VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 19 november 2007 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1e, 2e, 3e en Da1

 

Abonnementsuitslagen     

Datum Thuis Uit Uitslag
18-11-07  Warga 1  Annaparochie St. 1  1 – 3
18-11-07  Harkema Opeinde 1  Frisia 1  1 – 1
18-11-07  Rood Geel 1  Stiens 1  3 – 1
18-11-07  Irnsum 1  GAVC 1  2 – 3
18-11-07  Gorredijk 1  ONB 1  1 – 5
18-11-07  Franeker SC 1  Oldeboorn 1  4 – 2

Stand   

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Franeker SC 1 10 7 2 1 23 27 14
2. GAVC 1 9 7 1 1 22 20 8  
3. Frisia 1 10 6 3 1 21 35 14  
4. Harkema Opeinde 1 10 3 6 1 15 26 18  
5. Annaparochie St. 1 8 4 2 2 14 25 18  
6. Gorredijk 1 10 2 5 3 11 20 21  
7. Oldeboorn 1 9 2 4 3 10 16 19  
8. Stiens 1 10 2 3 5 9 16 20  
9. ONB 1 10 3 0 7 9 16 31  
10. Irnsum 1 10 2 2 6 8 9 17  
11. Rood Geel 1 10 2 2 6 8 14 28  
12. Warga 1 10 2 2 6 8 12 28

 

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
25-nov-2007 14:00 Frisia 1 – Franeker SC 1 De Magere Weide
25-nov-2007 14:00 GAVC 1 – Annaparochie St. 1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
25-nov-2007 14:00 ONB 1 – Warga 1 Sportpark de Fennen/ONB
25-nov-2007 14:00 Oldeboorn 1 – Irnsum 1 Sportcomplex Oldeboorn
25-nov-2007 14:00 Stiens 1 – Harkema Opeinde 1 Sportpark It Gryn
02-dec-2007 14:00 Franeker SC 1 – GAVC 1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
02-dec-2007 14:00 Gorredijk 1 – Annaparochie St. 1 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
02-dec-2007 14:00 Harkema Opeinde 1 – Oldeboorn 1 Sportpark De Bosk te Harkema
02-dec-2007 14:00 Irnsum 1 – ONB 1 Sportcomplex Irnsum
02-dec-2007 14:00 Rood Geel 1 – Warga 1 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
02-dec-2007 14:00 Stiens 1 – Frisia 1 Sportpark It Gryn

 Irnsum 2  

18-11-07 Irnsum 2  Franeker SC 2  2 – 3
18-11-07  Trynwalden 2  Heerenveen 2  4 – 1
18-11-07  Geel Wit 2  Frisia 2  0 – 3
18-11-07  Leeuwarden 3  FVC 2  2 – 9
18-11-07  Rood Geel 2  Friesland 2  2 – 1

Stand  

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Frisia 2 9 6 1 2 19 28 14
2. Franeker SC 2 9 6 0 3 18 23 11  
3. Heerenveen 2 8 5 1 2 16 21 17  
4. Leeuwarden 3 9 5 0 4 15 20 20  
5. Rood Geel 2 9 4 2 3 14 16 12  
6. Trynwalden 2 10 4 1 5 13 18 21  
7. FVC 2 10 3 3 4 12 23 22  
8. Geel Wit 2 10 3 1 6 10 18 22  
9. MKV’29 2 8 3 0 5 9 12 18  
10. Irnsum 2 8 2 1 5 7 9 21  
11. Friesland 2 10 2 4 4 7 16 26

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
25-nov-2007 10:30 Heerenveen 2 – Irnsum 2 Skoatterwald (vv Heerenveen)
25-nov-2007 10:30 MKV’29 2 – Frisia 2 Sportpark Nylan
02-dec-2007 10:30 FVC 2 – Frisia 2 Sportpark de Hemrik/vvFVC
02-dec-2007 15:00 Geel Wit 2 – Heerenveen 2 Sportterrein Nes-Buren
02-dec-2007 11:00 Irnsum 2 – MKV’29 2 Sportcomplex Irnsum
02-dec-2007 10:30 Leeuwarden 3 – Rood Geel 2 Sportpark Cambuur
02-dec-2007 10:00 Trynwalden 2 – Franeker SC 2 Sportpark Keatsjemuoilan

Irnsum 3

18-11-07 Robur 4  Beetgum 3  0 – 5
18-11-07  Geel Wit 4  Irnsum 3  7 – 0
18-11-07  Franeker SC 3  Trynwalden 3  3 – 5
18-11-07  FVC 4  Friesland 3  3 – 3
18-11-07  DTD 4  Frisia 6  2 – 3

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Trynwalden 3 10 9 0 1 27 51 12
2. Beetgum 3 9 6 1 2 19 31 13  
3. Frisia 6 9 6 1 2 19 37 20  
4. Friesland 3 9 5 1 3 16 32 24  
5. Annaparochie St. 3 8 4 0 4 12 17 27  
6. FVC 4 9 3 3 3 12 22 25  
7. Geel Wit 4 7 3 2 2 11 24 17  
8. Dokkum 4 8 3 1 4 10 17 20  
9. Irnsum 3 9 3 0 6 9 17 27  
10. DTD 4 9 1 2 6 5 13 38  
11. Franeker SC 3 7 1 1 5 4 19 28  
12. Robur 4 8 1 0 7 3 15 44

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
25-nov-2007 14:00 Beetgum 3 – Trynwalden 3 It Bosk
25-nov-2007 10:30 FVC 4 – Frisia 6 Sportpark de Hemrik/vvFVC
25-nov-2007 11:00 Franeker SC 3 – DTD 4 Sportpark Hertog van Saxenlaan
25-nov-2007 10:00 Friesland 3 – Irnsum 3 Sportpark Nylan
25-nov-2007 11:00 Geel Wit 4 – Annaparochie St. 3 Sportterrein Nes-Buren
25-nov-2007 10:00 Robur 4 – Dokkum 4 Sportcomplex Vierkantsdijk
02-dec-2007 10:30 Annaparochie St. 3 – FVC 4 De Waaie / st. Annap.
02-dec-2007 10:00 DTD 4 – Irnsum 3 Sportterrein DTD
02-dec-2007 10:00 Dokkum 4 – Frisia 6 Harddraverspark
02-dec-2007 11:00 Franeker SC 3 – Beetgum 3 Sportpark Hertog van Saxenlaan
02-dec-2007 11:00 Geel Wit 4 – Trynwalden 3 Sportterrein Nes-Buren
02-dec-2007 10:00 Robur 4 – Friesland 3 Sportcomplex Vierkantsdijk

Dames 1  

17-11-07 Nicator DA1  Blauw Wit ’34 DA1  0 – 7
17-11-07  TTBC DA1  Robur DA1  1 – 7
17-11-07  DTD DA1  AVC DA3  5 – 4

 17- 11-07                                         Irnsum DA1                                                              CSC DA 1                                                                                               2 – 0

 

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Blauw Wit ’34 DA1 9 8 0 1 24 46 4
2. Robur DA1 8 6 0 2 18 39 18  
3. Hardegarijp DA1 7 5 0 2 15 16 9  
4. CSC DA1 7 4 1 2 13 20 9  
5. DTD DA1 8 4 1 3 13 19 20  
6. AVC DA3 8 4 0 4 12 18 19  
7. Irnsum DA1 8 4 0 4 12 17 16  
8. TTBC DA1 9 2 0 7 6 5 38  
9. Nicator DA1 8 1 0 7 3 9 35  
10. GAVC DA1 6 0 0 6 0 4 25

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
24-nov-2007 15:00 CSC DA1 – AVC DA3 Sportpark It Gryn
24-nov-2007 14:30 Hardegarijp DA1 – Irnsum DA1 Sportpark De Warren
24-nov-2007 14:00 Nicator DA1 – GAVC DA1 Sportpark Kalverdijkje Nicator
01-dec-2007 10:15 AVC DA3 – Blauw Wit ’34 DA1 De Lytse Trije
01-dec-2007 15:00 CSC DA1 – Robur DA1 Sportpark It Gryn
01-dec-2007 14:00 DTD DA1 – TTBC DA1 Sportterrein DTD
01-dec-2007 14:00 Irnsum DA1 – GAVC DA1 Sportcomplex Irnsum
01-dec-2007 14:00 Nicator DA1 – Hardegarijp DA1 Sportpark Kalverdijkje Nicator




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen