VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 17 september 2007 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1e, 2e, 3e en Da1

16-09-07 Warga 1  Irnsum 1  2 – 1
16-09-07  Gorredijk 1  Rood Geel 1  3 – 0
16-09-07  Oldeboorn 1  Frisia 1  1 – 1
16-09-07  GAVC 1  Stiens 1  1 – 0
16-09-07  ONB 1  Harkema Opeinde 1  3 – 2
16-09-07  Annaparochie St. 1  Franeker SC 1  1 – 2

Stand   

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Frisia 1 3 2 1 0 7 12 3
2. Gorredijk 1 3 2 1 0 7 7 2  
3. GAVC 1 3 2 1 0 7 3 1  
4. Franeker SC 1 3 2 0 1 6 8 5  
5. Annaparochie St. 1 3 1 1 1 4 5 3  
6. Warga 1 3 1 1 1 4 5 6  
7. Oldeboorn 1 3 0 3 0 3 6 6  
8. Irnsum 1 3 1 0 2 3 2 5  
9. ONB 1 3 1 0 2 3 5 8  
10. Harkema Opeinde 1 3 0 2 1 2 5 6  
11. Stiens 1 3 0 1 2 1 3 5  
12. Rood Geel 1 3 0 1 2 1 3 14

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
23-Sep-2007 14:00 Franeker SC 1 – Warga 1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
23-Sep-2007 14:00 Frisia 1 – GAVC 1 De Magere Weide
23-Sep-2007 14:00 Harkema Opeinde 1 – Annaparochie St. 1 Sportpark De Bosk te Harkema
23-Sep-2007 14:00 Irnsum 1 – Gorredijk 1 Sportpark De Bining
23-Sep-2007 14:00 Rood Geel 1 – Oldeboorn 1 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
23-Sep-2007 14:00 Stiens 1 – ONB 1 Sportpark It Gryn
30-Sep-2007 14:00 Annaparochie St. 1 – Stiens 1 De Waaie / st. Annap.
30-Sep-2007 14:00 GAVC 1 – Oldeboorn 1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
30-Sep-2007 14:00 Gorredijk 1 – Franeker SC 1 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
30-Sep-2007 14:00 Irnsum 1 – Rood Geel 1 Sportpark De Bining
30-Sep-2007 14:00 ONB 1 – Frisia 1 Sportpark de Fennen/ONB
30-Sep-2007 14:00 Warga 1 – Harkema Opeinde 1 Sportvelden Warga
16-09-07 Rood Geel 2  Irnsum 2  3 – 0
16-09-07  Friesland 2  Trynwalden 2  2 – 2
16-09-07  MKV’29 2  Geel Wit 2  0 – 3
16-09-07  Franeker SC 2  FVC 2  4 – 0
16-09-07  Heerenveen 2  Frisia 2  6 – 3

Stand   

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Heerenveen 2 3 3 0 0 9 12 4
2. Leeuwarden 3 2 2 0 0 6 5 3  
3. Franeker SC 2 3 2 0 1 6 8 2  
4. Trynwalden 2 3 1 1 1 4 4 5  
5. Irnsum 2 3 1 1 1 4 2 4  
6. Rood Geel 2 2 1 0 1 3 5 3  
7. Geel Wit 2 3 1 0 2 3 4 5  
8. MKV’29 2 3 1 0 2 3 3 5  
9. Frisia 2 3 1 0 2 3 6 8  
10. Friesland 2 2 0 2 0 2 2 2  
11. Sneek 3 0 0 0 0 0 0 0  
12. FVC 2 3 0 0 3 0 0 10

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
23-Sep-2007 10:30 FVC 2 – MKV’29 2 Sportpark de Hemrik/vvFVC
23-Sep-2007 10:30 Frisia 2 – Franeker SC 2 De Magere Weide
23-Sep-2007 15:00 Geel Wit 2 – Friesland 2 Sportterrein Nes-Buren
23-Sep-2007 11:00 Irnsum 2 – Sneek 3 Sportpark De Bining
23-Sep-2007 10:30 Leeuwarden 3 – Heerenveen 2 Sportpark Cambuur
23-Sep-2007 10:00 Trynwalden 2 – Rood Geel 2 Sportpark Keatsjemuoilan
30-Sep-2007 11:00 Franeker SC 2 – Heerenveen 2 Sportpark Hertog van Saxenlaan
30-Sep-2007 11:00 Friesland 2 – FVC 2 Sportpark Nylan
30-Sep-2007 11:00 Irnsum 2 – Leeuwarden 3 Sportpark De Bining
30-Sep-2007 10:30 MKV’29 2 – Frisia 2 Sportpark Nylan
30-Sep-2007 11:00 Rood Geel 2 – Geel Wit 2 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
30-Sep-2007 12:00 Sneek 3 – Trynwalden 2 Sportpark v.v. Sneek

16-09-07 Trynwalden 3  Dokkum 4  4 – 1
16-09-07  Irnsum 3  Frisia 6  1 – 2
16-09-07  Robur 4  Annaparochie St. 3  3 – 7

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Frisia 6 3 2 1 0 7 7 4
2. Trynwalden 3 2 2 0 0 6 13 1  
3. Annaparochie St. 3 3 2 0 1 6 11 6  
4. Beetgum 3 1 1 0 0 3 2 0  
5. Friesland 3 1 1 0 0 3 5 3  
6. FVC 4 2 1 0 1 3 4 5  
7. DTD 4 2 1 0 1 3 3 11  
8. Irnsum 3 3 1 0 2 3 5 6  
9. Dokkum 4 3 0 1 2 1 5 9  
10. Geel Wit 4 0 0 0 0 0 0 0  
11. Franeker SC 3 2 0 0 2 0 3 7  
12. Robur 4 2 0 0 2 0 4 10

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
23-Sep-2007 10:30 Annaparochie St. 3 – Irnsum 3 De Waaie / st. Annap.
23-Sep-2007 10:00 DTD 4 – Friesland 3 Sportterrein DTD
23-Sep-2007 10:00 Dokkum 4 – Beetgum 3 Harddraverspark
23-Sep-2007 11:00 Franeker SC 3 – Robur 4 Sportpark Hertog van Saxenlaan
23-Sep-2007 11:30 Frisia 6 – Trynwalden 3 De Magere Weide
23-Sep-2007 11:00 Geel Wit 4 – FVC 4 Sportterrein Nes-Buren
30-Sep-2007 14:00 Beetgum 3 – Frisia 6 It Bosk
30-Sep-2007 10:30 FVC 4 – DTD 4 Sportpark de Hemrik/vvFVC
30-Sep-2007 11:00 Franeker SC 3 – Annaparochie St. 3 Sportpark Hertog van Saxenlaan
30-Sep-2007 10:00 Friesland 3 – Dokkum 4 Sportpark Nylan
30-Sep-2007 10:00 Trynwalden 3 – Irnsum 3 Sportpark Keatsjemuoilan

15-09-07 DTD DA1  Hardegarijp DA1  2 – 1
15-09-07  Blauw Wit ’34 DA1  Robur DA1  4 – 0

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Blauw Wit ’34 DA1 3 3 0 0 9 19 0
2. AVC DA3 2 2 0 0 6 6 2  
3. Hardegarijp DA1 3 2 0 1 6 7 6  
4. CSC DA1 2 1 1 0 4 7 2  
5. DTD DA1 2 1 1 0 4 4 3  
6. Robur DA1 3 1 0 2 3 10 10  
7. Irnsum DA1 1 0 0 1 0 1 2  
8. Nicator DA1 2 0 0 2 0 2 9  
9. TTBC DA1 2 0 0 2 0 0 11  
10. GAVC DA1 2 0 0 2 0 2 13  
 

Programma 

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
19-Sep-2007 19:00 DTD DA1 – Irnsum DA1 Sportterrein DTD
22-Sep-2007 10:30 GAVC DA1 – CSC DA1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
22-Sep-2007 14:30 Hardegarijp DA1 – Blauw Wit ’34 DA1 Sportpark De Warren
22-Sep-2007 14:00 Nicator DA1 – DTD DA1 Sportpark Kalverdijkje Nicator
22-Sep-2007 14:00 Robur DA1 – AVC DA3 Sportcomplex Vierkantsdijk
22-Sep-2007 14:00 TTBC DA1 – Irnsum DA1 Sportpark Keatsjemuoilan
29-Sep-2007 15:00 AVC DA3 – GAVC DA1 De Lytse Trije
29-Sep-2007 14:00 Irnsum DA1 – Nicator DA1 Sportpark De Bining




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen