VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 9 november 2009 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1e, 2e, 3e, 4e, en 5e

08-11-09  Rood Geel 1  Oosterlittens 1  2 – 2

08-11-09  Gorredijk 1  Udiros 1  0 – 2

08-11-09  Oldeboorn 1  Sport Vereent 1  3 – 0

08-11-09  MKV’29 1  Akkrum 1  4 – 0

08-11-09  Harlingen 1  Aengwirden 1  8 – 3

08-11-09  DTD 1  Irnsum 1  0 – 1

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Harlingen 1 9 7 1 1 22 32 10
2. Irnsum 1 9 7 1 1 22 18 11
3. DTD 1 9 5 1 3 16 14 9
4. Oosterlittens 1 9 4 3 2 15 20 10
5. Akkrum 1 9 4 3 2 15 19 15
6. Aengwirden 1 9 3 3 3 12 18 18
7. Oldeboorn 1 9 3 2 4 11 13 15
8. MKV’29 1 9 3 0 6 9 20 23
9. Rood Geel 1 9 2 3 4 9 13 19
10. Udiros 1 9 3 0 6 9 9 18
11. Sport Vereent 1 9 2 1 6 7 10 19
12. Gorredijk 1 9 1 2 6 5 8 27

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
15-nov-2009 14:00 Akkrum 1 – Harlingen 1 Sportcomplex “De Meine”/vv Akkrum
15-nov-2009 14:00 DTD 1 – Aengwirden 1 Sportterrein DTD
15-nov-2009 14:00 Irnsum 1 – Oldeboorn 1 Sportcomplex ‘De Bining’
15-nov-2009 14:00 Oosterlittens 1 – MKV’29 1 Sportterrein Oosterlittens
15-nov-2009 14:00 Sport Vereent 1 – Gorredijk 1 “Lunia” te Oldeberkoop
15-nov-2009 14:00 Udiros 1 – Rood Geel 1 Sportpark Nieuwehorne

 

Irnsum 2

08-11-09  Irnsum 2 FVC 3  1 – 1

08-11-09  Stiens 2  Wolvega FC 3  – 0

8-11-09  Frisia 2  LSC 1890 3  4 – 1

08-11-09  Joure SC 3  MKV’29 2  5 – 0

08-11-09  VC Trynwalden 2  Annaparochie St. 2  1 – 4

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Frisia 2 8 8 0 0 24 38 6
2. Stiens 2 7 5 1 1 16 17 8
3. Wolvega FC 3 7 5 0 2 15 16 14
4. Annaparochie St. 2 8 5 0 3 15 27 14
5. LSC 1890 3 8 4 0 4 12 20 15
6. Joure SC 3 8 3 2 3 11 20 21
7. Emmeloord SC 2 8 4 0 4 9 11 15 3
8. Irnsum 2 8 2 2 4 8 11 21
9. FVC 3 9 2 1 6 7 16 27
10. MKV’29 2 9 2 1 6 7 14 26
11. VC Trynwalden 2 8 0 1 7 1 10 33

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
15-nov-2009 11:00 Annaparochie St. 2 – Stiens 2 De Waaie / st. Annap.
15-nov-2009 11:00 Emmeloord SC 2 – Frisia 2 De Boskamp/ vv Emmeloord
15-nov-2009 11:15 FVC 3 – Joure SC 3 Sportcomplex Wiarda
15-nov-2009 11:00 Irnsum 2 – Wolvega FC 3 Sportcomplex ‘De Bining’
15-nov-2009 12:30 LSC 1890 3 – VC Trynwalden 2 Sportpark Leeuwarderweg

 

 

Irnsum 3

08-11-09  GAVC 3  Flamingo SC 2  3 – 6

08-11-09  Olyphia 3  Steenwijkerw. 3  0 – 8

08-11-09  Akkrum 3  Irnsum 3 5 – 3

08-11-09  Thor 2  Nieuweschoot 4  0 – 4

08-11-09  RKO 2  Heerenveen 6  4 – 4

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Akkrum 3 8 7 0 1 21 35 14
2. RKO 2 9 6 2 1 20 31 21
3. Steenwijkerw. 3 6 6 0 0 18 37 1
4. Flamingo SC 2 7 4 1 2 13 21 25
5. Nieuweschoot 4 8 4 0 4 12 23 16
6. Irnsum 3 8 3 0 5 9 19 23
7. Olyphia 3 8 2 2 4 8 19 30
8. Thor 2 6 2 0 4 6 12 11
9. Wispolia 2 7 2 0 5 6 15 19
10. Heerenveen 6 8 1 2 5 5 14 33
11. GAVC 3 7 0 1 6 1 9 42

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
15-nov-2009 10:00 Akkrum 3 – Flamingo SC 2 Sportcomplex “De Meine”/vv Akkrum
15-nov-2009 10:00 Heerenveen 6 – Thor 2 Sportpark Skoatterwâld
15-nov-2009 10:30 Irnsum 3 – Wispolia 2 Sportcomplex ‘De Bining’
15-nov-2009 11:00 Nieuweschoot 4 – GAVC 3 Sportcomplex De Greiden
15-nov-2009 12:00 Steenwijkerw. 3 – RKO 2 Sportpark Steenwijkwold
22-nov-2009 11:00 Flamingo SC 2 – Steenwijkerw. 3 Sportpark Kalverdijkje – SC Flamingo
22-nov-2009 10:00 Olyphia 3 – Thor 2 Sportpark Spokedam

 

 

Irnsum 4

08-11-09  Oldemarkt FC 4  Boyl-OZC 3  10 – 2

08-11-09  Udiros 4  DVSV 3  2 – 6

08-11-09  Irnsum 4  Oldeholtpade 4  2 – 3

08-11-09  Olyphia 5  Sport Vereent 3

08-11-09  Old Forward 3  Havelte 4  1 – 1

08-11-09  Kuinre 3  Mildam 2  2 – 3

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Kuinre 3 9 7 1 1 22 36 10
2. Mildam 2 9 7 1 1 22 36 17
3. DVSV 3 9 6 0 3 18 45 21
4. Havelte 4 9 5 3 1 18 35 20
5. Oldemarkt FC 4 8 5 1 2 16 33 21
6. Oldeholtpade 4 9 5 0 4 15 38 24
7. Irnsum 4 9 4 1 4 13 21 17
8. Udiros 4 6 3 0 3 9 19 22
9. Sport Vereent 3 8 3 0 5 9 17 23
10. Old Forward 3 8 0 2 6 2 10 36
11. Olyphia 5 8 0 1 7 1 13 47
12. Boyl-OZC 3 8 0 0 8 0 3 48

Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
15-nov-2009 10:30 Boyl-OZC 3 – Olyphia 5 Sportpark Boyl
15-nov-2009 10:00 DVSV 3 – Kuinre 3 Sportpark DVSV
15-nov-2009 10:00 Havelte 4 – Udiros 4 Sportpark Meerkamp
15-nov-2009 10:30 Mildam 2 – Irnsum 4 De Wissel
15-nov-2009 10:30 Oldemarkt FC 4 – Oldeholtpade 4 Gemeentelijk Sportpark Oldemarkt
15-nov-2009 10:00 Sport Vereent 3 – Old Forward 3 “Lunia” te Oldeberkoop
22-nov-2009 10:30 Boyl-OZC 3 – Udiros 4 Sportpark Boyl

 

Irnsum 5

08-11-09  Blankenham 2 Irnsum 5 1 – 0

08-11-09  Gorredijk 5  Kuinre 2  1 – 9

08-11-09  Oldemarkt FC 5  Scheerwolde 2  10 – 1

08-11-09  VENO 4  Boyl-OZC 4  0 – 7

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Oldemarkt FC 5 8 8 0 0 24 61 8
2. Boyl-OZC 4 9 7 1 1 22 36 17
3. Mildam 3 7 6 1 0 19 29 11
4. Aengwirden 3 6 4 0 2 12 22 10
5. Blankenham 2 8 3 0 5 9 15 42
6. Kuinre 2 9 3 0 6 9 33 41
7. VENO 4 8 2 2 4 8 24 41
8. Irnsum 5 7 2 0 5 6 21 22
9. Scheerwolde 2 7 2 0 5 6 23 39
10. Emmeloord SC 7 7 1 2 4 5 28 33
11. Gorredijk 5 8 0 2 6 2 15 43
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
15-nov-2009 12:15 Aengwirden 3 – Gorredijk 5 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
15-nov-2009 12:15 Emmeloord SC 7 – Blankenham 2 De Boskamp/ vv Emmeloord
15-nov-2009 10:30 Kuinre 2 – VENO 4 Havendijk
15-nov-2009 10:00 Oldemarkt FC 5 – Irnsum 5 Gemeentelijk Sportpark Oldemarkt
15-nov-2009 10:00 Scheerwolde 2 – Mildam 3 Sportpark v.v. Scheerwolde
22-nov-2009 12:15 Aengwirden 3 – Emmeloord SC 7 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
22-nov-2009 10:30 Irnsum 5 – Scheerwolde 2 Sportcomplex ‘De Bining’




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑