VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 26 maart 2007 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1e, 2e, 3e en dames 1

25-03-07 Oosterlittens 1  DTD 1  2 – 3
25-03-07  Lemmer 1  GAVC 1  0 – 5
25-03-07  Irnsum 1  Dronrijp 1  1 – 0
25-03-07  CAB 1  Renado 1  1 – 2
25-03-07  Nicator 1  Robur 1  1 – 1
25-03-07  Friesland 1  Black Boys 1  5 – 1

Stand   

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Irnsum 1 18 14 0 4 42 45 18
2. Friesland 1 18 12 3 3 39 40 18  
3. GAVC 1 17 11 2 4 35 51 23  
4. Lemmer 1 16 9 3 4 30 46 31  
5. DTD 1 18 9 1 8 28 27 34  
6. Renado 1 18 8 2 8 26 17 28  
7. CAB 1 18 7 1 10 22 37 40  
8. Oosterlittens 1 16 5 4 7 19 25 25  
9. Nicator 1 17 4 7 6 19 36 39  
10. Robur 1 18 4 3 11 15 23 40  
11. Black Boys 1 17 3 3 11 12 26 51  
12. Dronrijp 1 15 1 3 11 6 11 37

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
01-Apr-2007 14:00 Black Boys 1 – Lemmer 1 Sportpark Noorderhoek/vv Black Boys
01-Apr-2007 14:00 Dronrijp 1 – Nicator 1 Welderingsstrjitte
01-Apr-2007 14:00 GAVC 1 – Oosterlittens 1 Sportcomplex Nesserdijk
04-Apr-2007 18:45 Dronrijp 1 – Lemmer 1 Schatzenburg
08-Apr-2007 14:00 Black Boys 1 – Nicator 1 Sportpark Noorderhoek/vv Black Boys
08-Apr-2007 14:00 DTD 1 – Lemmer 1 Sportterrein DTD
08-Apr-2007 14:00 Dronrijp 1 – CAB 1 Schatzenburg
08-Apr-2007 14:00 GAVC 1 – Friesland 1 Sportcomplex Nesserdijk
08-Apr-2007 14:00 Renado 1 – Oosterlittens 1 Sportvelden Renado
08-Apr-2007 14:00 Robur 1 – Irnsum 1 Sportcomplex Vierkantsdijk
11-Apr-2007 18:45 Oosterlittens 1 – Dronrijp 1 Sportterrein Oosterlittens
15-Apr-2007 14:30 CAB 1 – Oosterlittens 1 Sportcomplex het Bolwerk
15-Apr-2007 14:00 Dronrijp 1 – Robur 1 Schatzenburg
15-Apr-2007 14:00 Friesland 1 – DTD 1 Sportpark Nylan
15-Apr-2007 14:00 Irnsum 1 – Black Boys 1 Sportcomplex Irnsum
15-Apr-2007 14:00 Lemmer 1 – Renado 1 Sportpark Lemstervaart
15-Apr-2007 14:30 Nicator 1 – GAVC 1 Sportpark Kalverdijkje Nicator

Irnsum 2

25-03-07 Geel Wit 2  DIO Oosterwolde 3  0 – 1
25-03-07  FVC 2  Rood Geel 2  1 – 2
25-03-07  Trynwalden 2  Sneek 3  4 – 2
25-03-07  Frisia 2  Friesland 2  2 – 3
25-03-07  Irnsum 2  Jubbega 2  2 – 2

  

Stand  

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. DIO Oosterwolde 3 15 13 1 1 40 49 11
2. Trynwalden 2 15 9 1 5 28 38 24  
3. Franeker SC 2 14 8 2 4 26 36 24  
4. Irnsum 2 15 6 4 5 22 36 36  
5. Geel Wit 2 15 6 3 6 20 35 29
6. Sneek 3 15 6 2 7 20 34 36  
7. FVC 2 16 6 2 8 20 36 32  
8. Friesland 2 17 6 2 9 20 31 68  
9. Frisia 2 14 5 2 7 16 28 36
10. Rood Geel 2 16 4 4 8 16 29 37  
11. Jubbega 2 16 2 3 11 9 27 46  

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
01-Apr-2007 11:00 Franeker SC 2 – Geel Wit 2 Sportpark Hertog van Saxenlaan
01-Apr-2007 11:00 Irnsum 2 – Trynwalden 2 Sportcomplex Irnsum
01-Apr-2007 11:00 Rood Geel 2 – DIO Oosterwolde 3 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
01-Apr-2007 12:00 Sneek 3 – Frisia 2 Sportpark v.v. Sneek
05-Apr-2007 19:30 DIO Oosterwolde 3 – Frisia 2 Sportpark Oostenburg
05-Apr-2007 18:30 Sneek 3 – Franeker SC 2 Sportpark v.v. Sneek
08-Apr-2007 11:00 Franeker SC 2 – Irnsum 2 Sportpark Hertog van Saxenlaan
08-Apr-2007 11:00 Friesland 2 – Geel Wit 2 Sportpark Nylan
08-Apr-2007 10:00 Jubbega 2 – Trynwalden 2 ’t Heidefjild
08-Apr-2007 11:00 Rood Geel 2 – Frisia 2 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
08-Apr-2007 12:00 Sneek 3 – FVC 2 Sportpark v.v. Sneek
15-Apr-2007 10:30 Frisia 2 – Sneek 3 De Magere Weide
15-Apr-2007 15:00 Geel Wit 2 – Rood Geel 2 Sportterrein Nes-Buren
15-Apr-2007 11:00 Irnsum 2 – DIO Oosterwolde 3 Sportcomplex Irnsum
15-Apr-2007 10:00 Jubbega 2 – Franeker SC 2 ’t Heidefjild
15-Apr-2007 10:00 Trynwalden 2 – FVC 2 Sportpark Keatsjemuoilan

Irnsum 3

25-03-07 Sport Vereent 2  Irnsum 3  3 – 0
25-03-07  Aengwirden 2  SCS 2  5 – 0
25-03-07  Thor 2  Gorredijk 6  3 – 3
25-03-07  Read Swart 3  Blesse De 3  0 – 1

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Blesse De 3 15 11 2 2 35 55 24
2. Langezwaag 2 14 10 2 2 32 46 20  
3. Aengwirden 2 14 8 5 1 29 40 18  
4. Mildam 2 15 8 5 2 29 39 23  
5. FFS 2 13 5 3 5 18 38 37  
6. Gorredijk 6 14 5 1 8 16 20 45  
7. Read Swart 3 15 4 2 9 14 29 47  
8. Sport Vereent 2 12 3 4 5 13 26 30  
9. Thor 2 14 3 3 8 12 27 36  
10. SCS 2 13 3 1 9 10 29 37  
11. Irnsum 3 15 3 0 12 9 21 53

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
01-Apr-2007 13:00 Irnsum 3 – SCS 2 Sportcomplex Irnsum
01-Apr-2007 10:00 Langezwaag 2 – Gorredijk 6 ‘T Paradijske
01-Apr-2007 12:00 Mildam 2 – Thor 2 De Wissel
01-Apr-2007 10:00 Read Swart 3 – Aengwirden 2 Sportpark de Jister
01-Apr-2007 10:00 Sport Vereent 2 – FFS 2 "Lunia" te Oldeberkoop
08-Apr-2007 10:30 Blesse De 3 – Aengwirden 2 Sportpark De Berk
08-Apr-2007 12:00 FFS 2 – Read Swart 3 Sportpark Vegelinsoord
08-Apr-2007 10:00 Gorredijk 6 – Sport Vereent 2 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
08-Apr-2007 12:30 Irnsum 3 – Langezwaag 2 Sportcomplex Irnsum
08-Apr-2007 10:30 SCS 2 – Thor 2 vv SCS a.d Sportlaan
15-Apr-2007 12:00 Aengwirden 2 – FFS 2 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
15-Apr-2007 10:00 Gorredijk 6 – SCS 2 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
15-Apr-2007 12:00 Mildam 2 – Irnsum 3 De Wissel
15-Apr-2007 10:00 Sport Vereent 2 – Langezwaag 2 "Lunia" te Oldeberkoop
15-Apr-2007 10:00 Thor 2 – Blesse De 3 De Kobunder
18-Apr-2007 18:30 Aengwirden 2 – Thor 2 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd

Dames 1

24-03-07 OudegaHJSC DA1  ONS Sneek DA3  0 – 2
24-03-07  Sleat DA1  Irnsum DA1  2 – 8
24-03-07  Warga DA1  DVBolsward DA3  1 – 1
SPACER 9PX.
#
Elftal
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1.
Irnsum DA1
13
10
1
2
31
60
27
 
2.
GAVCOldeboorn DA1
11
9
1
1
28
55
16
 
3.
Mulier DA1
13
9
0
4
27
68
24
 
4.
ONS Sneek DA3
12
8
1
3
25
32
16
 
5.
Franeker SC DA1
11
6
2
3
20
48
19
 
6.
Oosterlittens DA1
12
3
5
4
14
16
20
 
7.
DVBolsward DA3
12
4
2
6
14
24
31
 
8.
Warga DA1
13
3
2
8
11
17
49
 
9.
OudegaHJSC DA1
12
1
0
11
3
20
62
 
10.
Sleat DA1
11
0
0
11
0
7
83

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
31-Mar-2007 12:15 Franeker SC DA1 – Oosterlittens DA1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
31-Mar-2007 14:30 GAVCOldeboorn DA1 – Sleat DA1 Sportcomplex Oldeboorn
31-Mar-2007 14:00 Irnsum DA1 – OudegaHJSC DA1 Sportcomplex Irnsum
31-Mar-2007 13:15 ONS Sneek DA3 – DVBolsward DA3 Gemeentelijk Zuidersportpark
07-Apr-2007 13:00 DVBolsward DA3 – OudegaHJSC DA1 Sportcomplex het Bolwerk
07-Apr-2007 14:30 GAVCOldeboorn DA1 – Oosterlittens DA1 Sportcomplex Oldeboorn
07-Apr-2007 14:00 Irnsum DA1 – Franeker SC DA1 Sportcomplex Irnsum
07-Apr-2007 11:00 Mulier DA1 – Warga DA1 Sportcomplex It Fliet
14-Apr-2007 12:15 Franeker SC DA1 – ONS Sneek DA3 Sportpark Hertog van Saxenlaan
14-Apr-2007 14:30 GAVCOldeboorn DA1 – Irnsum DA1 Sportcomplex Oldeboorn
14-Apr-2007 13:30 Oosterlittens DA1 – Warga DA1 Sportterrein Oosterlittens
14-Apr-2007 11:15 Sleat DA1 – DVBolsward DA3 Sportcomplex ’t Krudfjild




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen