VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 8 december 2008 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1e, 2e, 3e, 4e en 5e

07-12-2008 ONB 1  Irnsum 1  4 – 0
07-12-2008  Harlingen 1  Oldeboorn 1  4 – 0
07-12-2008  DIO Oosterwolde 1  Stiens 1  7 – 0
07-12-2008  Warga 1  Geel Wit 1  1 – 0
07-12-2008  GAVC 1  SC Franeker 1  0 – 1

Stand_  

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. SC Franeker 1 10 6 1 3 19 18 11
2. Warga 1 11 5 4 2 19 25 17
3. Oerterp 1 11 6 1 4 19 24 24
4. GAVC 1 12 5 2 5 17 21 17
5. Geel Wit 1 10 5 1 4 16 17 21
6. DIO Oosterwolde 1 11 4 4 3 16 28 15
7. Stiens 1 11 4 3 4 15 19 24
8. Harlingen 1 12 4 3 5 15 25 24
9. Harkema Opeinde 1 10 4 2 4 14 28 26
10. ONB 1 11 3 2 6 11 18 24
11. Oldeboorn 1 11 3 2 6 11 19 31
12. Irnsum 1 10 2 3 5 9 15 23

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
14-dec-2008 14:00 Franeker SC 1 – ONB 1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
14-dec-2008 14:00 Geel Wit 1 – GAVC 1 Sportterrein Nes-Buren
14-dec-2008 14:00 Harkema Opeinde 1 – Warga 1 Sportpark De Bosk te Harkema
14-dec-2008 14:00 Irnsum 1 – Harlingen 1 Sportcomplex Irnsum
14-dec-2008 14:00 Oldeboorn 1 – DIO Oosterwolde 1 Sportcomplex Oldeboorn
14-dec-2008 14:00 Stiens 1 – Oerterp 1 Sportpark It Gryn

Mannen Zondag reserve 2, 2e klasse

07-12-2008 FC Wolvega 3  MKV’29 2  2 – 1
07-12-2008  SC Joure 3  St.Annaparochie 2  6 – 2
07-12-2008  Irnsum 2  Heerenveen 2  2 – 1
07-12-2008  Rood Geel 2  FVC 3  2 – 0
07-12-2008  Trynwalden 2  Leeuwarden 3  0 – 1

Stand_  

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. SC Joure 3 11 11 0 0 33 48 11
2. FC Wolvega 3 10 9 0 1 27 29 16
3. Irnsum 2 11 8 0 3 24 27 20 0 
4. Leeuwarden 3 12 7 1 4 22 25 23
5. St.Annaparochie 2 11 5 2 4 17 29 23
6. LAC Frisia 1883 2 11 5 1 5 16 31 25
7. MKV’29 2 11 4 3 4 15 13 18
8. FVC 3 10 3 3 4 12 24 23
9. Heerenveen 2 11 2 2 7 8 14 21
10. Rood Geel 2 11 1 4 6 7 11 24
11. Trynwalden 2 12 2 1 9 7 20 35
12. Geel Wit 2 11 0 1 10 1 10 42

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
14-dec-2008 11:30 Annaparochie St. 2 – Wolvega FC 3 De Waaie / st. Annap.
14-dec-2008 10:30 FVC 3 – Geel Wit 2 Sportpark de Hemrik/vvFVC
14-dec-2008 10:30 Frisia 2 – Trynwalden 2 De Magere Weide
14-dec-2008 10:30 Heerenveen 2 – Rood Geel 2 Sportpark Skoatterwâld
14-dec-2008 10:30 Leeuwarden 3 – Joure SC 3 Sportpark Cambuur
14-dec-2008 10:30 MKV’29 2 – Irnsum 2 Sportpark Nylan

Mannen Zondag reserve , 5e klasse G 

07-12-08 Jacob St. 2  Friesland 3  0 – 1
07-12-08  Irnsum 3  MKV’29 3  2 – 0

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Surhuisterveen 2 8 7 1 0 22 51 8
2. Robur 3 8 6 1 1 19 47 21  
3. Annaparochie St. 3 9 4 4 1 16 23 18  
4. Irnsum 3 9 5 1 3 16 17 22  
5. Friesland 3 10 5 1 4 16 31 37  
6. Houtigehage 2 8 4 1 3 13 23 22  
7. Amelandia 1 8 4 0 4 12 24 29  
8. Wilper Boys De 2 9 3 1 5 10 21 34  
9. Rood Geel 3 9 2 3 4 9 23 31  
10. MKV’29 3 11 1 1 9 4 15 32  
11. Jacob St. 2 9 0 2 7 2 6 27

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
14-dec-2008 11:00 Friesland 3 – Irnsum 3 Sportpark Nylan
14-dec-2008 10:00 Houtigehage 2 – Surhuisterveen 2 Sportpark Duinoord
14-dec-2008 12:00 MKV’29 3 – Annaparochie St. 3 Sportpark Nylan
14-dec-2008 11:00 Rood Geel 3 – Jacob St. 2 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
14-dec-2008 10:30 Wilper Boys De 2 – Amelandia 1 Sportpark De Wilper Boys

Mannen Zondag reserve , 6e klasse BD 

07-12-08 Oosterlittens 3  Frisia 7  3 – 0

1. Irnsum 4 10 8 1 1 25 22 13
2. Sparta’59 4 10 7 1 2 22 49 19  
3. Nicator 5 9 6 0 3 18 31 18  
4. Franeker SC 4 10 5 0 5 15 29 25  
5. Stiens 4 10 5 0 5 15 21 23  
6. Oosterlittens 3 12 4 2 6 14 29 29  
7. MKV’29 5 10 4 1 5 13 29 23  
8. Trynwalden 4 8 4 0 4 12 21 22  
9. Frisia 7 9 3 2 4 11 15 27  
10. CAB 3 10 3 1 6 10 18 34  
11. Dronrijp 4 10 2 3 5 9 22 30  
12. RES 4 10 2 1 7 7 20 43

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
14-dec-2008 10:00 Dronrijp 4 – Nicator 5 Schatzenburg
14-dec-2008 11:00 Franeker SC 4 – MKV’29 5 Sportpark Hertog van Saxenlaan
14-dec-2008 10:00 Frisia 7 – Stiens 4 De Magere Weide
14-dec-2008 10:00 Irnsum 4 – RES 4 Sportcomplex Irnsum
14-dec-2008 10:00 Sparta’59 4 – CAB 3 Sportcomplex Deinum
14-dec-2008 10:00 Trynwalden 4 – Oosterlittens 3 Sportpark Keatsjemuoilan

Mannen Zondag reserve , 6e klasse AJ 

07-12-08 Irnsum 5  Dronrijp 3  3 – 1

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Bergum 4 7 7 0 0 21 53 14
2. Nicator 3 8 7 0 1 21 43 12  
3. LSC 1890 5 7 6 0 1 18 37 11  
4. Irnsum 5 11 6 0 5 18 41 24  
5. Nieuweschoot 5 6 4 1 1 13 23 15  
6. MKV’29 4 8 4 1 3 13 24 29  
7. Rood Geel 4 8 4 0 4 12 35 35  
8. Warga 5 8 2 0 6 6 17 44  
9. Walden De 3 7 1 0 6 3 14 41  
10. Dronrijp 3 9 1 0 8 3 17 26  
11. Willemsoord 3 7 0 0 7 0 3 56

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
14-dec-2008 10:00 Bergum 4 – Walden De 3 Sportpark Koningsland/Bergum
14-dec-2008 13:00 Dronrijp 3 – Nicator 3 Schatzenburg
14-dec-2008 12:00 LSC 1890 5 – Willemsoord 3 Sportpark Leeuwarderweg
14-dec-2008 10:00 MKV’29 4 – Irnsum 5 Sportpark Nylan
14-dec-2008 10:00 Rood Geel 4 – Nieuweschoot 5 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑