VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 2 november 2009 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1e, 2e, 3e, 4e, en 5e

01-11-09  Udiros 1  Oldeboorn 1  2 – 1

 

01-11-09  Aengwirden 1  Irnsum 1  1 – 2

01-11-09  Akkrum 1  Rood Geel 1  4 – 0

01-11-09  Sport Vereent 1  DTD 1  1 – 3

01-11-09  Harlingen 1  MKV’29 1  4 – 2

01-11-09  Oosterlittens 1  Gorredijk 1  5 – 0

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Harlingen 1 8 6 1 1 19 24 7
2. Irnsum 1 8 6 1 1 19 17 11
3. DTD 1 8 5 1 2 16 14 8
4. Akkrum 1 8 4 3 1 15 19 11
5. Oosterlittens 1 8 4 2 2 14 18 8
6. Aengwirden 1 8 3 3 2 12 15 10
7. Oldeboorn 1 8 2 2 4 8 10 15
8. Rood Geel 1 8 2 2 4 8 11 17
9. Sport Vereent 1 8 2 1 5 7 10 16
10. MKV’29 1 8 2 0 6 6 16 23
11. Udiros 1 8 2 0 6 6 7 18
12. Gorredijk 1 8 1 2 5 5 8 25

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
08-nov-2009 14:00 DTD 1 – Irnsum 1 Sportterrein DTD
08-nov-2009 14:00 Gorredijk 1 – Udiros 1 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
08-nov-2009 14:00 Harlingen 1 – Aengwirden 1 Balkland
08-nov-2009 14:00 MKV’29 1 – Akkrum 1 Sportpark Nylan
08-nov-2009 14:00 Oldeboorn 1 – Sport Vereent 1 Sportcomplex Oldeboorn
08-nov-2009 14:00 Rood Geel 1 – Oosterlittens 1 Sportpark Kalverdijkje
15-nov-2009 14:00 Akkrum 1 – Harlingen 1 Sportcomplex “De Meine”/vv Akkrum
15-nov-2009 14:00 DTD 1 – Aengwirden 1 Sportterrein DTD
15-nov-2009 14:00 Irnsum 1 – Oldeboorn 1 Sportcomplex ‘De Bining’
15-nov-2009 14:00 Oosterlittens 1 – MKV’29 1 Sportterrein Oosterlittens
15-nov-2009 14:00 Sport Vereent 1 – Gorredijk 1 “Lunia” te Oldeberkoop
15-nov-2009 14:00 Udiros 1 – Rood Geel 1 Sportpark Nieuwehorne

 

Irnsum 2

01-11-09  Wolvega FC 3  FVC 3  0 – 3

01-11-09  Annaparochie St. 2  Frisia 2  1 – 2

01-11-09  Stiens 2  VC Trynwalden 2  3 – 1

01-11-09  MKV’29 2  Irnsum 2  1 – 1

01-11-09  Emmeloord SC 2  Joure SC 3  2 – 0

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Frisia 2 7 7 0 0 21 34 5
2. Stiens 2 7 5 1 1 16 17 8
3. Wolvega FC 3 7 5 0 2 15 16 14
4. Annaparochie St. 2 7 4 0 3 12 23 13
5. LSC 1890 3 7 4 0 3 12 19 11
6. Emmeloord SC 2 8 4 0 4 12 11 15
7. Joure SC 3 7 2 2 3 8 15 21
8. Irnsum 2 7 2 1 4 7 10 20
9. MKV’29 2 8 2 1 5 7 14 21
10. FVC 3 8 2 0 6 6 15 26
11. VC Trynwalden 2 7 0 1 6 1 9 29

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
08-nov-2009 10:30 Frisia 2 – LSC 1890 3 De Magere Weide
08-nov-2009 11:00 Irnsum 2 – FVC 3 Sportcomplex ‘De Bining’
08-nov-2009 11:00 Joure SC 3 – MKV’29 2 Sportpark de Hege Simmerdyk
08-nov-2009 11:00 Stiens 2 – Wolvega FC 3 Sportpark It Gryn
08-nov-2009 11:00 VC Trynwalden 2 – Annaparochie St. 2 Sportpark Keatsjemuoilan
15-nov-2009 11:00 Annaparochie St. 2 – Stiens 2 De Waaie / st. Annap.
15-nov-2009 11:00 Emmeloord SC 2 – Frisia 2 De Boskamp/ vv Emmeloord
15-nov-2009 11:15 FVC 3 – Joure SC 3 Sportcomplex Wiarda
15-nov-2009 11:00 Irnsum 2 – Wolvega FC 3 Sportcomplex ‘De Bining’
15-nov-2009 12:30 LSC 1890 3 – VC Trynwalden 2 Sportpark Leeuwarderweg

 

Irnsum 3

01-11-09  Heerenveen 6  Olyphia 3  3 – 3

01-11-09  Nieuweschoot 4  RKO 2  1 – 2

01-11-09  Flamingo SC 2  Irnsum 3  2 – 1

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. RKO 2 8 6 1 1 19 27 17
2. Akkrum 3 7 6 0 1 18 30 11
3. Steenwijkerw. 3 5 5 0 0 15 29 1
4. Flamingo SC 2 6 3 1 2 10 15 22
5. Nieuweschoot 4 7 3 0 4 9 19 16
6. Irnsum 3 7 3 0 4 9 16 18
7. Olyphia 3 7 2 2 3 8 19 22
8. Thor 2 5 2 0 3 6 12 7
9. Wispolia 2 7 2 0 5 6 15 19
10. Heerenveen 6 7 1 1 5 4 10 29
11. GAVC 3 6 0 1 5 1 6 36

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
08-nov-2009 12:00 Akkrum 3 – Irnsum 3 Sportcomplex “De Meine”/vv Akkrum
08-nov-2009 12:00 GAVC 3 – Flamingo SC 2 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
08-nov-2009 10:00 Olyphia 3 – Steenwijkerw. 3 Sportpark Spokedam
08-nov-2009 12:00 RKO 2 – Heerenveen 6 Sportpark De Treffer
08-nov-2009 10:00 Thor 2 – Nieuweschoot 4 De Kobunder
15-nov-2009 10:00 Akkrum 3 – Flamingo SC 2 Sportcomplex “De Meine”/vv Akkrum
15-nov-2009 10:00 Heerenveen 6 – Thor 2 Sportpark Skoatterwâld
15-nov-2009 10:30 Irnsum 3 – Wispolia 2 Sportcomplex ‘De Bining’
15-nov-2009 11:00 Nieuweschoot 4 – GAVC 3 Sportcomplex De Greiden
15-nov-2009 12:00 Steenwijkerw. 3 – RKO 2 Sportpark Steenwijkwold

 

Irnsum 4

01-11-09  DVSV 3  Old Forward 3  6 – 1

01-11-09  Sport Vereent 3  Oldemarkt FC 4  3 – 4

01-11-09  Irnsum 4  Kuinre 3  1 – 2

01-11-09  Mildam 2  Udiros 4  3 – 2

01-11-09  Oldeholtpade 4  Boyl-OZC 3  8 – 0

01-11-09  Havelte 4  Olyphia 5  7 – 2

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Kuinre 3 8 7 1 0 22 34 7
2. Mildam 2 8 6 1 1 19 33 15
3. Havelte 4 8 5 2 1 17 34 19
4. DVSV 3 8 5 0 3 15 39 19
5. Oldemarkt FC 4 7 4 1 2 13 23 19
6. Irnsum 4 8 4 1 3 13 19 14
7. Oldeholtpade 4 8 4 0 4 12 35 22
8. Udiros 4 5 3 0 2 9 17 16
9. Sport Vereent 3 8 3 0 5 9 17 23
10. Old Forward 3 7 0 1 6 1 9 35
11. Olyphia 5 8 0 1 7 1 13 47
12. Boyl-OZC 3 7 0 0 7 0 1 38

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
08-nov-2009 10:00 Irnsum 4 – Oldeholtpade 4 Sportcomplex ‘De Bining’
08-nov-2009 10:30 Kuinre 3 – Mildam 2 Havendijk
08-nov-2009 10:00 Old Forward 3 – Havelte 4 Sportpark De Kievitsvelden
08-nov-2009 10:30 Oldemarkt FC 4 – Boyl-OZC 3 Gemeentelijk Sportpark Oldemarkt
08-nov-2009 10:00 Olyphia 5 – Sport Vereent 3 Sportpark Spokedam
08-nov-2009 10:00 Udiros 4 – DVSV 3 Sportpark Nieuwehorne
15-nov-2009 10:30 Boyl-OZC 3 – Olyphia 5 Sportpark Boyl
15-nov-2009 10:00 DVSV 3 – Kuinre 3 Sportpark DVSV
15-nov-2009 10:00 Havelte 4 – Udiros 4 Sportpark Meerkamp
15-nov-2009 10:30 Mildam 2 – Irnsum 4 De Wissel
15-nov-2009 10:30 Oldemarkt FC 4 – Oldeholtpade 4 Gemeentelijk Sportpark Oldemarkt
15-nov-2009 10:00 Sport Vereent 3 – Old Forward 3 “Lunia” te Oldeberkoop

 

Irnsum 5

01-11-09  Emmeloord SC 7  VENO 4  6 – 6

01-11-09  Boyl-OZC 4  Gorredijk 5  4 – 3

01-11-09  Kuinre 2  Mildam 3  3 – 6

01-11-09  Aengwirden 3  Oldemarkt FC 5  0 – 1


 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Oldemarkt FC 5 7 7 0 0 21 51 7
2. Mildam 3 7 6 1 0 19 29 11
3. Boyl-OZC 4 8 6 1 1 19 29 17
4. Aengwirden 3 6 4 0 2 12 22 10
5. VENO 4 7 2 2 3 8 24 34
6. Irnsum 5 6 2 0 4 6 21 21
7. Scheerwolde 2 6 2 0 4 6 22 29
8. Blankenham 2 7 2 0 5 6 14 42
9. Kuinre 2 8 2 0 6 6 24 40
10. Emmeloord SC 7 7 1 2 4 5 28 33
11. Gorredijk 5 7 0 2 5 2 14 34

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
08-nov-2009 10:30 Blankenham 2 – Irnsum 5 Sportpark Blankenham
08-nov-2009 10:00 Gorredijk 5 – Kuinre 2 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
08-nov-2009 12:00 Mildam 3 – Aengwirden 3 De Wissel
08-nov-2009 10:00 Oldemarkt FC 5 – Scheerwolde 2 Gemeentelijk Sportpark Oldemarkt
08-nov-2009 10:00 VENO 4 – Boyl-OZC 4 Sportpark “de Benten”
15-nov-2009 12:15 Aengwirden 3 – Gorredijk 5 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
15-nov-2009 12:15 Emmeloord SC 7 – Blankenham 2 De Boskamp/ vv Emmeloord
15-nov-2009 10:30 Kuinre 2 – VENO 4 Havendijk
15-nov-2009 10:00 Oldemarkt FC 5 – Irnsum 5 Gemeentelijk Sportpark Oldemarkt
15-nov-2009 10:00 Scheerwolde 2 – Mildam 3 Sportpark v.v. Scheerwolde

 

 

 

 





Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑