VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 6 oktober 2008 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1e, 2e, 3e, 4e, 5e en DA1

Uitslagen

05-10-2008 Irnsum 1  Warga 1  0 – 2 ()
05-10-2008  Oldeboorn 1  GAVC 1  1 – 2

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Geel Wit 1 4 3 1 0 10 10 6
2. SC Franeker 1 4 3 0 1 9 11 4
3. Oerterp 1 4 3 0 1 9 12 9
4. Stiens 1 4 2 1 1 7 7 5
5. DIO Oosterwolde 1 4 1 3 0 6 12 5
6. Irnsum 1 4 1 2 1 5 5 5 0 
7. Harkema Opeinde 1 4 1 1 2 4 9 13
8. Oldeboorn 1 4 1 1 2 4 7 13
9. Warga 1 4 0 3 1 3 7 10
10. ONB 1 4 1 0 3 3 3 7
11. GAVC 1 5 1 0 4 3 6 11
12. Harlingen 1 3 0 2 1 2 4 5

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
12-okt-2008 14:00 Franeker SC 1 – Oldeboorn 1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
12-okt-2008 14:00 GAVC 1 – Irnsum 1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
12-okt-2008 15:00 Geel Wit 1 – Stiens 1 Sportterrein Nes-Buren
12-okt-2008 14:00 ONB 1 – Harkema Opeinde 1 Sportpark de Fennen/ONB
12-okt-2008 14:00 Oerterp 1 – DIO Oosterwolde 1 Sportpark De Hege Kamp (Oerterp)
12-okt-2008 14:00 Warga 1 – Harlingen 1 Sportvelden Warga
19-okt-2008 14:00 Oldeboorn 1 – Harlingen 1 Sportcomplex Oldeboorn

Zondag reserve 2, 2e klasse 

Uitslagen

05-10-2008 MKV’29 2  Trynwalden 2  3 – 2
05-10-2008  LAC Frisia 1883 2  Leeuwarden 3  2 – 3
05-10-2008  Irnsum 2  Geel Wit 2  4 – 0

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. SC Joure 3 4 4 0 0 12 12 5
2. Irnsum 2 5 4 0 1 12 12 5 0 
3. FC Wolvega 3 4 3 0 1 9 10 6
4. Heerenveen 2 4 2 1 1 7 9 4
5. FVC 3 4 2 1 1 7 8 7
6. MKV’29 2 4 2 1 1 7 6 5
7. St.Annaparochie 2 4 2 0 2 6 10 8
8. LAC Frisia 1883 2 5 2 0 3 6 15 12
9. Leeuwarden 3 5 2 0 3 6 11 16
10. Rood Geel 2 4 0 3 1 3 4 6
11. Geel Wit 2 4 0 0 4 0 3 17
12. Trynwalden 2 5 0 0 5 0 8 17 0

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
12-okt-2008 11:30 Annaparochie St. 2 – Heerenveen 2 De Waaie / st. Annap.
12-okt-2008 15:00 Geel Wit 2 – Rood Geel 2 Sportterrein Nes-Buren
12-okt-2008 11:00 Joure SC 3 – MKV’29 2 Sportpark de Hege Simmerdyk
12-okt-2008 10:30 Leeuwarden 3 – FVC 3 Sportpark Cambuur
12-okt-2008 10:00 Trynwalden 2 – Irnsum 2 Sportpark Keatsjemuoilan
12-okt-2008 10:00 Wolvega FC 3 – Frisia 2 Sportpark Molenwiek
19-okt-2008 15:00 Geel Wit 2 – MKV’29 2 Sportterrein Nes-Buren

Zondag reserve 3, 5e klasse 

05-10-2008 Houtigehage 2  Rood Geel 3  3 – 2

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Surhuisterveen 2 3 3 0 0 9 18 4
2. Amelandia 1 4 3 0 1 9 18 11
3. Houtigehage 2 4 3 0 1 9 15 11
4. St.Annaparochie 3 3 2 1 0 7 8 4
5. Irnsum 3 4 2 1 1 7 6 4 0 
6. Friesland 3 4 2 0 2 6 17 13
7. Robur 3 3 1 1 1 4 8 10
8. Rood Geel 3 5 0 2 3 2 8 22
9. St.Jacob 2 3 0 1 2 1 1 7
10. De Wilper Boys 2 2 0 0 2 0 3 11
11. MKV’29 3 3 0 0 3 0 4 9 0

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
12-okt-2008 11:00 Friesland 3 – Robur 3 Sportpark Nylan
12-okt-2008 11:00 Irnsum 3 – Houtigehage 2 Sportcomplex Irnsum
12-okt-2008 12:00 Jacob St. 2 – MKV’29 3 Sportpark "De Fijfskaar"
12-okt-2008 11:00 Rood Geel 3 – Wilper Boys De 2 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
12-okt-2008 10:00 Surhuisterveen 2 – Annaparochie St. 3 Sportpark ’t Ketting Surh.veen
19-okt-2008 10:00 Jacob St. 2 – Wilper Boys De 2 Sportpark "De Fijfskaar"

Mannen Zondag reserve 4, 6e klasse 

05-10-2008 Irnsum 4  Stiens 4  3 – 0

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Irnsum 4 5 4 0 1 12 11 8 0 
2. Sparta’59 4 3 3 0 0 9 21 6
3. Stiens 4 5 3 0 2 9 13 12
4. Dronrijp 4 4 2 1 1 7 15 13
5. LAC Frisia 1883 7 3 2 0 1 6 7 6
6. Nicator 5 4 2 0 2 6 18 10
7. SC Franeker 4 4 2 0 2 6 14 11
8. Trynwalden 4 4 2 0 2 6 12 13
9. MKV’29 5 4 1 0 3 3 7 14
10. RES 4 4 1 0 3 3 9 18
11. CAB 3 4 1 0 3 3 6 16
12. Oosterlittens 3 4 0 1 3 1 10 16

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
12-okt-2008 10:00 CAB 3 – Frisia 7 Sportcomplex het Bolwerk
12-okt-2008 11:00 Franeker SC 4 – Trynwalden 4 Sportpark Hertog van Saxenlaan
12-okt-2008 10:30 MKV’29 5 – Irnsum 4 Sportpark Nylan
12-okt-2008 10:30 Oosterlittens 3 – Nicator 5 Sportterrein Oosterlittens
12-okt-2008 10:00 Sparta’59 4 – Dronrijp 4 Sportcomplex Deinum
12-okt-2008 10:00 Stiens 4 – RES 4 Sportpark It Gryn
19-okt-2008 10:00 Sparta’59 4 – Frisia 7 Sportcomplex Deinum

Mannen Zondag reserve , 6e klasse AJ

1. Nicator 3 4 4 0 0 12 23 5
2. Bergum 4 3 3 0 0 9 23 5  
3. Irnsum 5 4 2 0 2 6 16 8  
4. Nieuweschoot 5 3 1 1 1 4 10 14  
5. MKV’29 4 4 1 1 2 4 8 16  
6. LSC 1890 5 2 1 0 1 3 8 7  
7. Warga 5 2 1 0 1 3 8 8  
8. Rood Geel 4 2 1 0 1 3 9 12  
9. Dronrijp 3 3 1 0 2 3 8 8  
10. Willemsoord 3 2 0 0 2 0 1 14  
11. Walden De 3 3 0 0 3 0 5 22  

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
12-okt-2008 10:30 Irnsum 5 – Bergum 4 Sportcomplex Irnsum
12-okt-2008 10:00 MKV’29 4 – LSC 1890 5 Sportpark Nylan
12-okt-2008 10:00 Nieuweschoot 5 – Dronrijp 3 Sportcomplex De Greiden
12-okt-2008 10:00 Rood Geel 4 – Warga 5 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
12-okt-2008 10:00 Walden De 3 – Nicator 3 Sportcomp. Op de Skieding
19-okt-2008 10:30 Willemsoord 3 – LSC 1890 5 De Boschkamp

Vrouwen Zaterdag DA1, 4e klasse

04-10-2008 SC Franeker DA1  GAVC DA1  7 – 1

Stand_

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. DV Bolsward DA2 3 3 0 0 9 10 6
2. Workum DA1 2 2 0 0 6 8 2
3. AVC DA2 3 2 0 1 6 12 3
4. DTD DA1 3 1 1 1 4 6 5
5. SC Franeker DA1 2 1 0 1 3 8 6
6. Irnsum DA1 3 1 0 2 3 8 11 0 
7. CSC DA1 1 0 1 0 1 1 1
8. De Walde DAJ 1 0 0 1 0 4 5
9. GAVC DA1 4 0 0 4 0 4 22

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
11-okt-2008 15:00 CSC DA1 – AVC DA2 Sportpark It Gryn
11-okt-2008 14:00 DTD DA1 – Franeker SC DA1 Sportterrein DTD
11-okt-2008 15:00 GAVC DA1 – Walde De DAJ Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
11-okt-2008 14:30 Workum DA1 – Irnsum DA1 Sportcentrum de Rolpeal
18-okt-2008 11:00 Walde De DAJ – Franeker SC DA1 Waldstreffen




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen