11 6 4
5. Stiens 1 6 3 1 2 10 11 7
6. Geel Wit 1 6 3 1 2 10 17 14
7. GAVC 1 6 2 2 2 8 11 12
8. DIO Oosterwolde 1 6 2 1 3 7 12 11
9. Warga 1 6 2 1 3 7 10 12
10. Oerterp 1 6 1 1 4 4 13 18
11. Harlingen 1 6 1 0 5 3 9 20
12. Oldeboorn 1 6 0 1 5 1 8 22

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
03-mei-2009 15:00 Franeker SC 1 – Warga 1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
03-mei-2009 15:00 GAVC 1 – ONB 1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
03-mei-2009 15:00 Geel Wit 1 – Oerterp 1 Sportterrein Nes-Buren
03-mei-2009 15:00 Harkema Opeinde 1 – DIO Oosterwolde 1 Sportpark De Bosk te Harkema
03-mei-2009 15:00 Oldeboorn 1 – Irnsum 1 Sportcomplex Oldeboorn
03-mei-2009 15:00 Stiens 1 – Harlingen 1 Sportpark It Gryn

 

Mannen Zondag reserve , 2e klasse A

26-04-09 Rood Geel 2 Leeuwarden 3 3 – 3
26-04-09 Irnsum 2 Frisia 2 3 – 2
26-04-09 Geel Wit 2 Annaparochie St. 2 1 – 4
26-04-09 Wolvega FC 3 Heerenveen 2 1 – 0
26-04-09 MKV’29 2 FVC 3 0 – 1
26-04-09 Trynwalden 2 Joure SC 3 2 – 1

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Joure SC 3 21 19 0 2 57 82 24
2. Wolvega FC 3 21 16 1 4 49 65 37
3. Irnsum 2 21 13 1 7 40 57 50
4. Annaparochie St. 2 21 10 5 6 35 59 42
5. MKV’29 2 21 9 5 7 32 32 35
6. Frisia 2 21 9 3 9 30 62 46
7. Leeuwarden 3 21 8 5 8 29 43 50
8. FVC 3 21 7 4 10 24 38 47 1
9. Heerenveen 2 21 6 2 13 17 27 39 3
10. Trynwalden 2 21 5 1 15 16 31 59
11. Rood Geel 2 21 3 6 12 15 27 53
12. Geel Wit 2 21 4 1 16 10 28 69 3

 

03-mei-2009

 

11:30

 

Annaparochie St. 2 – Trynwalden 2

 

De Waaie / st. Annap.


03-mei-2009 10:30 FVC 3 – Irnsum 2 Sportpark de Hemrik/vvFVC
03-mei-2009 10:30 Frisia 2 – Rood Geel 2 De Magere Weide
03-mei-2009 10:30 Heerenveen 2 – MKV’29 2 Sportpark Skoatterwâld
03-mei-2009 11:00 Joure SC 3 – Wolvega FC 3 Sportpark de Hege Simmerdyk
03-mei-2009 10:30 Leeuwarden 3 – Geel Wit 2 Sportpark Cambuur

Mannen Zondag reserve , 5e klasse G

19-04-09 Houtigehage 2 Surhuisterveen 2 0 – 2
19-04-09 Friesland 3 Irnsum 3 3 – 1
19-04-09 Wilper Boys De 2 Amelandia 1 3 – 1
19-04-09 MKV’29 3 Annaparochie St. 3 3 – 1
19-04-09 Robur 3 Jacob St. 2 5 – 4

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Surhuisterveen 2 15 12 1 2 37 72 20
2. Amelandia 1 15 10 0 5 30 57 39
3. Wilper Boys De 2 14 8 1 5 25 40 33
4. Robur 3 11 7 1 3 22 51 32
5. Annaparochie St. 3 14 6 3 5 21 29 31
6. Friesland 3 15 6 1 8 19 33 56
7. Irnsum 3 15 6 0 9 18 26 47
8. Houtigehage 2 14 5 1 8 16 34 42
9. Jacob St. 2 16 5 1 10 16 21 39
10. MKV’29 3 15 2 1 12 7 20 44

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
03-mei-2009 10:00 Houtigehage 2 – MKV’29 3 Sportpark Duinoord
03-mei-2009 12:00 Robur 3 – Friesland 3 Sportcomplex Vierkantsdijk
10-mei-2009 14:00 Amelandia 1 – Robur 3 De Slinger
10-mei-2009 11:00 Irnsum 3 – Annaparochie St. 3 Sportcomplex Irnsum
10-mei-2009 10:00 Surhuisterveen 2 – Wilper Boys De 2 Sportpark ’t Ketting Surh.veen

Mannen Zondag reserve , 6e klasse BD

UItslagen
Datum Thuis Uit Uitslag
16-04-09 RES 4 Sparta’59 4 2 – 7
19-04-09 Sparta’59 4 Trynwalden 4 5 – 0
19-04-09 Frisia 7 CAB 3 0 – 3
19-04-09 Franeker SC 4 MKV’29 5 4 – 2
26-04-09 Franeker SC 4 RES 4 7 – 0
26-04-09 Trynwalden 4 Sparta’59 4 0 – 0

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Sparta’59 4 18 14 2 2 44 82 26
2. Franeker SC 4 19 10 2 7 32 54 44
3. Irnsum 4 15 10 1 4 31 35 24
4. Trynwalden 4 18 9 3 6 30 47 41
5. Nicator 5 15 9 1 5 28 50 32
6. Stiens 4 16 8 2 6 26 34 33
7. Oosterlittens 3 18 7 3 8 24 42 44
8. CAB 3 17 5 4 8 19 30 46
9. MKV’29 5 16 5 3 8 18 46 39
10. Dronrijp 4 17 4 6 7 18 44 41
11. Frisia 7 17 3 3 11 12 19 64
12. RES 4 18 2 2 14 8 32 81

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
01-mei-2009 19:00 Sparta’59 4 – Stiens 4 Sportcomplex Deinum
03-mei-2009 10:00 Irnsum 4 – RES 4 Sportcomplex Irnsum
03-mei-2009 10:00 Nicator 5 – Frisia 7 Sportpark Kalverdijkje Nicator
03-mei-2009 12:00 Sparta’59 4 – CAB 3 Sportcomplex Deinum
03-mei-2009 10:00 Trynwalden 4 – Oosterlittens 3 Sportpark Keatsjemuoilan
06-mei-2009 19:00 Stiens 4 – Irnsum 4 Sportpark It Gryn
07-mei-2009 19:00 Nicator 5 – MKV’29 5 Sportpark Kalverdijkje Nicator
10-mei-2009 10:00 CAB 3 – RES 4 Sportcomplex het Bolwerk
10-mei-2009 10:30 MKV’29 5 – Frisia 7 Sportpark Nylan
10-mei-2009 10:00 Nicator 5 – Irnsum 4 Sportpark Kalverdijkje Nicator
10-mei-2009 10:30 Oosterlittens 3 – Dronrijp 4 Sportterrein Oosterlittens
10-mei-2009 10:00 Sparta’59 4 – Franeker SC 4 Sportcomplex Deinum
10-mei-2009 10:00 Stiens 4 – Trynwalden 4 Sportpark It Gryn

Mannen Zondag reserve , 6e klasse AJ

19-04-09 Nieuweschoot 5 LSC 1890 5 3 – 1
19-04-09 Nicator 3 Willemsoord 3 2 – 1
19-04-09 Bergum 4 Walden De 3 6 – 1
19-04-09 Dronrijp 3 MKV’29 4 1 – 6
22-04-09 Rood Geel 4 Nicator 3 4 – 3

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Bergum 4 16 14 0 2 42 91 26
2. Nieuweschoot 5 14 11 2 1 35 53 23
3. Nicator 3 14 10 0 4 30 63 28
4. LSC 1890 5 15 10 0 5 30 67 28
5. Rood Geel 4 16 9 1 6 28 67 49
6. MKV’29 4 15 8 1 6 25 49 40
7. Irnsum 5 15 7 1 7 22 53 37
8. Warga 5 16 4 0 12 12 30 91
9. Dronrijp 3 12 1 1 10 4 19 36
10. Willemsoord 3 13 1 1 11 4 16 84
11. Walden De 3 14 1 1 12 4 25 91

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
29-apr-2009 19:00 Nicator 3 – Nieuweschoot 5 Sportpark Kalverdijkje Nicator
02-mei-2009 14:30 Dronrijp 3 – Rood Geel 4 Schatzenburg
03-mei-2009 10:30 Dronrijp 3 – LSC 1890 5 Welderingsstrjitte
03-mei-2009 10:30 Irnsum 5 – Willemsoord 3 Sportcomplex Irnsum
03-mei-2009 14:00 Warga 5 – Bergum 4 Sportvelden Warga
10-mei-2009 10:30 Irnsum 5 – Nicator 3 Sportcomplex Irnsum
10-mei-2009 10:00 MKV’29 4 – Rood Geel 4 Sportpark Nylan
10-mei-2009 10:00 Nieuweschoot 5 – Bergum 4 Sportcomplex De Greiden
10-mei-2009 10:00 Walden De 3 – Warga 5 Sportcomp. Op de Skieding
10-mei-2009 10:30 Willemsoord 3 – Dronrijp 3 De Boschkamp

Vrouwen Zaterdag , 4e klasse D

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. DVBolsward DA2 14 11 0 3 33 45 26
2. Franeker SC DA1 13 9 1 3 28 52 26
3. AVC DA2 12 7 2 3 23 53 17
4. Workum DA1 13 7 1 5 22 36 32
5. CSC DA1 10 6 3 1 21 29 9
6. DTD DA1 14 4 2 8 14 28 53
7. Irnsum DA1 12 3 0 9 9 26 42
8. GAVC DA1 12 2 1 9 7 17 50
9. Walde De DAJ 12 2 0 10 6 31 62

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
02-mei-2009 15:00 CSC DA1 – Workum DA1 Sportpark It Gryn
06-mei-2009 19:00 CSC DA1 – Franeker SC DA1 Sportpark It Gryn
09-mei-2009 10:00 AVC DA2 – DVBolsward DA2 De Lytse Trije
09-mei-2009 14:00 DTD DA1 – CSC DA1 Sportterrein DTD
09-mei-2009 15:00 GAVC DA1 – Irnsum DA1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
12-mei-2009 19:30 AVC DA2 – GAVC DA1 De Lytse Trije
12-mei-2009 19:00 Walde De DAJ – Irnsum DA1 Waldstreffen

 

 

 

 

 




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen