VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 11 februari 2008 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1e en Da 1

10-02-08 Annaparochie St. 1  Oldeboorn 1  1 – 3
10-02-08  Irnsum 1  ONB 1  2 – 1
10-02-08  GAVC 1  Gorredijk 1  1 – 2
10-02-08  Franeker SC 1  Frisia 1  3 – 1

Stand   

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Frisia 1 15 9 4 2 31 51 22
2. GAVC 1 12 8 2 2 26 25 13  
3. Franeker SC 1 14 8 2 4 26 34 22  
4. Annaparochie St. 1 13 6 4 3 22 34 26  
5. Oldeboorn 1 13 5 5 3 20 29 24  
6. Harkema Opeinde 1 12 4 6 2 18 32 23  
7. Gorredijk 1 14 4 6 4 18 23 24  
8. Stiens 1 13 3 3 7 12 19 29  
9. ONB 1 13 4 0 9 12 22 37  
10. Irnsum 1 14 3 3 8 12 16 28  
11. Warga 1 14 3 3 8 12 17 34  
12. Rood Geel 1 13 3 2 8 11 16 36

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
17-feb-2008 14:00 Annaparochie St. 1 – Rood Geel 1 De Waaie / st. Annap.
17-feb-2008 14:00 GAVC 1 – Harkema Opeinde 1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
17-feb-2008 14:00 ONB 1 – Franeker SC 1 Sportpark de Fennen/ONB
24-feb-2008 14:00 Annaparochie St. 1 – Harkema Opeinde 1 De Waaie / st. Annap.
24-feb-2008 14:00 GAVC 1 – Frisia 1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
24-feb-2008 14:00 Gorredijk 1 – Irnsum 1 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
24-feb-2008 14:00 ONB 1 – Stiens 1 Sportpark de Fennen/ONB
24-feb-2008 14:00 Oldeboorn 1 – Rood Geel 1 Sportcomplex Oldeboorn
24-feb-2008 14:00 Warga 1 – Franeker SC 1 Sportvelden Warga

Irnsum, 216 Vrouwen Zaterdag , 4e klasse E 

Abonnementsuitslagen  

Datum Thuis Uit Uitslag
09-02-08 Irnsum DA1  GAVC DA1  3 – 2
 

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Blauw Wit ’34 DA1 9 8 0 1 24 46 4
2. Hardegarijp DA1 10 6 1 3 19 23 13  
3. DTD DA1 10 6 1 3 19 25 23  
4. Robur DA1 8 6 0 2 18 39 18  
5. Irnsum DA1 10 6 0 4 18 22 18  
6. CSC DA1 9 5 1 3 16 23 12  
7. AVC DA3 9 4 0 5 12 18 21  
8. TTBC DA1 10 2 0 8 6 8 42  
9. Nicator DA1 10 1 1 8 4 11 40  
10. GAVC DA1 9 1 0 8 3 11 35

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
16-feb-2008 15:00 CSC DA1 – Robur DA1 Sportpark It Gryn
23-feb-2008 15:00 AVC DA3 – TTBC DA1 De Lytse Trije
23-feb-2008 12:45 Blauw Wit ’34 DA1 – GAVC DA1 Sportcomplex Wiarda
23-feb-2008 15:00 CSC DA1 – Nicator DA1 Sportpark It Gryn
23-feb-2008 14:00 Irnsum DA1 – DTD DA1 Sportcomplex Irnsum
23-feb-2008 14:00 Robur DA1 – Hardegarijp DA1 Sportcomplex Vierkantsdijk




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen