VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 29 oktober 2007 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1e, 2e, 3e en Da1

28-10-07 Stiens 1  Irnsum 1  2 – 1
28-10-07  Harkema Opeinde 1  Franeker SC 1  3 – 3
28-10-07  Rood Geel 1  ONB 1  3 – 0
28-10-07  Oldeboorn 1  Warga 1  3 – 1
28-10-07  Frisia 1  Gorredijk 1  2 – 2

Stand   

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Frisia 1 8 5 2 1 17 32 12
2. Franeker SC 1 8 5 2 1 17 20 11  
3. GAVC 1 7 5 1 1 16 14 5  
4. Harkema Opeinde 1 8 2 5 1 11 22 16  
5. Gorredijk 1 8 2 5 1 11 18 14  
6. Stiens 1 8 2 3 3 9 14 14  
7. Annaparochie St. 1 6 2 2 2 8 13 14  
8. Irnsum 1 8 2 2 4 8 6 12  
9. Warga 1 8 2 2 4 8 10 22  
10. Oldeboorn 1 7 1 4 2 7 12 14  
11. ONB 1 8 2 0 6 6 8 21  
12. Rood Geel 1 8 1 2 5 5 10 24  

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
04-nov-2007 14:00 Annaparochie St. 1 – ONB 1 De Waaie / st. Annap.
04-nov-2007 14:00 Franeker SC 1 – Stiens 1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
04-nov-2007 14:00 Gorredijk 1 – Oldeboorn 1 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
04-nov-2007 14:00 Harkema Opeinde 1 – Rood Geel 1 Sportpark De Bosk te Harkema
04-nov-2007 14:00 Irnsum 1 – Frisia 1 Sportcomplex Irnsum
04-nov-2007 14:00 Warga 1 – GAVC 1 Sportvelden Warga
11-nov-2007 14:00 Annaparochie St. 1 – Rood Geel 1 De Waaie / st. Annap.
11-nov-2007 14:00 Frisia 1 – Franeker SC 1 De Magere Weide
11-nov-2007 14:00 GAVC 1 – Gorredijk 1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
11-nov-2007 14:00 ONB 1 – Warga 1 Sportpark de Fennen/ONB
11-nov-2007 14:00 Oldeboorn 1 – Irnsum 1 Sportcomplex Oldeboorn
11-nov-2007 14:00 Stiens 1 – Harkema Opeinde 1 Sportpark It Gryn
 

Zondag reserve , 2e klasse A

28-10-07 Geel Wit 2  Trynwalden 2  2 – 1
28-10-07  Leeuwarden 3  MKV’29 2  1 – 2
28-10-07  Heerenveen 2  Rood Geel 2  3 – 1
28-10-07  Franeker SC 2  Friesland 2  4 – 0
28-10-07  FVC 2  Irnsum 2  4 – 1

Stand  

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Heerenveen 2 7 5 1 1 16 20 13
2. Leeuwarden 3 6 4 0 2 12 16 9  
3. Franeker SC 2 7 4 0 3 12 17 8  
4. Rood Geel 2 7 3 2 2 11 13 8  
5. Frisia 2 6 3 1 2 10 12 12  
6. Geel Wit 2 7 3 0 4 9 15 14  
7. MKV’29 2 7 3 0 4 9 10 14  
8. FVC 2 7 2 2 3 8 10 15  
9. Irnsum 2 6 2 1 3 7 7 11  
10. Trynwalden 2 7 2 1 4 7 10 13  
11. Friesland 2 7 0 4 3 1 9 22 3

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
04-nov-2007 11:00 Friesland 2 – MKV’29 2 Sportpark Nylan
04-nov-2007 15:00 Geel Wit 2 – Leeuwarden 3 Sportterrein Nes-Buren
04-nov-2007 11:00 Irnsum 2 – Frisia 2 Sportcomplex Irnsum
04-nov-2007 11:00 Rood Geel 2 – Franeker SC 2 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
04-nov-2007 10:00 Trynwalden 2 – FVC 2 Sportpark Keatsjemuoilan
11-nov-2007 10:30 FVC 2 – Geel Wit 2 Sportpark de Hemrik/vvFVC
11-nov-2007 11:00 Friesland 2 – Leeuwarden 3 Sportpark Nylan
11-nov-2007 10:30 Frisia 2 – Trynwalden 2 De Magere Weide
11-nov-2007 10:30 Heerenveen 2 – Irnsum 2 Skoatterwald (vv Heerenveen)
11-nov-2007 10:30 MKV’29 2 – Rood Geel 2 Sportpark Nylan

Zondag reserve , 5e klasse H

28-10-07 Frisia 6  Robur 4  11 – 1
28-10-07  DTD 4  Geel Wit 4  3 – 3
28-10-07  Trynwalden 3  Friesland 3  6 – 0
28-10-07  Irnsum 3  FVC 4  5 – 1

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Trynwalden 3 7 6 0 1 18 36 6
2. Beetgum 3 6 4 1 1 13 16 11  
3. Frisia 6 7 4 1 2 13 26 16  
4. Friesland 3 7 4 0 3 12 27 20  
5. FVC 4 7 3 2 2 11 18 17  
6. Annaparochie St. 3 6 3 0 3 9 15 18  
7. Dokkum 4 6 2 1 3 7 11 14  
8. Irnsum 3 7 2 0 5 6 13 18  
9. Geel Wit 4 5 1 2 2 5 13 15  
10. DTD 4 7 1 2 4 5 11 33  
11. Franeker SC 3 4 1 1 2 4 12 11  
12. Robur 4 5 1 0 4 3 11 30

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
04-nov-2007 10:00 DTD 4 – Annaparochie St. 3 Sportterrein DTD
04-nov-2007 10:30 FVC 4 – Trynwalden 3 Sportpark de Hemrik/vvFVC
04-nov-2007 11:00 Franeker SC 3 – Frisia 6 Sportpark Hertog van Saxenlaan
04-nov-2007 10:00 Friesland 3 – Beetgum 3 Sportpark Nylan
04-nov-2007 11:00 Geel Wit 4 – Dokkum 4 Sportterrein Nes-Buren
04-nov-2007 10:00 Robur 4 – Irnsum 3 Sportcomplex Vierkantsdijk
11-nov-2007 14:00 Beetgum 3 – FVC 4 It Bosk
11-nov-2007 10:00 Dokkum 4 – DTD 4 Harddraverspark
11-nov-2007 10:00 Friesland 3 – Annaparochie St. 3 Sportpark Nylan
11-nov-2007 10:30 Frisia 6 – Geel Wit 4 De Magere Weide
11-nov-2007 12:30 Irnsum 3 – Franeker SC 3 Sportcomplex Irnsum
11-nov-2007 10:00 Trynwalden 3 – Robur 4 Sportpark Keatsjemuoilan

Da 1

27-10-07 Blauw Wit ’34 DA1  DTD DA1  6 – 0
27-10-07  Robur DA1  Nicator DA1  8 – 2
27-10-07  GAVC DA1  TTBC DA1  0 – 1

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Blauw Wit ’34 DA1 6 5 0 1 15 28 4
2. Hardegarijp DA1 5 4 0 1 12 12 6  
3. Robur DA1 6 4 0 2 12 28 16  
4. CSC DA1 5 3 1 1 10 18 6  
5. DTD DA1 6 3 1 2 10 13 12  
6. Irnsum DA1 5 3 0 2 9 14 9  
7. AVC DA3 5 3 0 2 9 10 11  
8. TTBC DA1 6 2 0 4 6 3 21  
9. Nicator DA1 6 0 0 6 0 7 27  
10. GAVC DA1 6 0 0 6 0 4 25  
 

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
03-nov-2007 15:00 CSC DA1 – AVC DA3 Sportpark It Gryn
03-nov-2007 14:00 DTD DA1 – Robur DA1 Sportterrein DTD
03-nov-2007 14:00 Irnsum DA1 – Blauw Wit ’34 DA1 Sportcomplex Irnsum
03-nov-2007 14:00 Nicator DA1 – GAVC DA1 Sportpark Kalverdijkje Nicator
03-nov-2007 14:00 TTBC DA1 – Hardegarijp DA1 Sportpark Keatsjemuoilan
10-nov-2007 14:00 DTD DA1 – CSC DA1 Sportterrein DTD
10-nov-2007 14:30 GAVC DA1 – Robur DA1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
10-nov-2007 14:30 Hardegarijp DA1 – Irnsum DA1 Sportpark De Warren
10-nov-2007 14:00 Nicator DA1 – AVC DA3 Sportpark Kalverdijkje Nicator
10-nov-2007 14:00 TTBC DA1 – Blauw Wit ’34 DA1 Sportpark Keatsjemuoilan




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen