VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 24 november 2008 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1e en C1

23-11-2008 Harlingen 1  Oerterp 1  5 – 2

Stand_  

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Geel Wit 1 8 5 1 2 16 17 16
2. Warga 1 9 4 4 1 16 24 15
3. Oerterp 1 10 5 1 4 16 20 24
4. Harkema Opeinde 1 9 4 2 3 14 27 24
5. Stiens 1 9 4 2 3 14 16 14
6. GAVC 1 10 4 2 4 14 19 15
7. SC Franeker 1 8 4 1 3 13 15 11
8. Harlingen 1 10 3 2 5 11 18 21
9. DIO Oosterwolde 1 9 2 4 3 10 19 14
10. Oldeboorn 1 9 3 1 5 10 19 27
11. Irnsum 1 8 2 2 4 8 15 19
12. ONB 1 9 2 2 5 8 13 22

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
30-nov-2008 14:00 DIO Oosterwolde 1 – Harkema Opeinde 1 Sportpark Oostenburg
30-nov-2008 14:00 Harlingen 1 – Stiens 1 Balkland
30-nov-2008 14:00 Irnsum 1 – Oldeboorn 1 Sportcomplex Irnsum
30-nov-2008 14:00 ONB 1 – GAVC 1 Sportpark de Fennen/ONB
30-nov-2008 14:00 Oerterp 1 – Geel Wit 1 Sportpark De Hege Kamp (Oerterp)
30-nov-2008 14:00 Warga 1 – Franeker SC 1 Sportvelden Warga
07-dec-2008 14:00 DIO Oosterwolde 1 – Stiens 1 Sportpark Oostenburg
07-dec-2008 14:00 GAVC 1 – Franeker SC 1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
07-dec-2008 14:00 Harlingen 1 – Oldeboorn 1 Balkland
07-dec-2008 14:00 ONB 1 – Irnsum 1 Sportpark de Fennen/ONB
07-dec-2008 14:00 Oerterp 1 – Harkema Opeinde 1 Sportpark De Hege Kamp (Oerterp)
07-dec-2008 14:00 Warga 1 – Geel Wit 1 Sportvelden Warga

C-Junioren , 4e klasse E

22-11-08 SneekWit-Zwart C3  QVC C1  1 – 6

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Woudsend C1 9 8 0 1 24 78 6
2. QVC C1 9 7 1 1 22 72 12  
3. Oldeboorn C1 9 7 0 2 21 42 34  
4. Hielpen C1 8 6 1 1 19 51 8  
5. Irnsum C1 7 5 0 2 15 38 10  
6. GAVC C2 7 2 0 5 6 20 31  
7. SneekWit-Zwart C3 7 2 0 5 6 12 30  
8. SDS C2 8 2 0 6 6 20 64  
9. Workum C2 9 1 1 7 4 9 60  
10. Akkrum C2 9 1 1 7 4 13 65  
11. JV Bolsward C3 6 1 0 5 3 8 43

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
29-nov-2008 11:00 Irnsum C1 – Akkrum C2 Sportcomplex Irnsum
29-nov-2008 12:45 JV Bolsward C3 – GAVC C2 Sportcomplex het Bolwerk
29-nov-2008 11:00 Oldeboorn C1 – Workum C2 Sportcomplex Oldeboorn
29-nov-2008 11:15 SDS C2 – SneekWit-Zwart C3 Sportpark Skoalleseize
29-nov-2008 10:30 Woudsend C1 – QVC C1 Sportpark de Spil
06-dec-2008 10:15 Hielpen C1 – QVC C1 De Meenskar
06-dec-2008 11:00 Irnsum C1 – Workum C2 Sportcomplex Irnsum
06-dec-2008 11:30 SDS C2 – JV Bolsward C3 Sportpark Skoalleseize
06-dec-2008 11:45 SneekWit-Zwart C3 – Akkrum C2 Sportpark vv Sneek Wit-Zwart
06-dec-2008 10:30 Woudsend C1 – GAVC C2 Sportpark de Spil




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑