VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 12 maart 2007 | door Redactie

0

Uitslagen-standen en programma 1ste-2de-3de en dames 1

Abonnementsuitslagen Irnsum 1

11-03-07 CAB 1  DTD 1  2 – 0
11-03-07  Oosterlittens 1  Black Boys 1  1 – 1
11-03-07  Renado 1  GAVC 1  2 – 0
11-03-07  Lemmer 1  Robur 1  4 – 1
11-03-07  Nicator 1  Irnsum 1  1 – 4
11-03-07  Friesland 1  Dronrijp 1  5 – 0

Stand  

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Irnsum 1 16 12 0 4 36 41 16
2. Friesland 1 16 11 2 3 35 35 17  
3. GAVC 1 16 10 2 4 32 46 23  
4. Lemmer 1 15 9 3 3 30 46 26  
5. DTD 1 16 8 1 7 25 24 31  
6. CAB 1 16 7 1 8 22 34 35  
7. Renado 1 16 6 2 8 20 14 27  
8. Oosterlittens 1 15 5 4 6 19 23 22  
9. Nicator 1 16 4 6 6 18 35 38  
10. Robur 1 16 4 1 11 13 22 39  
11. Black Boys 1 16 3 3 10 12 25 46  
12. Dronrijp 1 14 1 3 10 6 11 36

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
18-Mar-2007 14:00 Black Boys 1 – Lemmer 1 Sportpark Noorderhoek/vv Black Boys
18-Mar-2007 14:00 DTD 1 – Renado 1 Sportterrein DTD
18-Mar-2007 14:00 Dronrijp 1 – Nicator 1 Schatzenburg
18-Mar-2007 14:00 GAVC 1 – Oosterlittens 1 Sportcomplex Nesserdijk
18-Mar-2007 14:00 Irnsum 1 – CAB 1 Sportcomplex Irnsum
18-Mar-2007 14:00 Robur 1 – Friesland 1 Sportcomplex Vierkantsdijk
25-Mar-2007 14:30 CAB 1 – Renado 1 Sportcomplex het Bolwerk
25-Mar-2007 14:00 Friesland 1 – Black Boys 1 Sportpark Nylan
25-Mar-2007 14:00 Irnsum 1 – Dronrijp 1 Sportcomplex Irnsum
25-Mar-2007 14:00 Lemmer 1 – GAVC 1 Sportpark Lemstervaart
25-Mar-2007 14:30 Nicator 1 – Robur 1 Sportpark Kalverdijkje Nicator
25-Mar-2007 14:00 Oosterlittens 1 – DTD 1 Sportterrein Oosterlittens
01-Apr-2007 14:00 Oosterlittens 1 – Dronrijp 1 Sportterrein Oosterlittens
04-Apr-2007 18:45 Dronrijp 1 – Lemmer 1 Schatzenburg

Abonnementsuitslagen

11-03-07 Sneek 3  Friesland 2  8 – 2
11-03-07  FVC 2  DIO Oosterwolde 3  1 – 3
11-03-07  Frisia 2  Franeker SC 2  1 – 0
11-03-07  Trynwalden 2  Rood Geel 2  2 – 0
11-03-07  Geel Wit 2  Jubbega 2  6 – 1

Stand  

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. DIO Oosterwolde 3 14 12 1 1 37 48 11
2. Franeker SC 2 14 8 2 4 26 36 24  
3. Trynwalden 2 14 8 1 5 25 34 22  
4. Irnsum 2 14 6 3 5 21 34 34  
5. Geel Wit 2 14 6 3 5 20 35 28
6. FVC 2 14 6 2 6 20 34 28  
7. Sneek 3 13 5 2 6 17 30 32  
8. Frisia 2 13 5 2 6 16 26 33
9. Friesland 2 15 4 2 9 14 26 65  
10. Rood Geel 2 14 3 4 7 13 27 34  
11. Jubbega 2 15 2 2 11 8 25 44

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
18-Mar-2007 10:30 DIO Oosterwolde 3 – Frisia 2 Sportpark Oostenburg
18-Mar-2007 10:30 Franeker SC 2 – Geel Wit 2 Sportpark Hertog van Saxenlaan
18-Mar-2007 11:00 Friesland 2 – FVC 2 Sportpark Nylan
18-Mar-2007 11:00 Irnsum 2 – Trynwalden 2 Sportcomplex Irnsum
18-Mar-2007 11:00 Rood Geel 2 – Sneek 3 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
25-Mar-2007 10:30 FVC 2 – Rood Geel 2 Sportpark de Hemrik/vvFVC
25-Mar-2007 10:30 Frisia 2 – Friesland 2 De Magere Weide
25-Mar-2007 15:00 Geel Wit 2 – DIO Oosterwolde 3 Sportterrein Nes-Buren
25-Mar-2007 11:00 Irnsum 2 – Jubbega 2 Sportcomplex Irnsum
25-Mar-2007 10:00 Trynwalden 2 – Sneek 3 Sportpark Keatsjemuoilan
01-Apr-2007 11:00 Rood Geel 2 – DIO Oosterwolde 3 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
01-Apr-2007 12:00 Sneek 3 – Frisia 2 Sportpark v.v. Sneek
05-Apr-2007 18:30 Sneek 3 – Franeker SC 2 Sportpark v.v. Sneek

Abonnementsuitslagen Irnsum 3

11-03-07 Irnsum 3  FFS 2  2 – 6
11-03-07  Mildam 2  SCS 2  2 – 0
11-03-07  Langezwaag 2  Blesse De 3  1 – 5
11-03-07  Aengwirden 2  Thor 2 
11-03-07  Read Swart 3  Gorredijk 6  2 – 3

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Blesse De 3 13 10 2 1 32 54 21
2. Mildam 2 14 8 5 1 29 38 20  
3. Langezwaag 2 13 8 2 3 26 41 22  
4. Aengwirden 2 13 7 5 1 26 35 18  
5. FFS 2 12 5 3 4 18 37 34  
6. Gorredijk 6 13 5 0 8 15 17 42  
7. Read Swart 3 14 4 2 8 14 29 46  
8. Thor 2 13 3 2 8 11 24 33  
9. Sport Vereent 2 11 2 4 5 10 23 30  
10. SCS 2 12 3 1 8 10 29 32  
11. Irnsum 3 14 3 0 11 9 21 50

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
18-Mar-2007 10:30 Blesse De 3 – Mildam 2 Sportpark De Berk
18-Mar-2007 12:00 FFS 2 – Langezwaag 2 Sportpark Vegelinsoord
18-Mar-2007 10:00 Gorredijk 6 – Aengwirden 2 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
18-Mar-2007 10:30 SCS 2 – Read Swart 3 vv SCS a.d Sportlaan
18-Mar-2007 10:00 Thor 2 – Sport Vereent 2 De Kobunder
25-Mar-2007 12:00 Aengwirden 2 – SCS 2 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
25-Mar-2007 12:00 Mildam 2 – FFS 2 De Wissel
25-Mar-2007 10:00 Read Swart 3 – Blesse De 3 Sportpark de Jister
25-Mar-2007 10:00 Sport Vereent 2 – Irnsum 3 "Lunia" te Oldeberkoop
25-Mar-2007 10:00 Thor 2 – Gorredijk 6 De Kobunder
01-Apr-2007 12:30 Irnsum 3 – SCS 2 Sportcomplex Irnsum
01-Apr-2007 10:00 Langezwaag 2 – Gorredijk 6 ‘T Paradijske
01-Apr-2007 12:00 Mildam 2 – Thor 2 De Wissel
01-Apr-2007 10:00 Read Swart 3 – Aengwirden 2 Sportpark de Jister
01-Apr-2007 10:00 Sport Vereent 2 – FFS 2 "Lunia" te Oldeberkoop

Abonnementsuitslagen Da 1  

Datum Thuis Uit Uitslag
10-03-07 OudegaHJSC DA1  GAVCOldeboorn DA1 
10-03-07  Sleat DA1  Franeker SC DA1 
10-03-07  Oosterlittens DA1  DVBolsward DA3  1 – 1
10-03-07  Warga DA1  Irnsum DA1  1 – 5

SPACER 9PX.

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. GAVCOldeboorn DA1 10 9 1 0 28 54 12
2. Irnsum DA1 11 8 1 2 25 49 23  
3. ONS Sneek DA3 9 7 0 2 21 28 12  
4. Mulier DA1 11 7 0 4 21 62 23  
5. Franeker SC DA1 10 5 2 3 17 46 18  
6. DVBolsward DA3 10 4 1 5 13 21 27  
7. Oosterlittens DA1 11 3 4 4 13 14 18  
8. Warga DA1 11 3 1 7 10 15 46  
9. OudegaHJSC DA1 11 1 0 10 3 20 60  
10. Sleat DA1 10 0 0 10 0 5 75

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
17-Mar-2007 13:30 DVBolsward DA3 – Irnsum DA1 Sportcomplex het Bolwerk
17-Mar-2007 11:00 Mulier DA1 – GAVCOldeboorn DA1 Sportcomplex It Fliet
17-Mar-2007 13:30 Oosterlittens DA1 – ONS Sneek DA3 Sportterrein Oosterlittens
17-Mar-2007 11:15 Sleat DA1 – OudegaHJSC DA1 Sportcomplex ’t Krudfjild
17-Mar-2007 14:00 Warga DA1 – Franeker SC DA1 Sportvelden Warga
24-Mar-2007 13:00 Franeker SC DA1 – GAVCOldeboorn DA1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
24-Mar-2007 13:30 Oosterlittens DA1 – Mulier DA1 Sportterrein Oosterlittens
24-Mar-2007 12:45 OudegaHJSC DA1 – ONS Sneek DA3 Sportvelden Jutrijp – Hommerts
24-Mar-2007 11:15 Sleat DA1 – Irnsum DA1 Sportcomplex ’t Krudfjild
24-Mar-2007 14:00 Warga DA1 – DVBolsward DA3 Sportvelden Warga
31-Mar-2007 12:15 Franeker SC DA1 – Oosterlittens DA1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
31-Mar-2007 14:30 GAVCOldeboorn DA1 – Sleat DA1 Sportcomplex Oldeboorn
31-Mar-2007 14:00 Irnsum DA1 – OudegaHJSC DA1 Sportcomplex Irnsum
31-Mar-2007 13:15 ONS Sneek DA3 – DVBolsward DA3 Gemeentelijk Zuidersportpark




Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑
  • Lid worden?

    Steun jirnsum.com en word lid van het Plaatselijk Belang!

    Ja, ik word lid!

  • Aankomende evenementen

  • Nieuws van de verenigingen