VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 14 april 2008 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1e, 2e, 3e en DA1

Abonnementsuitslagen

13-04-08 Franeker SC 1  Gorredijk 1  2 – 0
13-04-08  GAVC 1  Harkema Opeinde 1  0 – 2

Stand  

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Frisia 1 21 14 5 2 47 65 23
2. Franeker SC 1 21 14 2 5 44 57 27  
3. GAVC 1 20 11 4 5 37 40 23  
4. Oldeboorn 1 20 9 8 3 35 41 27  
5. Annaparochie St. 1 20 9 6 5 33 45 35  
6. Harkema Opeinde 1 20 8 6 6 30 53 39  
7. Stiens 1 20 6 4 10 22 28 40  
8. Irnsum 1 20 6 3 11 21 22 46  
9. Gorredijk 1 20 4 8 8 20 24 33  
10. ONB 1 20 6 1 13 19 29 50  
11. Warga 1 20 4 3 13 15 22 50  
12. Rood Geel 1 20 4 2 14 14 20 53

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
16-apr-2008 18:45 ONB 1 – Gorredijk 1 Sportpark de Fennen/ONB
20-apr-2008 14:00 Gorredijk 1 – GAVC 1 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
20-apr-2008 14:00 Harkema Opeinde 1 – Stiens 1 Sportpark De Bosk te Harkema
20-apr-2008 14:00 Irnsum 1 – Oldeboorn 1 Sportcomplex Irnsum
20-apr-2008 14:00 Rood Geel 1 – Annaparochie St. 1 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
20-apr-2008 14:00 Warga 1 – ONB 1 Sportvelden Warga
27-apr-2008 14:00 Annaparochie St. 1 – Warga 1 De Waaie / st. Annap.
27-apr-2008 14:00 Frisia 1 – Harkema Opeinde 1 De Magere Weide
27-apr-2008 14:00 GAVC 1 – Irnsum 1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
27-apr-2008 14:00 Oldeboorn 1 – Franeker SC 1 Sportcomplex Oldeboorn
27-apr-2008 14:00 Stiens 1 – Rood Geel 1 Sportpark It Gryn
Periode 3
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. SC Franeker 1 6 6 0 0 18 21 3
2. LAC Frisia 1883 1 6 4 1 1 13 13 3  
3. GAVC 1 5 3 2 0 11 12 3  
4. Harkema Opeinde 1 5 3 0 2 9 18 10  
5. Oldeboorn 1 5 2 3 0 9 5 2  
6. Stiens 1 5 2 1 2 7 5 7  
7. Irnsum 1 5 2 0 3 6 4 17  
8. St.Annaparochie 1 5 1 2 2 5 7 9  
9. ONB 1 5 1 1 3 4 4 7  
10. Rood Geel 1 5 1 0 4 3 4 12  
11. Gorredijk 1 5 0 2 3 2 0 7  
12. Warga 1 5 0 0 5 0 3 16

Mannen Zondag reserve , 2e klasse A 

Abonnementsuitslagen

10-04-08 Irnsum 2  Leeuwarden 3  5 – 4
13-04-08  Frisia 2  Rood Geel 2  3 – 2
13-04-08  Heerenveen 2  Friesland 2  2 – 0
13-04-08  Franeker SC 2  MKV’29 2  1 – 0

Stand  

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Franeker SC 2 19 12 3 4 39 47 17
2. Frisia 2 19 11 4 4 37 57 27  
3. FVC 2 18 9 3 6 30 51 38  
4. Leeuwarden 3 17 9 2 6 29 38 32  
5. Heerenveen 2 18 9 2 7 29 39 40  
6. Trynwalden 2 18 7 4 7 25 38 40  
7. Geel Wit 2 18 6 5 7 23 32 34  
8. Rood Geel 2 18 6 3 9 21 28 30  
9. MKV’29 2 19 6 3 10 21 30 42  
10. Irnsum 2 18 4 2 12 14 27 54  
11. Friesland 2 18 3 5 10 11 24 57

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
20-apr-2008 15:00 Geel Wit 2 – FVC 2 Sportterrein Nes-Buren
20-apr-2008 11:00 Irnsum 2 – Heerenveen 2 Sportcomplex Irnsum
20-apr-2008 10:30 Leeuwarden 3 – Friesland 2 Sportpark Cambuur
20-apr-2008 11:00 Rood Geel 2 – MKV’29 2 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
27-apr-2008 10:30 FVC 2 – Leeuwarden 3 Sportpark de Hemrik/vvFVC
27-apr-2008 11:00 Franeker SC 2 – Irnsum 2 Sportpark Hertog van Saxenlaan
27-apr-2008 11:00 Friesland 2 – Rood Geel 2 Sportpark Nylan
27-apr-2008 10:30 Frisia 2 – Geel Wit 2 De Magere Weide
27-apr-2008 10:30 Heerenveen 2 – Trynwalden 2 Skoatterwald (vv Heerenveen)

Mannen Zondag reserve , 5e klasse H 

Abonnementsuitslagen

13-04-08 Annaparochie St. 3  DTD 4  2 – 3
13-04-08  Frisia 6  Franeker SC 3  6 – 0
13-04-08  Beetgum 3  Friesland 3  3 – 3
13-04-08  Dokkum 4  Geel Wit 4  3 – 7

  13-04-08                              Irnsum 3                                                                      Robur 4                                                     5 – 2

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Trynwalden 3 18 16 1 1 49 81 18
2. Frisia 6 20 14 4 2 46 78 34  
3. Beetgum 3 18 9 4 5 31 49 29  
4. DTD 4 19 8 2 9 26 47 64  
5. Geel Wit 4 16 7 3 6 24 50 48  
6. Franeker SC 3 19 7 2 10 23 50 56  
7. Dokkum 4 18 7 1 10 22 38 45  
8. Friesland 3 17 5 4 8 19 57 62  
9. Irnsum 3 18 6 3 9 21 34 47  
10. Robur 4 18 6 0 12 18 41 73  
11. FVC 4 18 5 3 10 18 38 53  
12. Annaparochie St. 3 19 5 1 13 16 44 72

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
20-apr-2008 14:00 Beetgum 3 – Annaparochie St. 3 It Bosk
20-apr-2008 10:30 FVC 4 – Irnsum 3 Sportpark de Hemrik/vvFVC
20-apr-2008 11:00 Franeker SC 3 – Dokkum 4 Sportpark Hertog van Saxenlaan
20-apr-2008 10:30 Friesland 3 – Trynwalden 3 Sportpark Nylan
20-apr-2008 11:00 Geel Wit 4 – DTD 4 Sportterrein Nes-Buren
27-apr-2008 10:00 Dokkum 4 – Friesland 3 Harddraverspark
27-apr-2008 11:00 Geel Wit 4 – Robur 4 Sportterrein Nes-Buren
27-apr-2008 10:00 Trynwalden 3 – FVC 4 Sportpark Keatsjemuoilan

Vrouwen Zaterdag , 4e klasse E 

Abonnementsuitslagen

12-04-08 Robur DA1  DTD DA1  2 – 1
12-04-08  Hardegarijp DA1  TTBC DA1  5 – 2

  12-04-08                                    Blauw Wit DA1                                                              Irnsum Da1                                      6 – 0

   

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Blauw Wit ’34 DA1 11 10 0 1 30 57 5
2. Hardegarijp DA1 12 8 0 4 24 33 17  
3. CSC DA1 12 7 2 3 23 31 15  
4. Robur DA1 12 7 1 4 22 39 28  
5. Irnsum DA1 12 7 0 5 21 24 24  
6. DTD DA1 11 5 1 5 16 24 30  
7. AVC DA3 10 4 0 6 12 19 29  
8. GAVC DA1 11 1 0 10 3 12 48  
9. TTBC DA1 13 1 0 12 3 11 54

  

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
15-apr-2008 18:45 Blauw Wit ’34 DA1 – Hardegarijp DA1 Sportcomplex Wiarda
19-apr-2008 10:30 AVC DA3 – Hardegarijp DA1 De Lytse Trije
19-apr-2008 15:00 CSC DA1 – Blauw Wit ’34 DA1 Sportpark It Gryn
19-apr-2008 14:00 DTD DA1 – GAVC DA1 Sportterrein DTD
19-apr-2008 14:00 Irnsum DA1 – Robur DA1 Sportcomplex Irnsum
23-apr-2008 18:45 Blauw Wit ’34 DA1 – AVC DA3 De Lytse Trije
26-apr-2008 14:30 GAVC DA1 – Robur DA1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
26-apr-2008 14:00 Irnsum DA1 – DTD DA1 Sportcomplex Irnsum

     




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑