VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 12 oktober 2009 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1e, 2e, 3e, 4e, en 5e

11-10-09  MKV’29 1  Rood Geel 1  3 – 1

11-10-09  Akkrum 1  Oldeboorn 1  1 – 1

11-10-09  Harlingen 1  Gorredijk 1  8 – 0

11-10-09  Aengwirden 1  Sport Vereent 1  5 – 2

11-10-09  Udiros 1  Irnsum 1 2 – 3

11-10-09  Oosterlittens 1  DTD 1  0 – 1

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Harlingen 1 6 4 1 1 13 18 4
2. Irnsum 1 6 4 1 1 13 14 10
3. Akkrum 1 6 3 2 1 11 13 9
4. DTD 1 6 3 1 2 10 9 6
5. Aengwirden 1 6 2 3 1 9 10 7
6. Oosterlittens 1 6 2 2 2 8 10 7
7. Rood Geel 1 6 2 2 2 8 10 11
8. Oldeboorn 1 6 2 2 2 8 8 10
9. Sport Vereent 1 6 2 1 3 7 9 12
10. MKV’29 1 6 2 0 4 6 13 15
11. Gorredijk 1 6 1 1 4 4 6 18
12. Udiros 1 6 1 0 5 3 4 15

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
18-okt-2009 14:00 DTD 1 – Udiros 1 Sportterrein DTD
18-okt-2009 14:00 Gorredijk 1 – Akkrum 1 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
18-okt-2009 14:00 Irnsum 1 – Sport Vereent 1 Sportcomplex ‘De Bining’
18-okt-2009 14:00 MKV’29 1 – Aengwirden 1 Sportpark Nylan
18-okt-2009 14:00 Oldeboorn 1 – Oosterlittens 1 Sportcomplex Oldeboorn
18-okt-2009 14:00 Rood Geel 1 – Harlingen 1 Sportpark Kalverdijkje

 

Irnsum 2

11-10-09  Emmeloord SC 2  FVC 3  3 – 1

11-10-09  Annaparochie St. 2  Joure SC 3  3 – 4

11-10-09  Wolvega FC 3  MKV’29 2  4 – 2

11-10-09  VC Trynwalden 2  Frisia 2  1 – 6

11-10-09  LSC 1890 3  Irnsum 2  6 – 0

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Frisia 2 5 5 0 0 15 28 4
2. Stiens 2 5 4 1 0 13 14 3
3. Wolvega FC 3 5 4 0 1 12 12 10
4. Annaparochie St. 2 6 4 0 2 12 22 11
5. LSC 1890 3 6 4 0 2 12 17 8
6. Emmeloord SC 2 6 3 0 3 9 9 13
7. Joure SC 3 5 1 2 2 5 12 17
8. Irnsum 2 5 1 0 4 3 7 19
9. MKV’29 2 6 1 0 5 3 8 17
10. FVC 3 6 1 0 5 3 9 21
11. VC Trynwalden 2 5 0 1 4 1 7 22

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
18-okt-2009 11:15 FVC 3 – MKV’29 2 Sportcomplex Wiarda
18-okt-2009 10:30 Frisia 2 – Stiens 2 De Magere Weide
18-okt-2009 11:00 Irnsum 2 – Emmeloord SC 2 Sportcomplex ‘De Bining’
18-okt-2009 11:00 Joure SC 3 – LSC 1890 3 Sportpark de Hege Simmerdyk
18-okt-2009 11:00 VC Trynwalden 2 – Wolvega FC 3 Sportpark Keatsjemuoilan

 

Irnsum 3

11-10-09  GAVC 3  Olyphia 3  3 – 3

11-10-09  Thor 2  RKO 2  1 – 2

11-10-09  Heerenveen 6  Akkrum 3  2 – 4

11-10-09  Steenwijkerw. 3  Irnsum 3  5 – 0

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Akkrum 3 6 6 0 0 18 30 8
2. RKO 2 6 4 1 1 13 16 16
3. Steenwijkerw. 3 3 3 0 0 9 18 1
4. Irnsum 3 5 3 0 2 9 14 12
5. Wispolia 2 5 2 0 3 6 14 10
6. Flamingo SC 2 3 1 1 1 4 8 15
7. Olyphia 3 4 1 1 2 4 11 13
8. Thor 2 3 1 0 2 3 6 3
9. Nieuweschoot 4 4 1 0 3 3 8 13
10. GAVC 3 5 0 1 4 1 6 27
11. Heerenveen 6 4 0 0 4 0 4 17
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
18-okt-2009 10:00 Akkrum 3 – Steenwijkerw. 3 Sportcomplex “De Meine”/vv Akkrum
18-okt-2009 10:00 Olyphia 3 – Nieuweschoot 4 Sportpark Spokedam
18-okt-2009 12:00 RKO 2 – GAVC 3 Sportpark De Treffer
18-okt-2009 10:00 Thor 2 – Flamingo SC 2 De Kobunder
18-okt-2009 10:00 Wispolia 2 – Heerenveen 6 Sportveld De Puster
25-okt-2009 11:00 Nieuweschoot 4 – Wispolia 2 Sportcomplex De Greiden
25-okt-2009 12:00 Steenwijkerw. 3 – Heerenveen 6 Sportpark Steenwijkwold
25-okt-2009 10:00 Thor 2 – Irnsum 3 De Kobunder

Irnsum 4

11-10-09  Irnsum 4  Old Forward 3  3 – 0

11-10-09  Kuinre 3  Udiros 4  5 – 2

11-10-09  Oldeholtpade 4  Sport Vereent 3  3 – 2

11-10-09  Mildam 2  Olyphia 5  4 – 0

11-10-09  DVSV 3  Oldemarkt FC 4  1 – 3

11-10-09  Havelte 4  Boyl-OZC 3  6 – 0

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Kuinre 3 6 5 1 0 16 27 5
2. Havelte 4 5 4 1 0 13 21 8
3. Mildam 2 6 4 1 1 13 25 10
4. Irnsum 4 5 4 0 1 12 14 7
5. Oldeholtpade 4 6 3 0 3 9 26 17
6. DVSV 3 6 3 0 3 9 25 17
7. Oldemarkt FC 4 5 2 1 2 7 12 12
8. Udiros 4 3 2 0 1 6 12 11
9. Sport Vereent 3 6 2 0 4 6 10 18
10. Old Forward 3 5 0 1 4 1 5 24
11. Olyphia 5 6 0 1 5 1 10 32
12. Boyl-OZC 3 5 0 0 5 0 0 26
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
18-okt-2009 10:30 Boyl-OZC 3 – Sport Vereent 3 Sportpark Boyl
18-okt-2009 10:30 Kuinre 3 – Oldeholtpade 4 Havendijk
18-okt-2009 10:00 Old Forward 3 – Mildam 2 Sportpark De Kievitsvelden
18-okt-2009 10:30 Oldemarkt FC 4 – Havelte 4 Gemeentelijk Sportpark Oldemarkt
18-okt-2009 10:00 Olyphia 5 – DVSV 3 Sportpark Spokedam
18-okt-2009 10:00 Udiros 4 – Irnsum 4 Sportpark Nieuwehorne
25-okt-2009 10:00 Havelte 4 – Irnsum 4 Sportpark Meerkamp
25-okt-2009 10:00 Udiros 4 – Old Forward 3 Sportpark Nieuwehorne

Irnsum 5

11-10-09  Kuinre 2  Scheerwolde 2  8 – 3

11-10-09  Irnsum 5  Aengwirden 3  0 – 4

11-10-09  Emmeloord SC 7  Mildam 3  3 – 4

11-10-09  Boyl-OZC 4  Oldemarkt FC 5  0 – 5

11-10-09  Blankenham 2  Gorredijk 5  6 – 2

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Oldemarkt FC 5 5 5 0 0 15 47 5
2. Mildam 3 4 4 0 0 12 18 8
3. Boyl-OZC 4 5 4 0 1 12 20 12
4. Aengwirden 3 4 3 0 1 9 18 8
5. Irnsum 5 5 2 0 3 6 21 16
6. Kuinre 2 6 2 0 4 6 19 31
7. Blankenham 2 6 2 0 4 6 14 36
8. VENO 4 4 1 1 2 4 9 20
9. Emmeloord SC 7 4 1 0 3 3 19 21
10. Scheerwolde 2 4 1 0 3 3 13 22
11. Gorredijk 5 5 0 1 4 1 10 29
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
18-okt-2009 10:00 Gorredijk 5 – Emmeloord SC 7 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
18-okt-2009 10:00 Mildam 3 – Boyl-OZC 4 De Wissel
18-okt-2009 10:00 Oldemarkt FC 5 – Kuinre 2 Gemeentelijk Sportpark Oldemarkt
18-okt-2009 10:00 Scheerwolde 2 – Aengwirden 3 Sportpark v.v. Scheerwolde
18-okt-2009 10:00 VENO 4 – Blankenham 2 Sportpark “de Benten”
25-okt-2009 10:00 Boyl-OZC 4 – Emmeloord SC 7 Sportterrein Zorgvlied
25-okt-2009 10:00 Mildam 3 – Irnsum 5 De Wissel
25-okt-2009 10:00 Scheerwolde 2 – VENO 4 Sportpark v.v. Scheerwolde

 





Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑