VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 15 oktober 2007 | door Redactie

0

Uitslagen, Standen en Programma 1e, 2e, 3e en Da1

Irnsum 1

14-10-07 
Warga 1 
Frisia 1 
0 – 7
14-10-07 
Annaparochie St. 1 
Oldeboorn 1 
1 – 3
14-10-07 
ONB 1 
GAVC 1 
0 – 4
14-10-07 
Franeker SC 1 
Rood Geel 1 
3 – 1
14-10-07 
Irnsum 1 
Harkema Opeinde 1 
0 – 0
14-10-07 
Gorredijk 1 
Stiens 1 
4 – 4
 
#
Elftal
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1.
Frisia 1
7
5
1
1
16
30
10
 
2.
Franeker SC 1
7
5
1
1
16
17
8
 
3.
GAVC 1
6
4
1
1
13
11
4
 
4.
Gorredijk 1
7
2
4
1
10
16
12
 
5.
Warga 1
6
2
2
2
8
8
15
 
6.
Annaparochie St. 1
7
2
2
3
8
14
17
 
7.
Irnsum 1
7
2
2
3
8
5
10
 
8.
Harkema Opeinde 1
6
1
4
1
7
15
12
 
9.
Oldeboorn 1
6
1
4
1
7
11
11
 
10.
Stiens 1
7
1
3
3
6
12
13
 
11.
ONB 1
7
2
0
5
6
8
18
 
12.
Rood Geel 1
7
0
2
5
2
7
24

Programma Irnsum 1
 
Datum
Tijd
Wedstrijd
Accommodatie
21-Oct-2007
14:00
GAVC 1 – Oldeboorn 1
Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
21-Oct-2007
14:00
Warga 1 – Harkema Opeinde 1
Sportvelden Warga
28-Oct-2007
14:00
Frisia 1 – Gorredijk 1
De Magere Weide
28-Oct-2007
14:00
GAVC 1 – Annaparochie St. 1
Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
28-Oct-2007
14:00
Harkema Opeinde 1 – Franeker SC 1
Sportpark De Bosk te Harkema
28-Oct-2007
14:00
Oldeboorn 1 – Warga 1
Sportcomplex Oldeboorn
28-Oct-2007
14:00
Rood Geel 1 – ONB 1
Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
28-Oct-2007
14:00
Stiens 1 – Irnsum 1
Sportpark It Gryn
 
 
 
 
14-10-07 
Rood Geel 2 
Frisia 2 
0 – 0
14-10-07 
Irnsum 2 
Geel Wit 2 
4 – 0
14-10-07 
MKV’29 2 
Franeker SC 2 
2 – 1
14-10-07 
Friesland 2 
Heerenveen 2 
2 – 2
 
Stand Irnsum 2
#
Elftal
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1.
Heerenveen 2
6
4
1
1
13
17
12
 
2.
Rood Geel 2
6
3
2
1
11
12
5
 
3.
Frisia 2
6
3
1
2
10
12
12
 
4.
Leeuwarden 3
4
3
0
1
9
12
6
 
5.
Franeker SC 2
6
3
0
3
9
13
8
 
6.
Trynwalden 2
5
2
1
2
7
8
8
 
7.
Irnsum 2
5
2
1
2
7
6
7
 
8.
MKV’29 2
6
2
0
4
6
8
13
 
9.
FVC 2
6
1
2
3
5
6
14
 
10.
Geel Wit 2
5
1
0
4
3
5
13
 
11.
Friesland 2
5
0
4
1
1
9
10
 
Programma
 
Datum
Tijd
Wedstrijd
Accommodatie
Details
21-Oct-2007
15:00
Geel Wit 2 – Friesland 2
Sportterrein Nes-Buren
28-Oct-2007
10:30
FVC 2 – Irnsum 2
Sportpark de Hemrik/vvFVC
28-Oct-2007
11:00
Franeker SC 2 – Friesland 2
Sportpark Hertog van Saxenlaan
28-Oct-2007
15:00
Geel Wit 2 – Trynwalden 2
Sportterrein Nes-Buren
28-Oct-2007
10:30
Heerenveen 2 – Rood Geel 2
Skoatterwald (vv Heerenveen)
28-Oct-2007
10:30
Leeuwarden 3 – MKV’29 2
Sportpark Cambuur
 
 
Stand Irnsum 3
#
Elftal
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1.
Trynwalden 3
5
4
0
1
12
24
5
 
2.
FVC 4
6
3
2
1
11
17
12
 
3.
Frisia 6
5
3
1
1
10
12
11
 
4.
Friesland 3
5
3
0
2
9
20
14
 
5.
Annaparochie St. 3
5
3
0
2
9
15
13
 
6.
Beetgum 3
4
2
1
1
7
9
6
 
7.
Dokkum 4
6
2
1
3
7
11
14
 
8.
Geel Wit 4
2
1
1
0
4
7
3
 
9.
DTD 4
6
1
1
4
4
8
30
 
10.
Robur 4
3
1
0
2
3
10
12
 
11.
Irnsum 3
6
1
0
5
3
8
17
 
12.
Franeker SC 3
3
0
1
2
1
7
11
 
 
Programmama
 
Datum
Tijd
Wedstrijd
Accommodatie
Details
21-Oct-2007
14:00
Beetgum 3 – Frisia 6
It Bosk
21-Oct-2007
11:00
Franeker SC 3 – Annaparochie St. 3
Sportpark Hertog van Saxenlaan
21-Oct-2007
10:00
Friesland 3 – Robur 4
Sportpark Nylan
21-Oct-2007
10:30
Trynwalden 3 – Geel Wit 4
Sportpark Keatsjemuoilan
28-Oct-2007
10:30
Annaparochie St. 3 – Beetgum 3
De Waaie / st. Annap.
28-Oct-2007
10:30
DTD 4 – Geel Wit 4
Sportterrein DTD
28-Oct-2007
10:00
Dokkum 4 – Franeker SC 3
Harddraverspark
28-Oct-2007
11:00
Frisia 6 – Robur 4
De Magere Weide
28-Oct-2007
12:30
Irnsum 3 – FVC 4
Sportcomplex Irnsum
28-Oct-2007
10:00
Trynwalden 3 – Friesland 3
Sportpark Keatsjemuoilan
 
Stand Da 1  
#
Elftal
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1.
Blauw Wit ’34 DA1
5
4
0
1
12
22
4
 
2.
CSC DA1
5
3
1
1
10
18
6
 
3.
DTD DA1
5
3
1
1
10
13
6
 
4.
AVC DA3
3
3
0
0
9
8
3
 
5.
Hardegarijp DA1
4
3
0
1
9
11
6
 
6.
Irnsum DA1
5
3
0
2
9
14
9
 
7.
Robur DA1
4
2
0
2
6
13
12
 
8.
Nicator DA1
4
0
0
4
0
4
17
 
9.
TTBC DA1
4
0
0
4
0
0
20
 
10.
GAVC DA1
5
0
0
5
0
4
24
 
Programma Da 1
 
Datum
Tijd
Wedstrijd
Accommodatie
Details
20-Oct-2007
14:00
Robur DA1 – AVC DA3
Sportcomplex Vierkantsdijk
20-Oct-2007
14:00
TTBC DA1 – Nicator DA1
Sportpark Keatsjemuoilan
27-Oct-2007
15:00
AVC DA3 – Irnsum DA1
De Lytse Trije
27-Oct-2007
12:45
Blauw Wit ’34 DA1 – DTD DA1
Sportcomplex Wiarda
27-Oct-2007
15:00
CSC DA1 – Hardegarijp DA1
Sportpark It Gryn
27-Oct-2007
12:45
GAVC DA1 – TTBC DA1
Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
27-Oct-2007
14:00
Robur DA1 – Nicator DA1
Sportcomplex Vierkantsdijk




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen