VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 14 december 2009 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1e, 2e, 3e, 4e, en 5e

 

13-12-09  Irnsum 1  MKV’29 1  2 – 1

13-12-09  DTD 1  Rood Geel 1  3 – 1

13-12-09  Sport Vereent 1  Harlingen 1  0 – 2

13-12-09  Oldeboorn 1  Gorredijk 1  4 – 0

13-12-09  Oosterlittens 1  Aengwirden 1  5 – 0

13-12-09  Udiros 1  Akkrum 1  0 – 2

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Harlingen 1 13 11 1 1 34 46 14
2. Irnsum 1 13 8 2 3 26 23 18
3. DTD 1 12 7 2 3 23 21 11
4. Oldeboorn 1 12 6 2 4 20 21 17
5. Oosterlittens 1 12 5 4 3 19 27 14
6. Akkrum 1 12 5 4 3 19 24 22
7. MKV’29 1 13 5 1 7 16 27 28
8. Rood Geel 1 13 4 4 5 16 25 29
9. Aengwirden 1 13 3 4 6 13 21 30
10. Sport Vereent 1 13 3 2 8 11 17 29
11. Udiros 1 13 3 0 10 9 14 30
12. Gorredijk 1 13 1 4 8 7 11 35

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
20-dec-2009 14:00 Akkrum 1 – Oosterlittens 1 Sportcomplex “De Meine”/vv Akkrum
20-dec-2009 14:00 Oldeboorn 1 – DTD 1 Sportcomplex Oldeboorn

Periode 1
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Harlingen 1 8 6 1 1 19 24 7
2. Irnsum 1 8 6 1 1 19 17 11
3. DTD 1 8 5 1 2 16 14 8
4. Akkrum 1 8 4 3 1 15 19 11
5. Oosterlittens 1 8 4 2 2 14 18 8
6. Aengwirden 1 8 3 3 2 12 15 10
7. Oldeboorn 1 8 2 2 4 8 10 15
8. Rood Geel 1 8 2 2 4 8 11 17
9. Sport Vereent 1 8 2 1 5 7 10 16
10. MKV’29 1 8 2 0 6 6 16 23
11. Udiros 1 8 2 0 6 6 7 18
12. Gorredijk 1 8 1 2 5 5 8 25

Periode 2
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Harlingen 1 5 5 0 0 15 22 7
2. Oldeboorn 1 4 4 0 0 12 11 2
3. MKV’29 1 5 3 1 1 10 11 5
4. Rood Geel 1 5 2 2 1 8 14 12
5. DTD 1 4 2 1 1 7 7 3
6. Irnsum 1 5 2 1 2 7 6 7
7. Oosterlittens 1 4 1 2 1 5 9 6
8. Akkrum 1 4 1 1 2 4 5 11
9. Sport Vereent 1 5 1 1 3 4 7 13
10. Udiros 1 5 1 0 4 3 7 12
11. Gorredijk 1 5 0 2 3 2 3 10
12. Aengwirden 1 5 0 1 4 1 6 20

 

Irnsum 2

13-12-09  Irnsum 2  Frisia 2  afgel.

13-12-09  FVC 3  VC Trynwalden 2  4 – 2

13-12-09  LSC 1890 3  Wolvega FC 3  1 – 1

13-12-09  MKV’29 2  Stiens 2  0 – 2

13-12-09  Emmeloord SC 2  Annaparochie St. 2  3 – 4

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Frisia 2 10 10 0 0 30 44 10
2. Stiens 2 9 7 1 1 22 21 9
3. Annaparochie St. 2 9 6 0 3 18 29 15
4. Wolvega FC 3 9 5 2 2 17 21 19
5. LSC 1890 3 10 5 1 4 16 25 18
6. FVC 3 12 3 2 7 11 23 33
7. Emmeloord SC 2 10 4 1 5 10 15 20 3
8. Joure SC 3 9 3 3 3 9 23 21 3
9. Irnsum 2 10 2 3 5 9 18 32
10. MKV’29 2 12 2 2 8 8 17 32
11. VC Trynwalden 2 12 0 3 9 3 17 44
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
20-dec-2009 11:00 Annaparochie St. 2 – Joure SC 3 De Waaie / st. Annap.
20-dec-2009 11:00 Emmeloord SC 2 – Frisia 2 De Boskamp/ vv Emmeloord
20-dec-2009 11:00 Stiens 2 – Wolvega FC 3 Sportpark It Gryn
Periode 1
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Frisia 2 9 9 0 0 27 40 7
2. Stiens 2 8 6 1 1 19 19 9
3. Wolvega FC 3 8 5 1 2 16 20 18
4. Annaparochie St. 2 8 5 0 3 15 25 12
5. LSC 1890 3 9 5 0 4 15 24 17
6. Emmeloord SC 2 9 4 1 4 10 12 16 3
7. Joure SC 3 9 3 3 3 9 23 21 3
8. Irnsum 2 10 2 3 5 9 18 32
9. FVC 3 10 2 2 6 8 16 27
10. MKV’29 2 10 2 1 7 7 15 28
11. VC Trynwalden 2 10 0 2 8 2 13 38

Irnsum 3

13-12-09  Steenwijkerw. 3  Nieuweschoot 4  3 – 1

13-12-09  Heerenveen 6  Flamingo SC 2  2 – 0

13-12-09  Irnsum 3  Thor 2  3 – 2

13-12-09  Wispolia 2  Olyphia 3  0 – 2

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Steenwijkerw. 3 9 9 0 0 27 47 6
2. Akkrum 3 8 7 0 1 21 35 14
3. RKO 2 10 6 2 2 20 33 24
4. Nieuweschoot 4 10 5 0 5 15 31 22
5. Flamingo SC 2 9 4 1 4 13 23 31
6. Irnsum 3 10 4 0 6 12 22 26
7. Olyphia 3 9 3 2 4 11 21 30
8. Wispolia 2 9 3 0 6 9 16 21
9. Heerenveen 6 9 2 2 5 8 16 33
10. Thor 2 7 2 0 5 6 14 14
11. GAVC 3 8 0 1 7 1 12 49
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
20-dec-2009 10:00 Akkrum 3 – Flamingo SC 2 Sportcomplex “De Meine”/vv Akkrum
20-dec-2009 12:00 GAVC 3 – Thor 2 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
20-dec-2009 12:00 Steenwijkerw. 3 – Wispolia 2 Sportpark Steenwijkwold

Irnsum 4

13-12-09  Olyphia 5  Old Forward 3

13-12-09  Havelte 4  Mildam 2

13-12-09  Sport Vereent 3  Irnsum 4 3 – 1

13-12-09  DVSV 3  Oldeholtpade 4  5 – 1

13-12-09  Oldemarkt FC 4  Udiros 4  2 – 3

13-12-09  Boyl-OZC 3  Kuinre 3  1 – 5

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Mildam 2 10 8 1 1 25 42 17
2. Kuinre 3 11 8 1 2 25 42 17
3. DVSV 3 11 8 0 3 24 56 23
4. Havelte 4 10 6 3 1 21 40 23
5. Oldemarkt FC 4 9 5 1 3 16 35 24
6. Oldeholtpade 4 10 5 0 5 15 39 29
7. Udiros 4 9 4 1 4 13 26 30
8. Irnsum 4 11 4 1 6 13 22 26
9. Sport Vereent 3 9 4 0 5 12 20 24
10. Old Forward 3 8 0 2 6 2 10 36
11. Olyphia 5 9 0 2 7 2 13 47
12. Boyl-OZC 3 11 0 2 9 2 5 54
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
20-dec-2009 10:30 Oldemarkt FC 4 – Oldeholtpade 4 Gemeentelijk Sportpark Oldemarkt
20-dec-2009 10:00 Olyphia 5 – Sport Vereent 3 Sportpark Spokedam
20-dec-2009 10:00 Udiros 4 – Old Forward 3 Sportpark Nieuwehorne

Irnsum 4

13-12-09  Kuinre 2  Emmeloord SC 7  4 – 2

13-12-09  Boyl-OZC 4  Irnsum 5  6 – 2

13-12-09  Oldemarkt FC 5  VENO 4  14 – 0

13-12-09  Aengwirden 3  Blankenham 2  7 – 1

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Oldemarkt FC 5 9 9 0 0 27 75 8
2. Boyl-OZC 4 10 8 1 1 25 42 19
3. Mildam 3 8 7 1 0 22 34 12
4. Aengwirden 3 9 6 1 2 19 47 16
5. Kuinre 2 11 5 0 6 15 42 42
6. Scheerwolde 2 9 3 0 6 9 29 49
7. Blankenham 2 9 3 0 6 9 16 49
8. VENO 4 10 2 2 6 8 26 61
9. Emmeloord SC 7 9 1 3 5 6 33 40
10. Irnsum 5 9 2 0 7 6 25 32
11. Gorredijk 5 9 0 2 7 2 17 58
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
20-dec-2009 12:00 Emmeloord SC 7 – Blankenham 2 De Boskamp/ vv Emmeloord
20-dec-2009 10:00 Mildam 3 – Aengwirden 3 De Wissel
20-dec-2009 10:00 Oldemarkt FC 5 – Irnsum 5 Gemeentelijk Sportpark Oldemarkt

 

gf




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑