VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 3 december 2007 | door Redactie

0

Uitslagen. standen en programma 1e, 2e, 3e, en DA1

Abonnementsuitslagen

02-12-07 Rood Geel 1  Warga 1  0 – 3
02-12-07  Gorredijk 1  Annaparochie St. 1  0 – 0
02-12-07  Franeker SC 1  GAVC 1  1 – 2
02-12-07  Stiens 1  Frisia 1  0 – 4

Stand   

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Frisia 1 12 8 3 1 27 42 16
2. GAVC 1 11 8 2 1 26 24 11  
3. Franeker SC 1 12 7 2 3 23 30 19  
4. Annaparochie St. 1 10 4 4 2 16 27 20  
5. Harkema Opeinde 1 11 3 6 2 15 28 21  
6. Oldeboorn 1 10 3 4 3 13 20 20  
7. Gorredijk 1 11 2 6 3 12 20 21  
8. ONB 1 11 4 0 7 12 19 31  
9. Stiens 1 12 3 3 6 12 19 26  
10. Warga 1 12 3 2 7 11 15 31  
11. Irnsum 1 11 2 2 7 8 10 21  
12. Rood Geel 1 11 2 2 7 8 14 31  

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
09-dec-2007 14:00 Annaparochie St. 1 – Irnsum 1 De Waaie / st. Annap.
09-dec-2007 14:00 Frisia 1 – Rood Geel 1 De Magere Weide
09-dec-2007 14:00 GAVC 1 – Harkema Opeinde 1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
09-dec-2007 14:00 ONB 1 – Franeker SC 1 Sportpark de Fennen/ONB
09-dec-2007 14:00 Oldeboorn 1 – Stiens 1 Sportcomplex Oldeboorn
09-dec-2007 14:00 Warga 1 – Gorredijk 1 Sportvelden Warga
16-dec-2007 14:00 Annaparochie St. 1 – Oldeboorn 1 De Waaie / st. Annap.
16-dec-2007 14:00 Franeker SC 1 – Frisia 1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
16-dec-2007 14:00 GAVC 1 – Gorredijk 1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)

Irnsum, 0518 Mannen Zondag reserve , 2e klasse A 

02-12-07 Trynwalden 2  Franeker SC 2  0 – 3
02-12-07  FVC 2  Frisia 2  4 – 2
02-12-07  Geel Wit 2  Heerenveen 2  1 – 1

Stand  

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Franeker SC 2 10 7 0 3 21 26 11
2. Heerenveen 2 10 6 2 2 20 27 20  
3. Frisia 2 11 6 2 3 20 31 19  
4. Leeuwarden 3 9 5 0 4 15 20 20  
5. FVC 2 11 4 3 4 15 27 24  
6. Rood Geel 2 9 4 2 3 14 16 12  
7. Trynwalden 2 11 4 1 6 13 18 24  
8. Geel Wit 2 11 3 2 6 11 19 23  
9. MKV’29 2 9 3 1 5 10 13 19  
10. Irnsum 2 9 2 1 6 7 11 26  
11. Friesland 2 10 2 4 4 7 16 26

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
09-dec-2007 11:00 Franeker SC 2 – Geel Wit 2 Sportpark Hertog van Saxenlaan
09-dec-2007 11:00 Friesland 2 – Irnsum 2 Sportpark Nylan
09-dec-2007 10:30 Frisia 2 – Leeuwarden 3 De Magere Weide
09-dec-2007 10:30 Heerenveen 2 – FVC 2 Skoatterwald (vv Heerenveen)
09-dec-2007 10:30 MKV’29 2 – Trynwalden 2 Sportpark Nylan
16-dec-2007 11:00 Franeker SC 2 – Heerenveen 2 Sportpark Hertog van Saxenlaan
16-dec-2007 11:00 Irnsum 2 – Leeuwarden 3 Sportcomplex Irnsum
16-dec-2007 10:30 MKV’29 2 – Rood Geel 2 Sportpark Nylan

Irnsum, 0519 Mannen Zondag reserve , 5e klasse H

02-12-07 Franeker SC 3  Beetgum 3  1 – 3
02-12-07  Geel Wit 4  Trynwalden 3  0 – 7
02-12-07  DTD 4  Irnsum 3  4 – 3
02-12-07  Annaparochie St. 3  FVC 4  2 – 5

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Trynwalden 3 11 10 0 1 30 58 12
2. Frisia 6 10 7 1 2 22 42 21  
3. Beetgum 3 10 7 1 2 22 34 14  
4. Friesland 3 10 5 2 3 17 34 26  
5. FVC 4 11 4 3 4 15 28 32  
6. Geel Wit 4 9 4 2 3 14 28 26  
7. Dokkum 4 10 4 1 5 13 22 26  
8. Annaparochie St. 3 11 4 0 7 12 22 39  
9. Irnsum 3 11 3 1 7 10 22 33  
10. DTD 4 11 2 2 7 8 19 44  
11. Franeker SC 3 9 2 1 6 7 23 33  
12. Robur 4 9 2 0 7 6 20 46

Irnsum, 216 Vrouwen Zaterdag , 4e klasse E 

01-12-07 Nicator DA1  Hardegarijp DA1  1 – 1
01-12-07  DTD DA1  TTBC DA1  4 – 3

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Blauw Wit ’34 DA1 9 8 0 1 24 46 4
2. Hardegarijp DA1 10 6 1 3 19 23 13  
3. Robur DA1 8 6 0 2 18 39 18  
4. CSC DA1 8 5 1 2 16 22 10  
5. DTD DA1 9 5 1 3 16 23 22  
6. Irnsum DA1 9 5 0 4 15 19 16  
7. AVC DA3 9 4 0 5 12 18 21  
8. TTBC DA1 10 2 0 8 6 8 42  
9. Nicator DA1 9 1 1 7 4 10 36  
10. GAVC DA1 7 0 0 7 0 5 31

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
15-dec-2007 14:00 DTD DA1 – CSC DA1 Sportterrein DTD
15-dec-2007 14:00 Nicator DA1 – GAVC DA1 Sportpark Kalverdijkje Nicator




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑