VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 10 september 2007 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1e en 2e,

   

09-09-07 Stiens 1  Oldeboorn 1  2 – 2
09-09-07  Harkema Opeinde 1  GAVC 1  0 – 0
09-09-07  Franeker SC 1  ONB 1  5 – 2
09-09-07  Irnsum 1  Annaparochie St. 1  0 – 3
09-09-07  Gorredijk 1  Warga 1  3 – 1
09-09-07  Rood Geel 1  Frisia 1  1 – 9

Stand   

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Frisia 1 2 2 0 0 6 11 2
2. Annaparochie St. 1 2 1 1 0 4 4 1  
3. Gorredijk 1 2 1 1 0 4 4 2  
4. GAVC 1 2 1 1 0 4 2 1  
5. Franeker SC 1 2 1 0 1 3 6 4  
6. Irnsum 1 2 1 0 1 3 1 3  
7. Harkema Opeinde 1 2 0 2 0 2 3 3  
8. Oldeboorn 1 2 0 2 0 2 5 5  
9. Stiens 1 2 0 1 1 1 3 4  
10. Warga 1 2 0 1 1 1 3 5  
11. Rood Geel 1 2 0 1 1 1 3 11  
12. ONB 1 2 0 0 2 0 2 6

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
16-Sep-2007 14:00 Annaparochie St. 1 – Franeker SC 1 De Waaie / st. Annap.
16-Sep-2007 14:00 GAVC 1 – Stiens 1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
16-Sep-2007 14:00 Gorredijk 1 – Rood Geel 1 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
16-Sep-2007 14:00 ONB 1 – Harkema Opeinde 1 Sportpark de Fennen/ONB
16-Sep-2007 14:00 Oldeboorn 1 – Frisia 1 Sportcomplex Oldeboorn
16-Sep-2007 14:00 Warga 1 – Irnsum 1 Sportvelden Warga
23-Sep-2007 14:00 Franeker SC 1 – Warga 1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
23-Sep-2007 14:00 Frisia 1 – GAVC 1 De Magere Weide
23-Sep-2007 14:00 Harkema Opeinde 1 – Annaparochie St. 1 Sportpark De Bosk te Harkema
23-Sep-2007 14:00 Irnsum 1 – Gorredijk 1 Sportcomplex Irnsum
23-Sep-2007 14:00 Rood Geel 1 – Oldeboorn 1 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
23-Sep-2007 14:00 Stiens 1 – ONB 1 Sportpark It Gryn

09-09-07 FVC 2  Heerenveen 2  0 – 4
09-09-07  Geel Wit 2  Franeker SC 2  0 – 3
09-09-07  Trynwalden 2  MKV’29 2  0 – 2
09-09-07  Irnsum 2  Friesland 2  0 – 0
09-09-07  Leeuwarden 3  Frisia 2  2 – 1
SPACER 9PX.

Stand   

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Heerenveen 2 2 2 0 0 6 6 1
2. Leeuwarden 3 2 2 0 0 6 5 3  
3. Irnsum 2 2 1 1 0 4 2 1  
4. Franeker SC 2 2 1 0 1 3 4 2  
5. Frisia 2 2 1 0 1 3 3 2  
6. MKV’29 2 2 1 0 1 3 3 2  
7. Trynwalden 2 2 1 0 1 3 2 3  
8. Friesland 2 1 0 1 0 1 0 0  
9. Sneek 3 0 0 0 0 0 0 0  
10. Rood Geel 2 1 0 0 1 0 2 3  
11. Geel Wit 2 2 0 0 2 0 1 5  
12. FVC 2 2 0 0 2 0 0 6  

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Details
16-Sep-2007 11:00 Franeker SC 2 – FVC 2 Sportpark Hertog van Saxenlaan
16-Sep-2007 11:00 Friesland 2 – Trynwalden 2 Sportpark Nylan
16-Sep-2007 10:30 Heerenveen 2 – Frisia 2 Skoatterwald (vv Heerenveen)
16-Sep-2007 10:30 MKV’29 2 – Geel Wit 2 Sportpark Nylan
16-Sep-2007 11:00 Rood Geel 2 – Irnsum 2 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
16-Sep-2007 12:00 Sneek 3 – Leeuwarden 3 Sportpark v.v. Sneek
23-Sep-2007 10:30 FVC 2 – MKV’29 2 Sportpark de Hemrik/vvFVC
23-Sep-2007 10:30 Frisia 2 – Franeker SC 2 De Magere Weide
23-Sep-2007 15:00 Geel Wit 2 – Friesland 2 Sportterrein Nes-Buren
23-Sep-2007 11:00 Irnsum 2 – Sneek 3 Sportcomplex Irnsum
23-Sep-2007 10:30 Leeuwarden 3 – Heerenveen 2 Sportpark Cambuur
23-Sep-2007 10:00 Trynwalden 2 – Rood Geel 2 Sportpark Keatsjemuoilan




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑