VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 16 november 2009 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1e, 2e, 3e, 4e, en 5e

15-11-09  Udiros 1  Rood Geel 1  3 – 5

15-11-09  Oosterlittens 1  MKV’29 1  1 – 1

15-11-09  DTD 1  Aengwirden 1  4 – 1

15-11-09  Sport Vereent 1  Gorredijk 1  3 – 2

15-11-09  Irnsum 1  Oldeboorn 1  1 – 2

15-11-09  Akkrum 1  Harlingen 1  2 – 6

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Harlingen 1 10 8 1 1 25 38 12
2. Irnsum 1 10 7 1 2 22 19 13
3. DTD 1 10 6 1 3 19 18 10
4. Oosterlittens 1 10 4 4 2 16 21 11
5. Akkrum 1 10 4 3 3 15 21 21
6. Oldeboorn 1 10 4 2 4 14 15 16
7. Aengwirden 1 10 3 3 4 12 19 22
8. Rood Geel 1 10 3 3 4 12 18 22
9. MKV’29 1 10 3 1 6 10 21 24
10. Sport Vereent 1 10 3 1 6 10 13 21
11. Udiros 1 10 3 0 7 9 12 23
12. Gorredijk 1 10 1 2 7 5 10 30

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
29-nov-2009 14:00 Aengwirden 1 – Akkrum 1 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
29-nov-2009 14:00 Gorredijk 1 – Irnsum 1 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
29-nov-2009 14:00 Harlingen 1 – Oosterlittens 1 Balkland
29-nov-2009 14:00 MKV’29 1 – Udiros 1 Sportpark Nylan
29-nov-2009 14:00 Oldeboorn 1 – DTD 1 Sportcomplex Oldeboorn
29-nov-2009 14:00 Rood Geel 1 – Sport Vereent 1 Sportpark Kalverdijkje

 

Irnsum 2

15-11-09  LSC 1890 3  VC Trynwalden 2  4 – 2

15-11-09  FVC 3  Joure SC 3  0 – 0

15-11-09  Annaparochie St. 2  Stiens 2  1 – 2

15-11-09  Irnsum 2  Wolvega FC 3  4 – 4

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Frisia 2 8 8 0 0 24 38 6
2. Stiens 2 8 6 1 1 19 19 9
3. Wolvega FC 3 8 5 1 2 16 20 18
4. Annaparochie St. 2 8 5 0 3 15 25 12
5. LSC 1890 3 9 5 0 4 15 24 17
6. Emmeloord SC 2 8 4 0 4 9 11 15 3
7. Irnsum 2 9 2 3 4 9 15 25
8. FVC 3 10 2 2 6 8 16 27
9. MKV’29 2 9 2 1 6 7 14 26
10. Joure SC 3 8 2 3 3 6 16 18 3
11. VC Trynwalden 2 9 0 1 8 1 12 37

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
22-nov-2009 11:00 Annaparochie St. 2 – Joure SC 3 De Waaie / st. Annap.
29-nov-2009 10:30 Frisia 2 – MKV’29 2 De Magere Weide
29-nov-2009 11:00 Joure SC 3 – Irnsum 2 Sportpark de Hege Simmerdyk
29-nov-2009 11:00 Stiens 2 – LSC 1890 3 Sportpark It Gryn
29-nov-2009 11:00 VC Trynwalden 2 – Emmeloord SC 2 Sportpark Keatsjemuoilan
29-nov-2009 10:00 Wolvega FC 3 – Annaparochie St. 2 Sportpark Molenwiek

 

 

Irnsum 3

15-11-09  Irnsum 3  Wispolia 2  0 – 1

15-11-09  Nieuweschoot 4  GAVC 3  7 – 3

15-11-09  Steenwijkerw. 3  RKO 2  3 – 2

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Steenwijkerw. 3 7 7 0 0 21 40 3
2. Akkrum 3 8 7 0 1 21 35 14
3. RKO 2 10 6 2 2 20 33 24
4. Nieuweschoot 4 9 5 0 4 15 30 19
5. Flamingo SC 2 7 4 1 2 13 21 25
6. Wispolia 2 8 3 0 5 9 16 19
7. Irnsum 3 9 3 0 6 9 19 24
8. Olyphia 3 8 2 2 4 8 19 30
9. Thor 2 6 2 0 4 6 12 11
10. Heerenveen 6 8 1 2 5 5 14 33
11. GAVC 3 8 0 1 7 1 12 49

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
22-nov-2009 11:00 Flamingo SC 2 – Steenwijkerw. 3 Sportpark Kalverdijkje – SC Flamingo
22-nov-2009 10:00 Olyphia 3 – Thor 2 Sportpark Spokedam
29-nov-2009 11:00 Flamingo SC 2 – Nieuweschoot 4 Sportpark Kalverdijkje – SC Flamingo
29-nov-2009 12:00 GAVC 3 – Heerenveen 6 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
29-nov-2009 10:00 Olyphia 3 – Irnsum 3 Sportpark Spokedam
29-nov-2009 10:00 Thor 2 – Steenwijkerw. 3 De Kobunder
29-nov-2009 10:00 Wispolia 2 – Akkrum 3 Sportveld De Puster

 

Irnsum 4

15-11-09  Boyl-OZC 3  Olyphia 5  0 – 0

15-11-09  Mildam 2  Irnsum 4  6 – 0

15-11-09  Havelte 4  Udiros 4  5 – 3

15-11-09  DVSV 3  Kuinre 3  6 – 1

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Mildam 2 10 8 1 1 25 42 17
2. Kuinre 3 10 7 1 2 22 37 16
3. DVSV 3 10 7 0 3 21 51 22
4. Havelte 4 10 6 3 1 21 40 23
5. Oldemarkt FC 4 8 5 1 2 16 33 21
6. Oldeholtpade 4 9 5 0 4 15 38 24
7. Irnsum 4 10 4 1 5 13 21 23
8. Udiros 4 7 3 0 4 9 22 27
9. Sport Vereent 3 8 3 0 5 9 17 23
10. Old Forward 3 8 0 2 6 2 10 36
11. Olyphia 5 9 0 2 7 2 13 47
12. Boyl-OZC 3 9 0 1 8 1 3 48
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
22-nov-2009 10:30 Boyl-OZC 3 – Udiros 4 Sportpark Boyl
22-nov-2009 10:30 Oldemarkt FC 4 – Oldeholtpade 4 Gemeentelijk Sportpark Oldemarkt
29-nov-2009 10:00 Irnsum 4 – DVSV 3 Sportcomplex ‘De Bining’
29-nov-2009 10:30 Kuinre 3 – Havelte 4 Havendijk
29-nov-2009 10:00 Old Forward 3 – Boyl-OZC 3 Sportpark De Kievitsvelden
29-nov-2009 10:30 Oldeholtpade 4 – Mildam 2 Sportpark Olpae
29-nov-2009 10:00 Olyphia 5 – Oldemarkt FC 4 Sportpark Spokedam
29-nov-2009 10:00 Udiros 4 – Sport Vereent 3 Sportpark Nieuwehorne

Irnsum 5

15-11-09  Kuinre 2  VENO 4  6 – 2

15-11-09  Scheerwolde 2  Mildam 3  2 – 8

15-11-09  Aengwirden 3  Gorredijk 5  15 – 2

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Oldemarkt FC 5 8 8 0 0 24 61 8
2. Mildam 3 8 7 1 0 22 34 12
3. Boyl-OZC 4 9 7 1 1 22 36 17
4. Aengwirden 3 7 5 0 2 15 37 12
5. Kuinre 2 10 4 0 6 12 38 40
6. Blankenham 2 8 3 0 5 9 15 42
7. VENO 4 9 2 2 5 8 26 47
8. Irnsum 5 7 2 0 5 6 21 22
9. Scheerwolde 2 8 2 0 6 6 25 47
10. Emmeloord SC 7 7 1 2 4 5 28 33
11. Gorredijk 5 9 0 2 7 2 17 58
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
22-nov-2009 12:15 Aengwirden 3 – Emmeloord SC 7 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
22-nov-2009 10:30 Irnsum 5 – Scheerwolde 2 Sportcomplex ‘De Bining’
29-nov-2009 10:30 Blankenham 2 – Boyl-OZC 4 Sportpark Blankenham
29-nov-2009 10:00 Gorredijk 5 – Scheerwolde 2 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
29-nov-2009 10:30 Irnsum 5 – Emmeloord SC 7 Sportcomplex ‘De Bining’
29-nov-2009 12:00 Mildam 3 – Oldemarkt FC 5 De Wissel
29-nov-2009 10:00 VENO 4 – Aengwirden 3 Sportpark “de Benten”






Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑