VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 8 oktober 2007 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1e, 2e en 3e.

07-10-07 Franeker SC 1  Irnsum 1  4 – 1
07-10-07  Harkema Opeinde 1  Gorredijk 1  5 – 5
07-10-07  Stiens 1  Warga 1  1 – 2
07-10-07  Frisia 1  Annaparochie St. 1  4 – 5
07-10-07  Rood Geel 1  GAVC 1  0 – 3
07-10-07  Oldeboorn 1  ONB 1  0 – 2

Stand  

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Frisia 1 6 4 1 1 13 23 10
2. Franeker SC 1 6 4 1 1 13 14 7  
3. GAVC 1 5 3 1 1 10 7 4  
4. Gorredijk 1 6 2 3 1 9 12 8  
5. Warga 1 5 2 2 1 8 8 8  
6. Annaparochie St. 1 6 2 2 2 8 13 14  
7. Irnsum 1 6 2 1 3 7 5 10  
8. Harkema Opeinde 1 5 1 3 1 6 15 12  
9. ONB 1 6 2 0 4 6 8 14  
10. Stiens 1 6 1 2 3 5 8 9  
11. Oldeboorn 1 5 0 4 1 4 8 10  
12. Rood Geel 1 6 0 2 4 2 6 21

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
14-Oct-2007 14:00 Annaparochie St. 1 – Oldeboorn 1 De Waaie / st. Annap.
14-Oct-2007 14:00 Franeker SC 1 – Rood Geel 1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
14-Oct-2007 14:00 Gorredijk 1 – Stiens 1 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
14-Oct-2007 14:00 Irnsum 1 – Harkema Opeinde 1 Sportcomplex Irnsum
14-Oct-2007 14:00 ONB 1 – GAVC 1 Sportpark de Fennen/ONB
14-Oct-2007 14:00 Warga 1 – Frisia 1 Sportvelden Warga
21-Oct-2007 14:00 GAVC 1 – Oldeboorn 1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
21-Oct-2007 14:00 Warga 1 – Harkema Opeinde 1 Sportvelden Warga

07-10-07 FVC 2  Rood Geel 2  0 – 0
07-10-07  Trynwalden 2  Irnsum 2  3 – 0
07-10-07  Leeuwarden 3  Franeker SC 2  2 – 3
07-10-07  Heerenveen 2  MKV’29 2  3 – 1
07-10-07  Frisia 2  Friesland 2  4 – 3

Stand   

# Elftal G W GL V P DPV DPT
1. Heerenveen 2 5 4 0 1 12 15 10
2. Rood Geel 2 5 3 1 1 10 12 5  
3. Leeuwarden 3 4 3 0 1 9 12 6  
4. Franeker SC 2 5 3 0 2 9 12 6  
5. Frisia 2 5 3 0 2 9 12 12  
6. Trynwalden 2 5 2 1 2 7 8 8  
7. FVC 2 6 1 2 3 5 6 14  
8. Irnsum 2 4 1 1 2 4 2 7  
9. Friesland 2 4 0 3 1 3 7 8  
10. Geel Wit 2 4 1 0 3 3 5 9  
11. MKV’29 2 5 1 0 4 3 6 12  
12. Sneek 3 0 0 0 0 0 0 0

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
14-Oct-2007 11:00 Friesland 2 – Heerenveen 2 Sportpark Nylan
14-Oct-2007 10:30 Irnsum 2 – Geel Wit 2 Sportcomplex Irnsum
14-Oct-2007 10:30 MKV’29 2 – Franeker SC 2 Sportpark Nylan
14-Oct-2007 11:00 Rood Geel 2 – Frisia 2 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
14-Oct-2007 12:00 Sneek 3 – FVC 2 Sportpark v.v. Sneek
14-Oct-2007 10:00 Trynwalden 2 – Leeuwarden 3 Sportpark Keatsjemuoilan
21-Oct-2007 11:00 Friesland 2 – Sneek 3 Sportpark Nylan

Irnsum 3

07-10-07 Dokkum 4  FVC 4  1 – 2
07-10-07  Frisia 6  Friesland 3  2 – 6
07-10-07  Irnsum 3  Beetgum 3  4 – 2
07-10-07  DTD 4  Robur 4  2 – 6

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. FVC 4 6 3 2 1 11 17 12
2. Frisia 6 5 3 1 1 10 12 11  
3. Trynwalden 3 4 3 0 1 9 18 4  
4. Annaparochie St. 3 4 3 0 1 9 14 7  
5. Friesland 3 5 3 0 2 9 20 14  
6. Dokkum 4 6 2 1 3 7 11 14  
7. Irnsum 3 6 2 0 4 6 10 15  
8. Geel Wit 4 2 1 1 0 4 7 3  
9. Beetgum 3 4 1 1 2 4 7 8  
10. DTD 4 6 1 1 4 4 8 30  
11. Robur 4 3 1 0 2 3 10 12  
12. Franeker SC 3 3 0 1 2 1 7 11  
 

Programma  

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
14-Oct-2007 11:00 Geel Wit 4 – Beetgum 3 Sportterrein Nes-Buren
21-Oct-2007 14:00 Beetgum 3 – Frisia 6 It Bosk
21-Oct-2007 11:00 Franeker SC 3 – Annaparochie St. 3 Sportpark Hertog van Saxenlaan
21-Oct-2007 10:00 Friesland 3 – Robur 4 Sportpark Nylan
21-Oct-2007 10:30 Trynwalden 3 – Geel Wit 4 Sportpark Keatsjemuoilan




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen