VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 25 maart 2008 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1e en 2e

De 0-1 in de maak

Abonnementsuitslagen

23-03-08 Frisia 1  Warga 1  4 – 0
23-03-08  Stiens 1  Gorredijk 1  0 – 0
23-03-08  Harkema Opeinde 1  Irnsum 1  5 – 1
23-03-08  Oldeboorn 1  Annaparochie St. 1  1 – 1

Stand   

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Frisia 1 19 12 5 2 41 58 23
2. Franeker SC 1 17 10 2 5 32 45 25  
3. Oldeboorn 1 18 8 7 3 31 39 27  
4. GAVC 1 16 9 3 4 30 34 18  
5. Annaparochie St. 1 18 8 5 5 29 41 32  
6. Harkema Opeinde 1 17 7 6 4 27 48 32  
7. Stiens 1 18 6 4 8 22 28 35  
8. Gorredijk 1 17 4 7 6 19 24 29  
9. Irnsum 1 18 5 3 10 18 21 41  
10. ONB 1 17 5 1 11 16 26 45  
11. Warga 1 18 4 3 11 15 21 46  
12. Rood Geel 1 17 3 2 12 11 17 49  

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
30-mrt-2008 14:00 Annaparochie St. 1 – GAVC 1 De Waaie / st. Annap.
30-mrt-2008 14:00 Franeker SC 1 – Harkema Opeinde 1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
30-mrt-2008 14:00 Gorredijk 1 – Frisia 1 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
30-mrt-2008 14:00 Irnsum 1 – Stiens 1 Sportcomplex Irnsum
30-mrt-2008 14:00 ONB 1 – Rood Geel 1 Sportpark de Fennen/ONB
30-mrt-2008 14:00 Warga 1 – Oldeboorn 1 Sportvelden Warga
06-apr-2008 14:00 Frisia 1 – Irnsum 1 De Magere Weide
06-apr-2008 14:00 GAVC 1 – Warga 1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
06-apr-2008 14:00 ONB 1 – Annaparochie St. 1 Sportpark de Fennen/ONB
06-apr-2008 14:00 Oldeboorn 1 – Gorredijk 1 Sportcomplex Oldeboorn
06-apr-2008 14:00 Rood Geel 1 – Harkema Opeinde 1 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
06-apr-2008 14:00 Stiens 1 – Franeker SC 1 Sportpark It Gryn

Mannen Zondag reserve , 2e klasse A 

23-03-08 Geel Wit 2  Irnsum 2  2 – 1

Stand  

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Frisia 2 17 10 3 4 33 53 24
2. Franeker SC 2 16 9 3 4 30 36 16  
3. FVC 2 16 8 3 5 27 41 31  
4. Leeuwarden 3 14 8 1 5 25 29 25  
5. Heerenveen 2 16 7 2 7 23 35 39  
6. Rood Geel 2 15 6 3 6 21 25 20  
7. Geel Wit 2 16 6 3 7 21 27 29  
8. Trynwalden 2 16 6 3 7 21 29 34  
9. MKV’29 2 16 6 2 8 20 27 35  
10. Irnsum 2 15 3 1 11 10 20 42  
11. Friesland 2 15 3 4 8 10 20 47 3

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
30-mrt-2008 11:00 Friesland 2 – Franeker SC 2 Sportpark Nylan
30-mrt-2008 11:00 Irnsum 2 – FVC 2 Sportcomplex Irnsum
30-mrt-2008 10:30 MKV’29 2 – Leeuwarden 3 Sportpark Nylan
30-mrt-2008 11:00 Rood Geel 2 – Heerenveen 2 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
30-mrt-2008 10:30 Trynwalden 2 – Geel Wit 2 Sportpark Keatsjemuoilan
06-apr-2008 10:30 FVC 2 – Trynwalden 2 Sportpark de Hemrik/vvFVC
06-apr-2008 11:00 Franeker SC 2 – Rood Geel 2 Sportpark Hertog van Saxenlaan
06-apr-2008 10:30 Frisia 2 – Irnsum 2 De Magere Weide
06-apr-2008 10:30 Leeuwarden 3 – Geel Wit 2 Sportpark Cambuur
06-apr-2008 10:30 MKV’29 2 – Friesland 2 Sportpark Nylan




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen