VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 21 april 2008 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1e, 2e, 3e en DA1

Laten we deze week nadenken hoe Grou voetballend te verslaan.
Met stunts zoals vuurwerken rookbommen heeft nog geen enkele punt opgeleverd.

Mannen Zondag standaard , 3e klasse A 

Abonnementsuitslagen

20-04-08 Rood Geel 1  Annaparochie St. 1  2 – 2
20-04-08  Irnsum 1  Oldeboorn 1  0 – 3
20-04-08  Harkema Opeinde 1  Stiens 1  0 – 1
20-04-08  Warga 1  ONB 1  3 – 1
20-04-08  Gorredijk 1  GAVC 1  1 – 1

1. Frisia 1 21 14 5 2 47 65 23
2. Franeker SC 1 21 14 2 5 44 57 27  
3. Oldeboorn 1 21 10 8 3 38 44 27  
4. GAVC 1 21 11 5 5 38 41 24  
5. Annaparochie St. 1 21 9 7 5 34 47 37  
6. Harkema Opeinde 1 21 8 6 7 30 53 40  
7. Stiens 1 21 7 4 10 25 29 40  
8. ONB 1 22 7 1 14 22 31 53  
9. Irnsum 1 21 6 3 12 21 22 49  
10. Gorredijk 1 22 4 9 9 21 25 35  
11. Warga 1 21 5 3 13 18 25 51  
12. Rood Geel 1 21 4 3 14 15 22 55  

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
27-apr-2008 14:00 Annaparochie St. 1 – Warga 1 De Waaie / st. Annap.
27-apr-2008 14:00 Frisia 1 – Harkema Opeinde 1 De Magere Weide
27-apr-2008 14:00 GAVC 1 – Irnsum 1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
27-apr-2008 14:00 Oldeboorn 1 – Franeker SC 1 Sportcomplex Oldeboorn
27-apr-2008 14:00 Stiens 1 – Rood Geel 1 Sportpark It Gryn

Mannen Zondag reserve , 2e klasse A 

20-04-08 Irnsum 2  Heerenveen 2  4 – 1
20-04-08  Leeuwarden 3  Friesland 2  7 – 2
20-04-08  Geel Wit 2  FVC 2  1 – 2

1. Franeker SC 2 19 12 3 4 39 47 17
2. Frisia 2 19 11 4 4 37 57 27  
3. FVC 2 19 10 3 6 33 53 39  
4. Leeuwarden 3 19 10 2 7 32 47 39  
5. Heerenveen 2 19 9 2 8 29 40 44  
6. Trynwalden 2 19 8 4 7 28 43 42  
7. Geel Wit 2 19 6 5 8 23 33 36  
8. Rood Geel 2 18 6 3 9 21 28 30  
9. MKV’29 2 19 6 3 10 21 30 42  
10. Irnsum 2 19 5 2 12 17 31 55  
11. Friesland 2 19 3 5 11 11 26 64

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
27-apr-2008 10:30 FVC 2 – Leeuwarden 3 Sportpark de Hemrik/vvFVC
27-apr-2008 11:00 Franeker SC 2 – Irnsum 2 Sportpark Hertog van Saxenlaan
27-apr-2008 11:00 Friesland 2 – Rood Geel 2 Sportpark Nylan
27-apr-2008 10:30 Frisia 2 – Geel Wit 2 De Magere Weide
27-apr-2008 10:30 Heerenveen 2 – Trynwalden 2 Skoatterwald (vv Heerenveen)

Mannen Zondag reserve , 5e klasse H 

20-04-08 Geel Wit 4  DTD 4  1 – 3
20-04-08  Friesland 3  Trynwalden 3  1 – 9
20-04-08  FVC 4  Irnsum 3 

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Trynwalden 3 19 17 1 1 52 90 19
2. Frisia 6 20 14 4 2 46 78 34  
3. Beetgum 3 18 9 4 5 31 49 29  
4. DTD 4 20 9 2 9 29 50 65  
5. Geel Wit 4 17 7 3 7 24 51 51  
6. Franeker SC 3 19 7 2 10 23 50 56  
7. Dokkum 4 18 7 1 10 22 38 45  
8. Irnsum 3 18 6 3 9 21 34 47  
9. Friesland 3 18 5 4 9 19 58 71  
10. FVC 4 18 5 3 10 18 38 53  
11. Robur 4 18 6 0 12 18 38 76  
12. Annaparochie St. 3 19 5 1 13 16 44 72

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
27-apr-2008 10:00 Dokkum 4 – Friesland 3 Harddraverspark
27-apr-2008 11:00 Geel Wit 4 – Robur 4 Sportterrein Nes-Buren
27-apr-2008 10:00 Trynwalden 3 – FVC 4 Sportpark Keatsjemuoilan
01-mei-2008 10:00 Robur 4 – Geel Wit 4 Sportcomplex Vierkantsdijk
04-mei-2008 10:30 Annaparochie St. 3 – Friesland 3 De Waaie / st. Annap.
04-mei-2008 10:00 DTD 4 – Dokkum 4 Sportterrein DTD
04-mei-2008 10:30 FVC 4 – Beetgum 3 Sportpark de Hemrik/vvFVC
04-mei-2008 11:00 Franeker SC 3 – Irnsum 3 Sportpark Hertog van Saxenlaan
04-mei-2008 11:00 Geel Wit 4 – Frisia 6 Sportterrein Nes-Buren
04-mei-2008 10:00 Robur 4 – Trynwalden 3 Sportcomplex Vierkantsdijk

Vrouwen Zaterdag , 4e klasse E 

19-04-08 DTD DA1  GAVC DA1  5 – 0
19-04-08  AVC DA3  Hardegarijp DA1  1 . 4
19-4-2008 Irnsum DA1 Robur DA1 3 – 0
1. Blauw Wit ’34 DA1 12 11 0 1 33 60 5
2. Hardegarijp DA1 14 9 0 5 27 37 21
3. CSC DA1 13 8 2 3 26 35 15
4. Irnsum DA1 13 8 0 5 24 27 24
5. Robur DA1 13 7 1 5 22 39 31
6. DTD DA1 13 6 1 6 19 29 33
7. AVC DA3 12 4 0 8 12 20 37
8. TTBC DA1 14 2 0 12 6 14 54
9. GAVC DA1 12 1 0 11 3 12 53

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
23-apr-2008 18:45 Blauw Wit ’34 DA1 – AVC DA3 De Lytse Trije
26-apr-2008 14:30 GAVC DA1 – Robur DA1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
26-apr-2008 14:00 Irnsum DA1 – DTD DA1 Sportcomplex Irnsum
03-mei-2008 14:00 DTD DA1 – Blauw Wit ’34 DA1 Sportterrein DTD
03-mei-2008 14:30 Hardegarijp DA1 – CSC DA1 Sportpark De Warren
03-mei-2008 14:00 Irnsum DA1 – AVC DA3 Sportcomplex Irnsum
03-mei-2008 14:15 TTBC DA1 – GAVC DA1 Sportpark Keatsjemuoilan




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen