VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 16 maart 2009 | door Redactie

0

Uitslagen, standen en programma 1ste, 2de, 3de, 4de, 5de en Da1


15-03-09 DIO Oosterwolde 1 Oerterp 1 4 – 4
15-03-09 Harkema Opeinde 1 ONB 1 1 – 0
15-03-09 Stiens 1 Geel Wit 1 3 – 0
15-03-09 Oldeboorn 1 Franeker SC 1 0 – 1
15-03-09 Harlingen 1 Warga 1 1 – 3
15-03-09 Irnsum 1 GAVC 1 0 – 0

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Franeker SC 1 14 10 1 3 31 23 11
2. Warga 1 15 7 6 2 27 34 20
3. Oerterp 1 14 6 4 4 22 30 30
4. GAVC 1 15 6 4 5 22 23 17
5. Geel Wit 1 16 6 4 6 22 23 31
6. DIO Oosterwolde 1 16 5 6 5 21 37 24
7. Harkema Opeinde 1 14 5 4 5 19 32 30
8. Stiens 1 15 5 4 6 19 22 27
9. ONB 1 15 4 4 7 16 20 26
10. Harlingen 1 14 4 3 7 15 26 29
11. Irnsum 1 15 3 6 6 15 20 31
12. Oldeboorn 1 15 3 4 8 13 23 37

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
22-mrt-2009 14:30 Franeker SC 1 – Geel Wit 1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
22-mrt-2009 14:00 GAVC 1 – Harkema Opeinde 1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
22-mrt-2009 14:00 ONB 1 – Harlingen 1 Sportpark de Fennen/ONB
22-mrt-2009 14:00 Oldeboorn 1 – DIO Oosterwolde 1 Sportcomplex Oldeboorn
22-mrt-2009 14:00 Warga 1 – Stiens 1 Sportvelden Warga
29-mrt-2009 14:00 Franeker SC 1 – Irnsum 1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
29-mrt-2009 14:00 GAVC 1 – Harlingen 1 Sportcomplex Nesserdijk (GAVC)
29-mrt-2009 15:00 Geel Wit 1 – Oldeboorn 1 Sportterrein Nes-Buren
29-mrt-2009 14:00 Harkema Opeinde 1 – Stiens 1 Sportpark De Bosk te Harkema
29-mrt-2009 14:00 ONB 1 – Oerterp 1 Sportpark de Fennen/ONB
29-mrt-2009 14:00 Warga 1 – DIO Oosterwolde 1 Sportvelden Warga

 

Mannen Zondag reserve , 2e klasse A

15-03-09 Rood Geel 2 Geel Wit 2 5 – 1
15-03-09 Frisia 2 Wolvega FC 3 4 – 2
15-03-09 FVC 3 Leeuwarden 3 1 – 0
15-03-09 Heerenveen 2 Annaparochie St. 2 3 – 6
15-03-09 Irnsum 2 Trynwalden 2 2 – 1
15-03-09 MKV’29 2 Joure SC 3 0 – 5

 

Stand
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Joure SC 3 14 14 0 0 42 58 11
2. Wolvega FC 3 14 11 1 2 34 47 27
3. Irnsum 2 16 10 0 6 30 39 35
4. MKV’29 2 17 9 3 5 30 28 29
5. Frisia 2 17 9 2 6 29 56 37
6. Leeuwarden 3 15 7 2 6 23 28 30
7. Annaparochie St. 2 13 6 2 5 20 37 29
8. FVC 3 14 4 3 7 14 29 33 1
9. Rood Geel 2 16 3 5 8 14 22 37
10. Trynwalden 2 17 3 1 13 10 27 52
11. Heerenveen 2 15 3 2 10 8 19 33 3
12. Geel Wit 2 16 2 1 13 4 21 58 3

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
22-mrt-2009 11:30 Annaparochie St. 2 – Leeuwarden 3 De Waaie / st. Annap.
22-mrt-2009 10:30 FVC 3 – Geel Wit 2 Sportpark de Hemrik/vvFVC
22-mrt-2009 10:30 Heerenveen 2 – Rood Geel 2 Sportpark Skoatterwâld
22-mrt-2009 10:00 Wolvega FC 3 – Joure SC 3 Sportpark Molenwiek
29-mrt-2009 11:30 Annaparochie St. 2 – MKV’29 2 De Waaie / st. Annap.
29-mrt-2009 10:30 Frisia 2 – FVC 3 De Magere Weide
29-mrt-2009 11:00 Joure SC 3 – Irnsum 2 Sportpark de Hege Simmerdyk
29-mrt-2009 10:30 Leeuwarden 3 – Heerenveen 2 Sportpark Cambuur
29-mrt-2009 10:00 Trynwalden 2 – Rood Geel 2 Sportpark Keatsjemuoilan
29-mrt-2009 10:30 Wolvega FC 3 – Geel Wit 2 Sportpark Molenwiek

 

Mannen Zondag reserve , 5e klasse G

 

15-03-09 Houtigehage 2 Irnsum 3 0 – 4
15-03-09 Robur 3 Friesland 3

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Surhuisterveen 2 10 8 1 1 25 55 11
2. Robur 3 10 6 1 3 19 46 28
3. Amelandia 1 10 6 0 4 18 33 30
4. Irnsum 3 10 6 0 4 18 21 24
5. Houtigehage 2 11 5 1 5 16 32 29
6. Annaparochie St. 3 9 4 3 2 15 21 22
7. Wilper Boys De 2 10 4 1 5 13 25 29
8. Friesland 3 11 4 1 6 13 24 45
9. Jacob St. 2 11 3 1 7 10 10 27
10. MKV’29 3 12 1 1 10 4 16 38

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
22-mrt-2009 15:00 Amelandia 1 – Irnsum 3 De Slinger
22-mrt-2009 10:30 Annaparochie St. 3 – Jacob St. 2 De Waaie / st. Annap.
22-mrt-2009 10:00 Surhuisterveen 2 – Houtigehage 2 Sportpark ’t Ketting Surh.veen
22-mrt-2009 10:00 Wilper Boys De 2 – Friesland 3 Sportpark De Wilper Boys
29-mrt-2009 11:00 Friesland 3 – MKV’29 3 Sportpark Nylan
29-mrt-2009 10:00 Houtigehage 2 – Wilper Boys De 2 Sportpark Duinoord
29-mrt-2009 10:15 Irnsum 3 – Amelandia 1 Sportcomplex Irnsum
29-mrt-2009 12:00 Jacob St. 2 – Annaparochie St. 3 Sportpark “De Fijfskaar”

 

 

Mannen Zondag reserve , 6e klasse BD

15-03-09 RES 4 Stiens 4 1 – 3
15-03-09 Trynwalden 4 Franeker SC 4 8 – 0
15-03-09 Frisia 7 CAB 3
15-03-09 Irnsum 4 MKV’29 5

 

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Sparta’59 4 12 9 1 2 28 57 20
2. Nicator 5 12 9 0 3 27 45 22
3. Irnsum 4 11 8 1 2 25 23 15
4. Oosterlittens 3 14 6 2 6 20 33 30
5. Franeker SC 4 14 6 2 6 20 33 35
6. Trynwalden 4 12 6 1 5 19 36 31
7. Stiens 4 13 6 1 6 19 26 28
8. MKV’29 5 13 4 3 6 15 33 29
9. Frisia 7 12 3 3 6 12 17 37
10. Dronrijp 4 13 2 6 5 12 28 36
11. CAB 3 12 3 2 7 11 20 40
12. RES 4 14 2 2 10 8 26 54

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
22-mrt-2009 10:00 Dronrijp 4 – Nicator 5 Schatzenburg
22-mrt-2009 10:00 Frisia 7 – Franeker SC 4 De Magere Weide
22-mrt-2009 10:30 MKV’29 5 – Oosterlittens 3 Sportpark Nylan
22-mrt-2009 14:30 RES 4 – Trynwalden 4 Sportcomplex het Bolwerk
29-mrt-2009 10:00 CAB 3 – Oosterlittens 3 Sportcomplex het Bolwerk
29-mrt-2009 11:00 Franeker SC 4 – Dronrijp 4 Sportpark Hertog van Saxenlaan
29-mrt-2009 10:00 Frisia 7 – Trynwalden 4 De Magere Weide
29-mrt-2009 10:30 MKV’29 5 – RES 4 Sportpark Nylan
29-mrt-2009 10:00 Sparta’59 4 – Irnsum 4 Sportcomplex Deinum
29-mrt-2009 10:00 Stiens 4 – Nicator 5 Sportpark It Gryn

 

 

Mannen Zondag reserve , 6e klasse AJ

15-03-09 LSC 1890 5 MKV’29 4 0 – 3
15-03-09 Warga 5 Rood Geel 4 0 – 6

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Bergum 4 10 9 0 1 27 62 21
2. Rood Geel 4 13 8 1 4 25 60 40
3. Nieuweschoot 5 9 7 1 1 22 37 17
4. MKV’29 4 13 7 1 5 22 43 34
5. Nicator 3 9 7 0 2 21 45 19
6. LSC 1890 5 10 7 0 3 21 50 19
7. Irnsum 5 12 6 1 5 19 43 26
8. Warga 5 12 2 0 10 6 20 72
9. Dronrijp 3 9 1 0 8 3 17 26
10. Willemsoord 3 9 1 0 8 3 10 65
11. Walden De 3 10 1 0 9 3 18 66

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
22-mrt-2009 10:00 Bergum 4 – LSC 1890 5 Sportpark Koningsland/Bergum
22-mrt-2009 09:15 Nieuweschoot 5 – Rood Geel 4 Sportcomplex De Greiden
22-mrt-2009 14:00 Warga 5 – Willemsoord 3 Sportvelden Warga
29-mrt-2009 10:00 Bergum 4 – Warga 5 Sportpark Koningsland/Bergum
29-mrt-2009 10:00 MKV’29 4 – Dronrijp 3 Sportpark Nylan
29-mrt-2009 10:00 Nieuweschoot 5 – Nicator 3 Sportcomplex De Greiden
29-mrt-2009 10:00 Rood Geel 4 – LSC 1890 5 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
29-mrt-2009 10:00 Walden De 3 – Willemsoord 3 Sportcomp. Op de Skieding

 

Vrouwen Zaterdag , 4e klasse D

14-03-09 Franeker SC DA1 DTD DA1 3 – 1
14-03-09 Irnsum DA1 Workum DA1 2 – 3
14-03-09 Walde De DAJ GAVC DA1 3 – 4

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Franeker SC DA1 12 8 1 3 25 47 24
2. DVBolsward DA2 10 7 0 3 21 29 21
3. AVC DA2 8 6 0 2 18 41 10
4. CSC DA1 6 5 1 0 16 21 5
5. Workum DA1 8 5 1 2 16 20 18
6. DTD DA1 11 2 2 7 8 18 38
7. GAVC DA1 11 2 1 8 7 17 46
8. Irnsum DA1 9 2 0 7 6 19 32
9. Walde De DAJ 9 2 0 7 6 24 42

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
21-mrt-2009 12:15 AVC DA2 – CSC DA1 De Lytse Trije
21-mrt-2009 12:45 Walde De DAJ – DVBolsward DA2 Waldstreffen
21-mrt-2009 14:30 Workum DA1 – DTD DA1 Sportcentrum de Rolpeal
28-mrt-2009 15:00 CSC DA1 – Irnsum DA1 Sportpark It Gryn
28-mrt-2009 14:00 DTD DA1 – Walde De DAJ Sportterrein DTD
28-mrt-2009 14:30 Workum DA1 – DVBolsward DA2 Sportcentrum de Rolpeal

 




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen