VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 16 april 2007 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1e, 2e, 3e en Da 1

15-04-07 Dronrijp 1  Robur 1  1 – 2
15-04-07  Irnsum 1  Black Boys 1  2 – 1
15-04-07  Nicator 1  GAVC 1  0 – 2
15-04-07  Lemmer 1  Renado 1  0 – 0
15-04-07  CAB 1  Oosterlittens 1  5 – 0

Stand   

# Elftal G W GL V P DPV DPT
1. Irnsum 1 20 15 1 4 46 48 20
2. GAVC 1 20 14 2 4 44 58 25  
3. Friesland 1 19 12 3 4 39 42 21  
4. DTD 1 19 10 1 8 31 30 35  
5. Lemmer 1 20 9 4 7 31 48 41  
6. CAB 1 20 8 3 9 27 44 41  
7. Renado 1 20 7 5 8 26 16 28  
8. Oosterlittens 1 20 6 5 9 23 27 33  
9. Nicator 1 20 5 7 8 22 40 44  
10. Robur 1 20 5 4 11 19 26 42  
11. Black Boys 1 20 4 3 13 15 29 56  
12. Dronrijp 1 20 3 4 13 13 23 45  
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Irnsum 1 5 4 1 0 13 11 5
2. GAVC 1 5 4 0 1 12 12 4  
3. Renado 1 5 2 3 0 9 4 1  
4. CAB 1 5 2 2 1 8 12 6  
5. Friesland 1 4 2 1 1 7 12 4  
6. DTD 1 4 2 0 2 6 6 6  
7. Robur 1 5 1 3 1 6 5 7  
8. Nicator 1 5 1 1 3 4 6 10  
9. Lemmer vv 1 5 1 1 3 4 6 11  
10. Dronrijp 1 5 1 1 3 4 6 12  
11. Black Boys 1 5 1 1 3 4 5 11  
12. Oosterlittens 1 5 0 2 3 2 3 11

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
22-Apr-2007 14:00 Black Boys 1 – Dronrijp 1 Sportpark Noorderhoek/vv Black Boys
22-Apr-2007 14:00 CAB 1 – Robur 1 Sportcomplex het Bolwerk
22-Apr-2007 14:00 DTD 1 – Nicator 1 Sportterrein DTD
22-Apr-2007 14:00 GAVC 1 – Irnsum 1 Sportcomplex Nesserdijk
22-Apr-2007 14:00 Oosterlittens 1 – Lemmer 1 Sportterrein Oosterlittens
22-Apr-2007 14:00 Renado 1 – Friesland 1 Sportvelden Renado
29-Apr-2007 14:00 Dronrijp 1 – GAVC 1 Schatzenburg
29-Apr-2007 14:00 Friesland 1 – Oosterlittens 1 Sportpark Nylan
29-Apr-2007 14:00 Irnsum 1 – DTD 1 Sportcomplex Irnsum
29-Apr-2007 14:00 Lemmer 1 – CAB 1 Sportpark Lemstervaart
29-Apr-2007 14:00 Nicator 1 – Renado 1 Sportpark Kalverdijkje Nicator
29-Apr-2007 14:00 Robur 1 – Black Boys 1 Sportcomplex Vierkantsdijk

Abonnementsuitslagen

15-04-07 Trynwalden 2  FVC 2  1 – 3
15-04-07  Irnsum 2  DIO Oosterwolde 3  2 – 4
15-04-07  Frisia 2  Sneek 3  3 – 2
15-04-07  Geel Wit 2  Rood Geel 2  2 – 1

Stand  

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. DIO Oosterwolde 3 18 16 1 1 49 58 14
2. Franeker SC 2 17 10 2 5 32 43 29  
3. Trynwalden 2 18 9 1 8 28 39 31  
4. Geel Wit 2 18 8 3 7 26 41 33
5. FVC 2 18 8 2 8 26 42 34  
6. Irnsum 2 18 7 4 7 25 40 43  
7. Frisia 2 18 8 2 8 25 38 44
8. Friesland 2 18 7 2 9 23 34 69  
9. Sneek 3 19 6 2 11 20 40 48  
10. Rood Geel 2 19 4 4 11 16 32 45  
11. Jubbega 2 17 3 3 11 12 29 46  

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
22-Apr-2007 10:30 DIO Oosterwolde 3 – Jubbega 2 Sportpark Oostenburg
22-Apr-2007 10:30 FVC 2 – Frisia 2 Sportpark de Hemrik/vvFVC
22-Apr-2007 11:00 Friesland 2 – Irnsum 2 Sportpark Nylan
22-Apr-2007 10:30 Sneek 3 – Geel Wit 2 Sportpark v.v. Sneek
22-Apr-2007 10:00 Trynwalden 2 – Franeker SC 2 Sportpark Keatsjemuoilan
29-Apr-2007 11:00 Franeker SC 2 – DIO Oosterwolde 3 Sportpark Hertog van Saxenlaan
29-Apr-2007 10:30 Frisia 2 – Trynwalden 2 De Magere Weide
29-Apr-2007 15:00 Geel Wit 2 – FVC 2 Sportterrein Nes-Buren
29-Apr-2007 11:00 Irnsum 2 – Rood Geel 2 Sportcomplex Irnsum
29-Apr-2007 10:00 Jubbega 2 – Friesland 2 ’t Heidefjild

Abonnementsuitslagen

15-04-07 Aengwirden 2  FFS 2  2 – 0
15-04-07  Thor 2  Blesse De 3  1 – 6
15-04-07  Sport Vereent 2  Langezwaag 2  0 – 3
15-04-07  Mildam 2  Irnsum 3  9 – 0

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Blesse De 3 17 13 2 2 41 64 26
2. Langezwaag 2 17 13 2 2 41 56 21  
3. Aengwirden 2 17 10 5 2 35 44 21  
4. Mildam 2 18 9 6 3 33 50 31  
5. FFS 2 17 8 3 6 27 52 43  
6. Thor 2 17 5 3 9 18 36 40  
7. Sport Vereent 2 15 4 4 7 16 31 38  
8. Gorredijk 6 16 5 0 11 15 19 58  
9. Read Swart 3 17 4 2 11 14 31 52  
10. SCS 2 14 3 1 10 10 29 40  
11. Irnsum 3 17 3 0 14 9 22 64

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
18-Apr-2007 18:30 Aengwirden 2 – Thor 2 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
22-Apr-2007 12:00 FFS 2 – Thor 2 Sportpark Vegelinsoord
22-Apr-2007 10:00 Gorredijk 6 – Blesse De 3 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
22-Apr-2007 12:30 Irnsum 3 – Read Swart 3 Sportcomplex Irnsum
22-Apr-2007 10:00 Langezwaag 2 – Mildam 2 ‘T Paradijske
22-Apr-2007 10:00 Sport Vereent 2 – SCS 2 "Lunia" te Oldeberkoop
26-Apr-2007 19:00 Irnsum 3 – SCS 2 Sportcomplex Irnsum
29-Apr-2007 12:00 FFS 2 – SCS 2 Sportpark Vegelinsoord
29-Apr-2007 10:00 Gorredijk 6 – Aengwirden 2 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
29-Apr-2007 10:00 Thor 2 – Sport Vereent 2 De Kobunder
06-May-2007 10:30 SCS 2 – Read Swart 3 vv SCS a.d Sportlaan
06-May-2007 10:00 Sport Vereent 2 – Blesse De 3 "Lunia" te Oldeberkoop
13-May-2007 12:00 Aengwirden 2 – Irnsum 3 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
13-May-2007 10:00 Gorredijk 6 – FFS 2 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
13-May-2007 12:00 Mildam 2 – Sport Vereent 2 De Wissel
13-May-2007 11:00 Read Swart 3 – Langezwaag 2 Sportpark de Jister
13-May-2007 10:30 SCS 2 – Blesse De 3 vv SCS a.d Sportlaan
20-May-2007 10:00 Langezwaag 2 – Sport Vereent 2 ‘T Paradijske

Abonnementsuitslagen

14-04-07 Sleat DA1  DVBolsward DA3  0 – 5
14-04-07  Oosterlittens DA1  Warga DA1  2 – 0
SPACER 9PX.

 14-04-07          GAVCOldeboorn DA1            Irnsum DA1                      0 – 3

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Irnsum DA1 16 13 1 2 40 76 27
2. GAVCOldeboorn DA1 15 11 1 2 34 64 23  
3. Mulier DA1 14 10 0 4 30 74 27  
4. ONS Sneek DA3 13 8 2 3 26 33 17  
5. DVBolsward DA3 15 6 3 6 21 39 34  
6. Franeker SC DA1 13 6 2 5 20 52 30  
7. Oosterlittens DA1 14 4 5 5 17 18 22  
8. Warga DA1 15 3 2 10 11 20 57  
9. OudegaHJSC DA1 14 1 0 13 3 22 80  
10. Sleat DA1 12 0 0 12 0 7 88

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
18-Apr-2007 19:00 Oosterlittens DA1 – Mulier DA1 Sportterrein Oosterlittens
21-Apr-2007 13:00 DVBolsward DA3 – Franeker SC DA1 Sportcomplex het Bolwerk
21-Apr-2007 11:00 Mulier DA1 – Sleat DA1 Sportcomplex It Fliet
21-Apr-2007 12:30 ONS Sneek DA3 – GAVCOldeboorn DA1 Gemeentelijk Zuidersportpark
21-Apr-2007 13:30 Oosterlittens DA1 – Irnsum DA1 Sportterrein Oosterlittens
21-Apr-2007 14:00 Warga DA1 – OudegaHJSC DA1 Sportvelden Warga
24-Apr-2007 19:00 Sleat DA1 – Franeker SC DA1 Sportcomplex ’t Krudfjild
28-Apr-2007 13:00 DVBolsward DA3 – Mulier DA1 Sportcomplex het Bolwerk
28-Apr-2007 12:15 Franeker SC DA1 – Oosterlittens DA1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
28-Apr-2007 12:30 ONS Sneek DA3 – Warga DA1 Gemeentelijk Zuidersportpark
28-Apr-2007 11:15 Sleat DA1 – OudegaHJSC DA1 Sportcomplex ’t Krudfjild
03-May-2007 19:00 GAVCOldeboorn DA1 – Sleat DA1 Sportcomplex Oldeboorn
05-May-2007 12:30 ONS Sneek DA3 – Sleat DA1 Gemeentelijk Zuidersportpark
05-May-2007 12:45 OudegaHJSC DA1 – GAVCOldeboorn DA1 Sportvelden Jutrijp – Hommerts
12-May-2007 12:15 Franeker SC DA1 – Mulier DA1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
12-May-2007 14:30 GAVCOldeboorn DA1 – DVBolsward DA3 Sportcomplex Oldeboorn
12-May-2007 14:00 Irnsum DA1 – ONS Sneek DA3 Sportcomplex Irnsum
12-May-2007 12:45 OudegaHJSC DA1 – Oosterlittens DA1 Sportvelden Jutrijp – Hommerts
12-May-2007 11:15 Sleat DA1 – Warga DA1 Sportcomplex ’t Krudfjild




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑