VV Irnsum no image

Gepubliceerd op 19 maart 2007 | door Redactie

0

Uitslagen-standen en programma 1ste-2de-3de en dames 1

kampioen

Abonnementsuitslagen

18-03-07 Robur 1  Friesland 1  0 – 0
18-03-07  Irnsum 1  CAB 1  3 – 2
18-03-07  DTD 1  Renado 1  0 – 1

Stand   

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Irnsum 1 17 13 0 4 39 44 18
2. Friesland 1 17 11 3 3 36 35 17  
3. GAVC 1 16 10 2 4 32 46 23  
4. Lemmer 1 15 9 3 3 30 46 26  
5. DTD 1 17 8 1 8 25 24 32  
6. Renado 1 17 7 2 8 23 15 27  
7. CAB 1 17 7 1 9 22 36 38  
8. Oosterlittens 1 15 5 4 6 19 23 22  
9. Nicator 1 16 4 6 6 18 35 38  
10. Robur 1 17 4 2 11 14 22 39  
11. Black Boys 1 16 3 3 10 12 25 46  
12. Dronrijp 1 14 1 3 10 6 11 36

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
25-Mar-2007 14:30 CAB 1 – Renado 1 Sportcomplex het Bolwerk
25-Mar-2007 14:00 Friesland 1 – Black Boys 1 Sportpark Nylan
25-Mar-2007 14:00 Irnsum 1 – Dronrijp 1 Sportcomplex Irnsum
25-Mar-2007 14:00 Lemmer 1 – GAVC 1 Sportpark Lemstervaart
25-Mar-2007 14:30 Nicator 1 – Robur 1 Sportpark Kalverdijkje Nicator
25-Mar-2007 14:00 Oosterlittens 1 – DTD 1 Sportterrein Oosterlittens
01-Apr-2007 14:00 Oosterlittens 1 – Dronrijp 1 Sportterrein Oosterlittens
04-Apr-2007 18:45 Dronrijp 1 – Lemmer 1 Schatzenburg
08-Apr-2007 14:00 Black Boys 1 – Nicator 1 Sportpark Noorderhoek/vv Black Boys
08-Apr-2007 14:00 DTD 1 – Lemmer 1 Sportterrein DTD
08-Apr-2007 14:00 Dronrijp 1 – CAB 1 Schatzenburg
08-Apr-2007 14:00 GAVC 1 – Friesland 1 Sportcomplex Nesserdijk
08-Apr-2007 14:00 Renado 1 – Oosterlittens 1 Sportvelden Renado
08-Apr-2007 14:00 Robur 1 – Irnsum 1 Sportcomplex Vierkantsdijk
15-Apr-2007 14:30 CAB 1 – Oosterlittens 1 Sportcomplex het Bolwerk
15-Apr-2007 14:00 Dronrijp 1 – Robur 1 Schatzenburg
15-Apr-2007 14:00 Friesland 1 – DTD 1 Sportpark Nylan
15-Apr-2007 14:00 Irnsum 1 – Black Boys 1 Sportcomplex Irnsum
15-Apr-2007 14:00 Lemmer 1 – Renado 1 Sportpark Lemstervaart
15-Apr-2007 14:30 Nicator 1 – GAVC 1 Sportpark Kalverdijkje Nicator

Periode 3
# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Irnsum 1 2 2 0 0 6 7 3
2. Renado 1 2 2 0 0 6 3 0  
3. Friesland 1 2 1 1 0 4 5 0  
4. Lemmer vv 1 1 1 0 0 3 4 1  
5. CAB 1 2 1 0 1 3 4 3  
6. Black Boys 1 1 0 1 0 1 1 1  
7. Oosterlittens 1 1 0 1 0 1 1 1  
8. Robur 1 2 0 1 1 1 1 4  
9. GAVC 1 1 0 0 1 0 0 2  
10. Nicator 1 1 0 0 1 0 1 4  
11. Dronrijp 1 1 0 0 1 0 0 5  
12. DTD 1 2 0 0 2 0 0 3  

Abonnementsuitslagen Irnsum 2

18-03-07 Rood Geel 2  Sneek 3  0 – 2
18-03-07  Friesland 2  FVC 2  2 – 1

Stand  

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. DIO Oosterwolde 3 14 12 1 1 37 48 11
2. Franeker SC 2 14 8 2 4 26 36 24  
3. Trynwalden 2 14 8 1 5 25 34 22  
4. Irnsum 2 14 6 3 5 21 34 34  
5. Geel Wit 2 14 6 3 5 20 35 28
6. Sneek 3 14 6 2 6 20 32 32  
7. FVC 2 15 6 2 7 20 35 30  
8. Friesland 2 16 5 2 9 17 28 66  
9. Frisia 2 13 5 2 6 16 26 33
10. Rood Geel 2 15 3 4 8 13 27 36  
11. Jubbega 2 15 2 2 11 8 25 44

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
25-Mar-2007 10:30 FVC 2 – Rood Geel 2 Sportpark de Hemrik/vvFVC
25-Mar-2007 10:30 Frisia 2 – Friesland 2 De Magere Weide
25-Mar-2007 15:00 Geel Wit 2 – DIO Oosterwolde 3 Sportterrein Nes-Buren
25-Mar-2007 11:00 Irnsum 2 – Jubbega 2 Sportcomplex Irnsum
25-Mar-2007 10:00 Trynwalden 2 – Sneek 3 Sportpark Keatsjemuoilan
01-Apr-2007 11:00 Rood Geel 2 – DIO Oosterwolde 3 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
01-Apr-2007 12:00 Sneek 3 – Frisia 2 Sportpark v.v. Sneek
05-Apr-2007 18:30 Sneek 3 – Franeker SC 2 Sportpark v.v. Sneek
08-Apr-2007 11:00 Franeker SC 2 – Irnsum 2 Sportpark Hertog van Saxenlaan
08-Apr-2007 11:00 Friesland 2 – Geel Wit 2 Sportpark Nylan
08-Apr-2007 10:00 Jubbega 2 – Trynwalden 2 ’t Heidefjild
08-Apr-2007 11:00 Rood Geel 2 – Frisia 2 Sportpark Kalverdijkje Rood Geel
08-Apr-2007 12:00 Sneek 3 – FVC 2 Sportpark v.v. Sneek
15-Apr-2007 10:30 Frisia 2 – Sneek 3 De Magere Weide
15-Apr-2007 15:00 Geel Wit 2 – Rood Geel 2 Sportterrein Nes-Buren
15-Apr-2007 11:00 Irnsum 2 – DIO Oosterwolde 3 Sportcomplex Irnsum
15-Apr-2007 10:00 Jubbega 2 – Franeker SC 2 ’t Heidefjild
15-Apr-2007 10:00 Trynwalden 2 – FVC 2 Sportpark Keatsjemuoilan

Abonnementsuitslagen

18-03-07 Blesse De 3  Mildam 2  3 – 1
18-03-07  FFS 2  Langezwaag 2  1 – 3
18-03-07  Thor 2  Sport Vereent 2 
18-03-07  SCS 2  Read Swart 3 

Stand

# Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1. Blesse De 3 14 10 2 2 32 54 24
2. Langezwaag 2 14 10 2 2 32 46 20  
3. Mildam 2 15 8 5 2 29 39 23  
4. Aengwirden 2 13 7 5 1 26 35 18  
5. FFS 2 13 5 3 5 18 38 37  
6. Gorredijk 6 13 5 0 8 15 17 42  
7. Read Swart 3 14 4 2 8 14 29 46  
8. Thor 2 13 3 2 8 11 24 33  
9. Sport Vereent 2 11 2 4 5 10 23 30  
10. SCS 2 12 3 1 8 10 29 32  
11. Irnsum 3 14 3 0 11 9 21 50

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
25-Mar-2007 12:00 Aengwirden 2 – SCS 2 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
25-Mar-2007 12:00 Mildam 2 – FFS 2 De Wissel
25-Mar-2007 10:00 Read Swart 3 – Blesse De 3 Sportpark de Jister
25-Mar-2007 10:00 Sport Vereent 2 – Irnsum 3 "Lunia" te Oldeberkoop
25-Mar-2007 10:00 Thor 2 – Gorredijk 6 De Kobunder
01-Apr-2007 12:30 Irnsum 3 – SCS 2 Sportcomplex Irnsum
01-Apr-2007 10:00 Langezwaag 2 – Gorredijk 6 ‘T Paradijske
01-Apr-2007 12:00 Mildam 2 – Thor 2 De Wissel
01-Apr-2007 10:00 Read Swart 3 – Aengwirden 2 Sportpark de Jister
01-Apr-2007 10:00 Sport Vereent 2 – FFS 2 "Lunia" te Oldeberkoop
08-Apr-2007 10:30 Blesse De 3 – Aengwirden 2 Sportpark De Berk
08-Apr-2007 12:00 FFS 2 – Read Swart 3 Sportpark Vegelinsoord
08-Apr-2007 10:00 Gorredijk 6 – Sport Vereent 2 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
08-Apr-2007 12:30 Irnsum 3 – Langezwaag 2 Sportcomplex Irnsum
08-Apr-2007 10:30 SCS 2 – Thor 2 vv SCS a.d Sportlaan
15-Apr-2007 12:00 Aengwirden 2 – FFS 2 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd
15-Apr-2007 10:00 Gorredijk 6 – SCS 2 Sportpark Kortezwaag/vv Gorredijk
15-Apr-2007 12:00 Mildam 2 – Irnsum 3 De Wissel
15-Apr-2007 10:00 Sport Vereent 2 – Langezwaag 2 "Lunia" te Oldeberkoop
15-Apr-2007 10:00 Thor 2 – Blesse De 3 De Kobunder
18-Apr-2007 18:30 Aengwirden 2 – Thor 2 Bij de Fjilden/ te Tjalleberd

17-03-07 Oosterlittens DA1  ONS Sneek DA3  2 – 2
17-03-07  Warga DA1  Franeker SC DA1  1 – 2

 17-03-07           DVBolsward DA3                Irnsum DA1                       2 – 3 

Programma

Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie
24-Mar-2007 13:00 Franeker SC DA1 – GAVCOldeboorn DA1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
24-Mar-2007 13:30 Oosterlittens DA1 – Mulier DA1 Sportterrein Oosterlittens
24-Mar-2007 11:00 OudegaHJSC DA1 – ONS Sneek DA3 Sportvelden Jutrijp – Hommerts
24-Mar-2007 11:15 Sleat DA1 – Irnsum DA1 Sportcomplex ’t Krudfjild
24-Mar-2007 14:00 Warga DA1 – DVBolsward DA3 Sportvelden Warga
31-Mar-2007 12:15 Franeker SC DA1 – Oosterlittens DA1 Sportpark Hertog van Saxenlaan
31-Mar-2007 14:30 GAVCOldeboorn DA1 – Sleat DA1 Sportcomplex Oldeboorn
31-Mar-2007 14:00 Irnsum DA1 – OudegaHJSC DA1 Sportcomplex Irnsum
31-Mar-2007 13:15 ONS Sneek DA3 – DVBolsward DA3 Gemeentelijk Zuidersportpark
07-Apr-2007 13:00 DVBolsward DA3 – OudegaHJSC DA1 Sportcomplex het Bolwerk
07-Apr-2007 14:30 GAVCOldeboorn DA1 – Oosterlittens DA1 Sportcomplex Oldeboorn
07-Apr-2007 14:00 Irnsum DA1 – Franeker SC DA1 Sportcomplex Irnsum
07-Apr-2007 11:00 Mulier DA1 – Warga DA1 Sportcomplex It Fliet
14-Apr-2007 12:15 Franeker SC DA1 – ONS Sneek DA3 Sportpark Hertog van Saxenlaan
14-Apr-2007 14:30 GAVCOldeboorn DA1 – Irnsum DA1 Sportcomplex Oldeboorn
14-Apr-2007 13:30 Oosterlittens DA1 – Warga DA1 Sportterrein Oosterlittens
14-Apr-2007 11:15 Sleat DA1 – DVBolsward DA3 Sportcomplex ’t Krudfjild




Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑